1399/12/11
14:30
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 05 بهمن 1399 16:54

شرایط جدول جایگاه ماشین سازی را نشان نمی‌دهد؛

نکونام: نیم فصل دوم شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید مهم ترین مسئله در دیدار برابر ماشین سازی این است که بازیکنان تیمش تمرکز داشته باشند و کار خودشان را انجام دهند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار برابر ماشین سازی در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر اینطور حرف هایش را آغاز کرد: با توجه به شرایطی که دو تیم در جدول دارند، بازی مهمی برای هر دو تیم است. تیم ماشین سازی تیم خوبی است و شرایط خوبی دارد. مربی این تیم با توجه به شناختی که از نفراتش پیدا کرده، الان آشنایی خوبی پیدا کرده است. بازی های این تیم را دیده ایم و به نظرم با توجه به نفراتی که دارد و عملکردی که داشته، جایش اینجای جدول نیست. نتایج این تیم را مقابل تیم هایی نظیر سپاهان، گل‌گهر، استقلال و ... می بینیم که تیم با کیفیتی هستند ولی شرایط جدول به گونه ای دیگر است.

او سپس در مورد سومین حضور متوالی (فولاد در دو هفته پیشین با سپاهان و پرسپولیس در آزادی و نقش جهان بازی کرده است) در خانه حریفان توضیح داد: ما می دانیم بازی سختی داریم. مخصوصا اینکه در خانه حریف بازی می کنیم. سومین بازی ای است که پشت سر هم بیرون از خانه بازی می کنیم. تمام بازی ها با تیم های مدعی را خارج از خانه بازی کرده ایم به جز یک بازی. شرایط در نیم فصل اول سخت بوده و قطعا در نیم فصل دوم می توانیم شرایط را بهتر کنیم.


سرمربی جوان تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به حساسیت بازی بیان کرد: چیزی که برای ما مهم است اینکه تمرکز داشته باشیم. خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم تا بتوانیم نیم فصل را خوب تمام کنیم و آماده بشویم برای نیم فصل دوم. در نیم فصل دوم با مدعیان در خانه بازی داریم و شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.
بخش پایانی حرف های نکونام هم اینطور مطرح شد: خوشحالم از اینکه تیمی خوب و مستحکم داریم و همه تیم ما را با توجه به عملکردی که طی دو سال اخیر داشته ایم، قابل احترام می دانند و این هم نتیجه تلاش و زحمت همه افراد مجموعه و شرکت فولاد است. من هم نقش کوچکی در تیم داشته ام. امیدوارم فردا نمایش خوبی داشته باشیم و برخلاف دیدار برابر پرسپولیس که شایسته پیروزی بودیم ولی موفق به این کار نشدیم، برنده بازی باشیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 540 - مجموع امتیازات : 1872
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 533 - مجموع امتیازات : 1744
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 516 - مجموع امتیازات : 1834
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 513 - مجموع امتیازات : 1730
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---