1397/10/30
4:50
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
نوجوانان / هفته 2
مقاومت تهران

1
2
فولاد خوزستان

شنبه 01 اردیبهشت 1397

17:00
5 آذر

با برتری مقابل مقاومت تهران؛

فولاد در انديشه کسب عنوان در لیگ برتر نوجوانان

 تیم نوجوانان فولاد خوزستان با ارائه یک بازی زیبا و حرفه ای موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند در مرحله نهایی لیگ برتر شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولادمردان نوجوان در حالی که برای رسیدن به سکوی قهرمانی و کسب جایگاهی ارزشمند در لیگ نوجوانان به یک پیروزی نیاز ارزشمندی داشتند، در دیدار مقابل تیم مقاومت تهران با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسیدند.

 در دومین روز از مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور تیم فولاد خوزستان و مقاومت تهران در زمین ۵ آذر تهران به مصاف هم رفتند.

 در این دیدار که پیروزی در آن برای هر دو تیم بسیار مهم بود تیم فولاد خوزستان با گلهای علیرضا باويه و مهدی هلالات موفق شد تیم مقاومت را در شرایطی که از میزبانی و حضور هواداران بیشمار بهره می‌برد، شکست دهد.

 در دیگر مسابقه برگزار شده امروز تیم های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان به رقابت پرداختند که در این میان تیم سپاهان نیز موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد.

با نتایج به دست آمده هم اکنون تیم سپاهان با ۶ امتیاز در صدر جدول است و پس از آن تیم های فولاد و مقاومت هر دو با ۳ امتیاز در رده های بعد قرار گرفته اند و برای کسب افتخار به تلاش خود ادامه می دهند.

گفتنی است، در آخرین روز این بازی ها تیم نوجوانان فولاد مقابل تیم بدون امتیاز نساجی مازندران قرار خواهد گرفت و تیم سپاهان نیز مقابل مقاومت صف آرایی می کند.

گزارش بازی
محمد امین حزباوی سید سورن نیایش سهیل دلفیه علیرضا باویه ابولفضل طاهری نژاد سینا لرکی عبدالعلیم بریهی احمد رضا موسوی نیما کلاکج مهدی حلالات محمد امین شهرویی امیر حسین عبیاوی دانیال نوذری آرمان طاهری
مهدی حلالات (42)


ابولفضل طاهری نژاد (65)


عبدالعلیم بریهی (77)


امیر حسین عبیاوی به جای ابولفضل طاهری نژاد (70)


دانیال نوذری به جای علیرضا باویه (80)


آرمان طاهری به جای مهدی حلالات (86)


علیرضا باویه (55)


مهدی حلالات (66)
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 188 - مجموع امتیازات : 2801
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 658 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 185 - مجموع امتیازات : 1954
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 175 - مجموع امتیازات : 1507
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 170 - مجموع امتیازات : 1387
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 169 - مجموع امتیازات : 1487
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 169 - مجموع امتیازات : 1380
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 158 - مجموع امتیازات : 1154
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 156 - مجموع امتیازات : 3661
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 126 - مجموع امتیازات : 465
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 110 - مجموع امتیازات : 833
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---