1397/03/07
12:26
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ برتر / هفته 30
فولاد خوزستان

1
2
پیکان تهران

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396

18:00
غدیر اهواز

پایان لیگ با رتبه دهمی؛

شاگردان سعداوی برابر پیکان شکست خوردند

تیم فولاد خوزستان در آخرین دیدار خود در لیگ شانزدهم به مصاف تیم پیکان تهران رفت و نتیجه این دیدار خانگی را واگذار کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این دیدار که از ساعت 18 امروز (پنجشنبه) در استادیوم غدیر اهواز و با استقبال اندک هواداران (حدود 200نفر) آغاز شد ابتدا این تیم فولاد خوزستان بود که توسط ایوب والی، کاپیتان خود از روی نقطه پنالتی به گل دست یافت و با حفظ توپ توانست نیمه نخست را با نتیجه 1 بر صفر به سود خود به پایان برساند.
اما در نیمه دوم و در حالی که فولادی ها ساسان انصاری، بهترین گلزن خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند کار برای سعداوی و شاگردانش سخت شد چراکه شاگردان مجید جلالی در دقیقه 67 از روی نقطه پنالتی توانستند بازی را به تساوی بکشانند.

در دقایق باقیمانده هر دو تیم برای کسب پیروزی تلاش کردند اما در دقیقه 85 این مسابقه در حالی که توپ به خارج رفته بود، داور کنار از طریق هدفون بیسیم به داور اعلام کرد خطای پنالتی صورت گرفته است. فولادی‌ها که نسبت به این تصمیم داور متعجب شده بودند در اعتراض به این موضوع تیم خود را بیرون کشیدند و راضی به ادامه بازی نبودند اما بعد از 5 دقیقه و صحبت‌های نمایندگان فدراسیون به زمین بازگشتند و پنالتی مهدی شیری در دقیقه 90 برای پیکان تبدیل به گل شد تا با نتیجه دو بر یک پیکان به پیروزی برسد.

گفتنی است، تیم فولاد خوزستان با 35 امتیاز از 30 بازی که حاصل 7برد،14 تساوی و 9 شکست بود نهایتا با رتبه دهمی جدول به کار خود پایان داد. فولادی ها هچنین در طول لیگ شانزدهم 30 گل زدند و 32 گل خوردند.

گزارش بازی
اسماعیل شریفات عبداله ناصری محمود مطلق زاده احمد عبدالله زاده حمید بوحمدان احسان مرادیان سینا مریدی ایوب والی سروش سعیدی بختیار رحمانی میثم دورقی هادی حبیبی نژاد مجتبی نجاریان
هادی حبیبی نژاد به جای احمد عبدالله زاده (72)


مجتبی نجاریان به جای بختیار رحمانی (82)


ایوب والی (36)اسماعیل شریفات (36)فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1121 - مجموع امتیازات : 1327
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1104 - مجموع امتیازات : 1310
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1040 - مجموع امتیازات : 1210
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1033 - مجموع امتیازات : 1216
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---