1401/05/24
6:25
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ قهرمانان آسیا / هفته 1
السد قطر

1
1
فولاد خوزستان

چهارشنبه 25 فروردین 1400

22:30
ملک فهد ریاض

لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

برتری فولاد مقابل السد در لحظات پایانی از دست رفت

 تیم‌های فولاد ایران و السد قطر در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم‌های فولاد خوزستان و السد قطر در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه D، امشب از ساعت ۲۲:۳۰ و در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
در دقیقه ۳۴ بازی، کرنر ارسالی پاتوسی به روی دروازه به یک موقعیت خطرناک برای فولاد تبدیل شد و ضربات بازیکنان این تیم در چندین مرحله به خط دفاعی السد برخورد کرد.
تیم فولاد فشار خود را از روی تیم السد برنداشت و در دقیقه ۴۵+۲ پرتاب بلند آبشک به درون محوطه جریمه به مهران درخشان مهر رسید و شوت این بازیکن را خوخی از روی خط برگرداند و راهی کرنر کرد. در آخرین موقعیت نیمه اول نیز نیک نفس نتوانست موقعیت بسیار خوبی که از کرنر بدست آمده بود را تبدیل به گل کند تا این نیمه با تساوی صفر بر صفر به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم این تیم یکدست و قدرتمند فولاد بود که باز فشار حملات خود را بر روی تیم پرستاره السد ادامه داد.
این حملات بالاخره در دقیقه ۶۱ نتیجه داد و کاپیتان و بهترین گلزن تیم فولاد یعنی پریرا موفق شد از دفع توپ اشتباه مدافع السد استفاده کرده و با یک ضربه سر گل اول تیمش را به ثمر برساند.
بعد از گل اول این تیم فولاد بود که بازهم حملات خود را ادامه داد. در دقیقه ۸۱ این دیدار فروزان موفق شد با یک واکنش زیبا ضربه آزاد خطرناک تیم السد را راهی کرنر کند.
خوخی در ادامه حملات السد موفق شد در دقیقه ۸۹ پاس بونجاح را تبدیل به گل کند تا این دیدار به تساوی یک بر یک برسد.
در دیگر دیدار این گروه نیز تیم های النصر عربستان و الوحدات اردن به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان هر دو تیم به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.  
تیم فولاد خوزستان در دیدار بعدی خود در روز شنبه ۲۸ فروردین به مصاف الوحدات اردن خواهد رفت.

گزارش بازی
لوسیانو پریرا عارف آقاسی محمد آبشک وحید حیدریه فرشاد احمدزاده آیاندا پاتوسی صالح حردانی محمد زبیر نیک نفس ساسان انصاری محسن فروزان سیدمهران موسوی محمد رضا عباسی محمد میری مهران درخشان مهر احمد عبداله زاده یوسف کی شمس
ساسان انصاری (41)


فرشاد احمدزاده (54)


محمد رضا عباسی به جای ساسان انصاری (72)


محمد میری به جای آیاندا پاتوسی (72)


مهران درخشان مهر به جای وحید حیدریه (78)


احمد عبداله زاده به جای محمد آبشک (78)


یوسف کی شمس به جای لوسیانو پریرا (85)


لوسیانو پریرا (60)مهران درخشان مهر (60)فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1057 - مجموع امتیازات : 2854
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 970 - مجموع امتیازات : 2302
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 925 - مجموع امتیازات : 2136
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 906 - مجموع امتیازات : 2224
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 895 - مجموع امتیازات : 2112
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 317 - مجموع امتیازات : 1074
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---