1397/08/27
20:16
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
نوجوانان / هفته 3
فولاد خوزستان

2
1
مقاومت تهران

یک شنبه 27 اسفند 1396

14:00
پاکنژاد یزد

پایان مرحله نیمه نهایی لیگ برتر نوجوانان؛

فولاد با شکست مقاومت صعود کرد

تیم نوجوانان فولاد خوزستان در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران که به میزبانی شهر یزد در حال پیگیری می باشد موفق شد به عنوان تیم نخست گروه خود جواز صعود به مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور در فصل ۹۶/۹۷ را به دست آورد.
 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در آخرین روز از برگزاری این رقابت‌ها تیم فولاد خوزستان به مصاف تیم پرستاره مقاومت تهران رفت و با ارائه یک بازی زیبا موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد تیم مقاومت گذشته و با بالاترین امتیاز در گروه خود به عنوان تیم نخست مرحله نیمه نهایی را پشت سر بگذارد.

در این مسابقه که در زمین پاک نژاد یزد برگزار شد فولاد ابتدا در دقیقه ۳۵ توسط علیرضا باويه روی ارسال مهدی هلالات از حریف خود پیش افتاد و نیمه نخست را با برتری به پایان رساند.
 در نیمه دوم که با ورود امیر عبياوي به جاي  ابوالفضل طاهری همراه بود فولاد کار خود را تهاجمی آغاز کرد اما در دقیقه ۶۲ با نفوذ بازیکنان مقاومت گل تساوی بخش این تیم به ثمر رسید.

 فولادی‌ها که پس از دریافت این گل سعی و تلاش خود را مضاعف کرده بودند در دقیقه ۶۵ با اخراج یکی از بازیکنان خود ۱۰ نفر شده و کار برای شان بسیار سخت شده بود اما در دقیقه ۶۸ با پاس طلايي علیرضا باويه توپ توسط امین حزباوی وارد دروازه مقاومت شد تا جشن و شادی یکبار دیگر به کاروان فولادی ها برگردد.

شاگردان مهدی پور که برای رسیدن به مقام نخست به این پیروزی نیاز مبرم داشتند در ادامه بازی دوباره ترکیب شان دستخوش تغییر شد به این صورت که نیما کلاکج در دقیقه ۷۳ به جای دانیال نوروزی و همچنین سینا لرکي در دقیقه ۸۰ به جای عبدالعلیم بریهی وارد زمین مسابقه شدند.

 تیم فولاد خوزستان با این نتیجه بالاتر از تیم‌های دیگر گروه ایستاد و اکنون خود را آماده مرحله نهایی رقابت‌ها می‌کند.
 در پایان این دیدار محمد امین حزباوی، علیرضا باويه و پژمان دانش به عنوان نفرات برتر فولاد انتخاب شدند.

اسامی کادر فنی تیم نوجوانان فولاد خوزستان:
مازیار کرد (سرپرست)، سجاد مهدی پور (سرمربی)، حبیب علایی، سید فرج اله سیف السادات (مربی) و  قاسم زرگانی (پزشکیار)

گزارش بازی

فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 146 - مجموع امتیازات : 2759
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 134 - مجموع امتیازات : 1452
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 134 - مجموع امتیازات : 1345
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 133 - مجموع امتیازات : 1465
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 133 - مجموع امتیازات : 1350
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 656 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 126 - مجموع امتیازات : 1893
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 123 - مجموع امتیازات : 1119
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 120 - مجموع امتیازات : 3624
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 102 - مجموع امتیازات : 441
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 77 - مجموع امتیازات : 800
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---