1400/01/24
20:50
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 20 دی 1399 23:53

هاشمی نسب:

به دنبال نتایجی بهتر از سال گذشته هستیم

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان معتقد است بازی در نقش جهان مقابل سپاهان بسیار سخت خواهد بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان که روز آینده در نقش جهان برگزار می شود، گفت: می دانیم که بازی سنگینی با تیم پر مهره سپاهان داریم. تیمی که واقعا همه می دانند که بازیکنانش چه کیفیتی دارند و مدعی قهرمانی است.

او ادامه داد: می دانیم بازی سختی است ولی ما هم فولاد هستیم و به دنبال نتایجی بهتر از سال گذشته هستیم. مطمئن باشید می جنگیم. به تیم و تک تک بازیکنان ایمان داریم. امیدوارم بازی خوبی باشد و هر تیمی عملکرد و کیفیت بهتری داشت به حقش برسد.
مهدی هاشمی نسب در مورد مصدومان تیم بیان کرد: فردا شرایط مصدومان ما مشخص می شود. شرایط خوب است و نگران نیستیم.

سوال بعدی در مورد نوسان فولاد خوزستان در نتیجه گیری بود، که او در واکنش به این سوال گفت: خب ما هم مثل سپاهان هستیم. انها هم یک بازی می برند و یک بازی می بازند. یک بازی از اشتباهات داوری سود می برند. این ها اتفاقاتی است که رخ می دهد. ما هم در سه چهار بازی اخیر از اشتباهات داوری ضرر کرده ایم. امسال شرایط تیم ها خیلی نزدیک به هم است و ما تلاش می کنیم از موقعیت هایی که به دست می آوریم بتوانیم استفاده کنیم و از کورس عقب نمانیم.


ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

هیثم حمادی
چهارشنبه 24 دی 1399 4:15 AM
با سلام اقای نکونام امسال تیم مثله پارسال نیست پارسال تیم خیلی خوب بود بچه ها هماهنگ تر بودن از نظره قدرت بدنی دوندگی پاس دادن خواهشن به این نکات توجه کنید بعد چرا سینامرید وفرزاد جعفر نیک نفس صابر حردانی.... ازشون استفاده نمیکنی

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 594 - مجموع امتیازات : 1926
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 580 - مجموع امتیازات : 1791
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 575 - مجموع امتیازات : 1792
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 1884
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---