1400/01/27
6:16
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 15 اسفند 1399 23:20

سرمربی فولاد خوزستان:

دوست داشتم کاری را که امسال با فولاد شروع کردم، خوب تمام کنم

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بار دیگر تاکید کرد که بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تیم، کار تیمش را در رقابت با تیم های مدعی قهرمانی در ایران و به خصوص لیگ قهرمانان آسیا سخت خواهد کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان که تیمش روز آینده در مصافی حساس و تعیین کننده به مصاف شاگردان فرهاد مجیدی می رود، در مورد این مسابقه در نشست خبری پیش از بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: به هر حال می دانیم فردا بازی سخت و سنگینی داریم و مثل تمام بازی ها باید تمرکز داشته باشیم و تلاش کنیم برای موفقیت تیممان. نکته ای که برای ما خیلی مهم است، داشتن تمرکز بالا برای این مسابقه است. می دانیم که تیم استقلال تیم بسیار خوب، پرمهره و با قابلیت فنی بالا است. استقلال همیشه استقلال است. تیم های بزرگ همیشه بزرگ هستند. این تیم مدعی قهرمانی است و واقعا بازیکنان خوبی دارد. باید بازی را با تمرکز و خوب شروع کنیم تا به امید خدا بتوانیم به موفقیت برسیم.
سوال اول از جواد نکونام در مورد پیشنهاد استقلال بود و او در واکنش به این سوال گفت: اول تشکر می کنم از آقای آذری عزیز که واقعا زحمت می کشند برای تیم و باشگاه فولادخوزستان. تمام تمرکزش روی باشگاه است و دلگرمی ما هم به مردم و هواداران خوزستان و مدیریت مجموعه فولادخوزستان است. من شرایط بسیار خوبی دارم و علی رغم پیشنهادی که از باشگاه استقلال داشتم، دوست داشتم کاری که با باشگاه فولادخوزستان شروع کرده ام، بتوانم خوب تمام کنم تا ببینیم سال آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.
او ادامه داد: اول فصل هم از استقلال و تیم های دیگر پیشنهاد داشتم ولی من خودم با قلب و منطقم تصمیم گرفتم که در باشگاه فولاد بمانم و برای مردم تلاش کنیم تا به امید خدا تیم را به موفقیت برسانیم. باز هم می گویم کار کردن با باشگاه فولادخوزستان باعث خوشحالی من، همکارانم و تمام بازیکنانی است که اینجا حضور دارند.
از نکونام در مورد برنامه تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ و مصاف این تیم با دو تیم گل گهر و آلومینیوم پیش از نبرد پلی آف آسیا برابر العین که روز 18ام فرودین برگزار می شود، پرسیدند و او در واکنش به این سوال بیان کرد: با توجه به اینکه ما تنها نماینده ایران در این مرحله هستیم و این سهمیه برای فوتبال ایران مهم است، اینکه بخواهیم 27 ام بازی کنیم؛ 12 ام بازی کنیم و 18 ام هم با العین بازی کنیم، کار برای ما سخت می شود. تیم ما اینطوری بدون استراحت می شود. بازی آخر ما بیرون از خانه است. باید بیرون بازی کنیم و بعد باید به اهواز مسافرت کنیم و با العین بازی کنیم. این کار را برای ما سخت می کند. خواهش می کنم شرایط تیم ما را در نظر بگیرند تا بهترین شرایط را در این مسابقات آسیایی داشته باشیم.

سوال بعدی از سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد پنجره بسته تیمش بود و اینکه چقدر روی عملکرد این تیم تاثیرگذار خواهد بود. نکونام در واکنش به این سوال بیان کرد: به هر حال خودتان می دانید که تیم ها در حال یارگیری هستند. بازیکنی که نیم فصل جذب می شود می تواند خیلی به هر تیمی کمک کند ولی متاسفانه هنوز پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است و نمی توانیم بازیکن بگیریم. امیدوارم در این جنگ نابرار که به خصوص ما در جام باشگاه ها داریم، بتوانیم سربلند بیرون بیاییم. تیم العین بازیکنان خارجی زیادی دارد. هفت بازیکن خارجی دارد که در لیگ امارات بازی می کنند و الان هم دنبال جایگزین برای بازیکن ژاپنی تیمشان هستند که با مصدورمیت مواجه شده است. این کار را برای ما سخت می کند. ما حتی در لیگ ایران هم در آینده با کمبود بازیکن مواجه می شویم و این شرایط را برای رقابت با تیم های مدعی قهرمانی نظیر گل گهر، پرسپولیس، استقلال، تراکتور، سپاهان کار ما را سخت می کند. این ها تیم هایی هستند که نیم فصل 10 بازیکن گرفته اند و همین حالا هم سه چهار بازیکن گرفته اند. نمی شود به این موضوع نپرداخت ولی به هواداران قول می دهیم که بیشترین تلاش را داشته بکنیم تا کمبودها را با تلاشمان جبران کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---