1400/06/29
6:19
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 11 خرداد 1400 9:27

بیانیه معاونت فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان

معاونت فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان در خصوص شرایط اخیر تیم بیانیه ای منتشر کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این بیانیه آمده است:
بنام خداوند بخشنده و مهربان
هواداران فهیم و خونگرم فولاد خوزستان
عزیزانی که همیشه و در همه حال بهترین حامی تیم محبوب فولاد خوزستان هستید. انسانهایی دلسوز و سینه سوخته در گرما و سرما.
سلام و درود بر شما
مدتیست خاطر شما عزیزان بابت نتایج تیم فولاد خوزستان آزرده گردیده است. و این حق مسلم هواداران فهیم فولادیست. این دغدغه خاطر همه ماست. مجموعه فولاد خوزستان از مدیریت شرکت فولاد گرفته  تا مدیریت باشگاه و سر مربی و کادر مربی گری و تمامی بازیکنان تیم ، همه و همه دست بدست هم داده ایم، با تمام مشکلات موجود و حواشی خارج از زمین ، تا لحظه آخر از هیچ تلاشی برای اعتلای نام و پرچم فولاد خوزستان دریغ ننماییم.
تلاش سرمربی محترم و کادر مربی گری و تمامی بازیکنان تیم فولاد خوزستان در این شرایط سخت ناداوریها و پنجره های بسته نقل و انتقالات و محدودیت‌ها و فشارهای خارج از زمین بر هیچکسی پوشیده نیست.
از شما عزیزان خواهشمندیم تحت تاثیر فضای مسموم مجازی و تحریکهای ناجوانمردانه که این ایام به قصد تخریب این مجموعه قد علم کرده است ، قرار نگیرید.
بررسی و چاره اندیشی این گونه مشکلات که گاها در همه تیم‌ها رخ میدهد ، نه در فضای مجازی و علنی است بلکه بایستی در مکانی آرام و متفکرانه و بدور از هرگونه حواشی و با حضور مدیران مسئول صورت پذیرد.
واحد فرهنگی و کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان و هواداران فهیم و عزیز و سینه سوخته فولاد ، همانند گذشته هوشمندانه و با سعه صدر و درایت و با حمایت کامل از مدیریت محترم باشگاه و تصمیمات ایشان ، کلیه اتفاقات را رصد کرده و طبعا زبان ناطق شما عزیزانی خواهد بود که صمیمانه و دلسوزانه نگران وضعیت موجود هستید.
لذا با توجه به شرایط کنونی کشور و اهمیت انتخابات پیش رو و محدودیت‌های تجمعی به علت بیماری واگیر کرونا خواهشمندیم از برگزاری هرگونه تجمعی خود داری فرموده و هدایت این کشتی بزرگ مجموعه فولاد را به ناخدای دریا دیده خود سپرده و با توکل بر خدا ان شاالله شاهد موفقیت‌های آتی تیم محبوبمان ، فولاد باشیم.
و السلام
معاونت فرهنگی باشکاه فولاد خوزستان.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---