1400/01/27
6:59
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 10 اسفند 1399 13:10

علوی: نماینده ایرانیم اما فدراسیون پنجره‌مان را بسته نگه داشت

چرا نباید مثل بقیه تیم‌ها نقاط ضعفمان را برطرف می‌کردیم؟

سرپرست تیم فولاد خوزستان می‌گوید اگر هر تیم دیگری به جز فولاد با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از طرف فدراسیون فوتبال روبه‌رو می‌شد زمین و زمان را بهم می‌دوخت و متاسفیم که بر خلاف تمام تیم‌های دیگر نتوانستیم در پنجره زمستانی نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.
سید محمد علوی در گفت‌وگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان درباره آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: فولاد طبق برنامه‌ای که سرمربی تیم آماده کرده بود کارش را پیش می‌برد. از ابتدای فصل می‌دانستیم از تیم چه می‌خواهیم و اکنون در آستانه شروع نیم فصل دوم دقیقا مطابق همان برنامه پیش رفته‌ایم. با برنامه‌ریزی که انجام شده آماده‌ایم نیم فصل دوم را آغاز کنیم.
او درباره محرومیت فولاد از فعالیت در فصل نقل و انتقال زمستانی اظهار کرد: سال قبل پس از پایان نیم فصل اول توانستیم در فصل نقل و انتقالات زمستانی بازیکنانی را جذب کنیم که به ما در نیم فصل دوم خیلی کمک کردند و در نتیجه فولاد توانست با کسب نتایج خیلی خوب در رده سوم جدول قرار بگیرد و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. در این فصل هم امیدوار بودیم که بتوانیم با استفاده از پنجره زمستانی، نقاط ضعف تیم را با توجه به نظر آقای نکونام برطرف کنیم اما با وجود تلاش‌های گسترده کادر مدیریتی باشگاه و در راس آن آقای آذری، فدراسیون اصرار داشت که پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته بماند.


علوی افزود: محرومیتی که فدراسیون فوتبال به تیم فولاد تحمیل کرد در نوع خودش اولین محرومیت یک تیم باشگاهی در لیگ برتر بود. برای من که سالهاست در فوتبال ایران حضور دارم و در باشگاه‌های مختلف بازی کرده‌ام، پرسش بسیار جدی مطرح است که اگر غیر از فولاد و هواداران صبورش تیم دیگری شرایط ما را داشت آیا فدراسیون باز هم چنین حکمی صادر می‌کرد؟ این سوالی است که مدتهاست ما را درگیر خودش کرده و متاسفانه نمی‌توانیم برای خودمان و هواداران به جوابی منطقی برسیم.
سرپرست فولاد ادامه داد: شاید اگر تیمی به غیر از فولاد با چنین محرومیتی از سوی فدراسیون روبه‌رو می‌شد زمین و زمان را بهم می‌دوخت. تمام تیم‌ها در نیم فصل بازیکن گرفته‌اند و نقاط ضعف‌شان را برطرف کرده‌اند اما ما نتوانستیم نقاط ضعفی را که شناسایی کرده‌ایم برطرف کنیم. جالب اینکه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و باید به مصاف العینی برویم که مطمئنا تمام کشور امارات در بازی برابر ما پشت این تیم هستند. آنها تیم‌شان را بودجه‌های چند ده میلیون دلاری تجهیز و تکمیل می‌کنند اما در اینجا ما نمی‌توانیم با وجود تلاش‌های مدیریت باشگاه حتی یک بازیکن جذب کنیم.


علوی افزود: در نیم فصل دوم با توجه به فشردگی رقابت‌های لیگ و شروع جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان بیشتری نیاز داریم. وقتی مسابقات فشرده می‌شود احتمال مصدومیت بازیکنان هم زیاد می‌شود ضمن اینکه با توجه به وضعیت کرونا با وجود تمامی تمهیدات هر آن ممکن است بازیکنی را از دست بدهیم بنابراین لازم داشتیم کم و کاستی‌ها را بر طرف کنیم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و نتوانستیم بازیکن جدیدی را با توجه به کمبودها جذب کنیم. این اتفاقی نیست که بشود به‌سادگی از آن عبور کرد.
او با بیان اینکه بازیکنان فعلی فولاد هر آنچه در توان دارند برای موفقیت تیم گذاشته‌اند، اظهار کرد: در نیم فصل نخست با وجود فشردگی بسیار زیادی که رقابتهای لیگ برتر داشت فولاد توانست نتایج خوبی کسب کند و این با تلاشی تیمی محقق شده است. بازیکنان هم از تمام وجود مایه گذاشته‌اند و کادر فنی از عملکرد آنها رضایت دارد. با این حال یک واقعیت مسلم وجود دارد که شما برای موفقیت در سه جام به نیروی کافی و بازیکنان زیادی نیاز دارید که متاسفانه بخاطر اصرار فدراسیون فوتبال به بسته ماندن پنجره زمستانی فولاد، نتوانستیم نقاط ضعف‌مان را با جذب بازیکنان جدید برطرف کنیم. در این شرایط باید بر اساس اولویت‌بندی و محدودیتهایی که داریم در رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم.
علوی در آستانه دیدار برابر ذوب آهن در اهواز گفت: با دستوراتی که مدیرعامل باشگاه صادر کرده بهترین شرایط برای تیم ذوب آهن فراهم خواهد شد تا بازیکنان و کادر فنی حریف در شرایطی کاملا منطبق بر دستورالعمل‌های بهداشتی وارد اهواز شده و در هتل مستقر شوند. مطمئن هستم با اجرای این برنامه‌ریزی دقیق، تیم ذوب آهن هیچ دغدغه‌ای در سفر به اهواز نخواهد داشت.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---