1399/12/18
15:35
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

چهارشنبه 01 بهمن 1399 11:0

سعید آذری:

کسانی‌را‌انتخاب کنیم‌که شهامت‌پاسخگویی‌داشته‌باشند

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگو رادیویی توضیحاتی را ارائه داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در گفت‌وگو با رادیو ایران در خصوص عذرخواهی محمدحسین زاهدی فر داور دیدار تیمش برابر پرسپولیس از تیم و هواداران پرسپولیس گفت:  بالاخره در این ساختار فوتبال یک نفر شهامت این را داشت علی‌رغم اشتباهی که صورت گرفته، عذرخواهی بکند. فلسفه این کار خوب است، اشتباه آقای زاهدی فر فاحش بود و پنالتی که اعلام کرد صد در صد غلط بود. بنده در مورد قضاوت‌های آقای زاهدی فر باید بگویم که امسال ۴ قضاوت انجام داده که هر چهار دیدار اشتباه داشته است. ما در این خصوص با کمیته داوران مکاتبه داشته‌ایم چرا این داور را برای بازی ما می‌گذارید، گفته ایم که ایشان که در هر چهار بازی اشتباه داشته اند و صحبت ما بر اساس نظرات کارشناسان داوری است که این اشتباهات را تایید کرده‌اند. بحث من این نبود که آقای زاهدی فر برای ما بد سوت می‌زند یا خوب، بحث من این بود چون ایشان کاندید بازی دربی بوده اند و کمیته داوران این فرصت را از وی گرفت، ایشان در شرایط خوبی نیست. این که ایشان اشتباه کند صورت مسأله را پاک نمی‌کند.

وی افزود: ایشان شهامت داشتند، عذرخواهی کرده اما آقای زاهدی فر شما چند بار فولاد، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتور اشتباه، سوت زدی؟ چرا از آن‌ها عذرخواهی نکردی؟ آقای زاهدی فر کار انسانی انجام داد اما رفتار ایشان یک سری شائبه ایجاد می‌کند که نقطه نظرات کادرفنی تیم‌ها، رسانه‌ها و ... که در خصوص بعضی تیم‌ها می‌گویند دارای اصالت است، همین کارهاست. شما با کمال شجاعت عذرخواهی انجام دادی و من تایید می‌کنم. بعد از اینکه پنالتی را برای تیم ما به غلط گرفتی، چند سوت زد که نتیجه بازی تغییر بکند. بعد از آن شاهد صحنه های بدی بودیم که آن‌ها را تایید نمی‌کنم‌. به عنوان یک قهرمان ملی که همیشه دوست داشته‌ام با شرافت کار کنم، هیچکدام از اتفاقات پس از پایان بازی مورد تایید بنده نیست و دوست ندارم شاهد چنین صحنه های باشم. آقای زاهدی فر با سوت‌های اشتباهی که زد و اگر من و افشین پیروانی آنجا نبودیم شاید صحنه های خیلی بدتر اتفاق می‌افتاد.

آذری گفت: اینکه بدین شکل، کمیته داوران که در اتاق هایشان نشسته‌اند و دور هستند. درست نیست. آقای اصفهانیان اگر صدای من را می‌شنوید شهامت داشته باش بیا جواب من را بده. چرا آقای زاهدی فرد را چهار بار در سال ۱۳۹۹ برای فولاد انتخاب می‌کنی؟ آقای زاهدی فرد در بازی با نساجی مازندران پنالتی روی قاسمی نژاد را نگرفت، در بازی با استقلال یک پنالتی روی قائدی به ضرر ما گرفته که اشتباه بوده است. آقای زاهدی فرد داور آینده دار، شجاع با روحیات قایل تقدیر است اما ای کاش این عذرخواهی‌ها رئیس کمیته داوران می‌کرد و نه تنها از دو باشگاه، از تمام تیم‌هایی ضرر کرده‌اند، عذر خواهی می‌کرد. ای کاش آقای زاهدی فرد شهامت را داشت تا از بقیه تیم‌هایی که برای‌شان اشتباه سوت زده، عذرخواهی می‌کرد.
وی افزود: امیدوارم انتخابات برگزار شود، یک سرو سامانی فوتبال بگیرد و اصلح‌ترین شخص در فدراسیون بیاید. ما در یک سال گذشته تقریبا ۶ ما درگیر اساسنامه بودیم، بعد هم پرونده آقای ویلموتس، بعد درگیر بازنشسته ها بودیم. این بی سر و سامانی ها نشان می‌دهد که کنترل چندانی رو فوتبال نداشتیم و امیدواریم با توجه به این که انتخابات در پیش است یک سازماندهی مجدد در تمامی دپارتمان ها بشود و امثال آقای اصفهانیان تشریف ببرند خانه و نوه‌های خود را بزرگ کنند چون نشان دادند که مهارت خاصی در انجام وظیفه ندارند و بهتر است تا اشتباهات شدید تر به وجود نیامده، بروند. ایشان شهامت جواب دادن ندارد چون پاسخی برای رفتارهایش ندارد.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان گفت: باید ببینید آیا به عنوان کسی که کاندید می‌شوید آیا می‌توانید اثربخشی کافی را در طول ۴ سال صدارت بر فدراسیون داشته باشی یا خیر. آیا همین الان که می‌آیی برای مطالبات آقای ویلموتس، شستا و .. ۱۰ میلیون یورو فراهم کنی، یا می‌توانی تیم ملی را گونه‌ای مدیریت کنید که به جام جهانی صعود کند و موردهای دیگر. وقتی من این موارد را بررسی کردم و دیدم که افرادی از من شایسته‌تر هستند و ثبت نام کرده‌اند و همچنین اگر من در آن جایگاه قرار می‌گرفتند به فولاد ظلم می‌شد چرا که فولاد روی من حساب کرده و من آنجا حقوق گرفته‌ام که فولاد در بازی پلی‌آف صعود کند، این موارد و موارد دیگر خصوصی باعث شد تا یک دوره دیگر کار آموزی بکنم، آقایان هستند و امیدوارم که با انتخاب اصلح‌ترین، فوتبال ما در مسیری قرار بگیرد که موفق باشد و کسانی در کمیته ها و... قرار بگیرند که حداقل شهامت پاسخگویی را داشته باشند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

احمد
پنج شنبه 02 بهمن 1399 10:54 PM
آقای نکونام و آذری ما شما را دوست داریم ولی چرا از بازیکنان خوزستانی کمتر استفاده میشه از بازیکنان بومی بیشتر استفاده کنید استان ما پر از استعداد هست .............. فولاد هر وقت نیروهای بومی و آکادمی باشگاه داخل ترکیب اصلی بودن موفق شده

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 591 - مجموع امتیازات : 2373
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1900
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 547 - مجموع امتیازات : 1758
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 540 - مجموع امتیازات : 1757
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 534 - مجموع امتیازات : 1852
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 392 - مجموع امتیازات : 1118
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 389 - مجموع امتیازات : 1385
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 352 - مجموع امتیازات : 3857
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---