1400/07/24
2:44
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 18 مرداد 1400 1:15

کار سختی در لیگ داشتیم و می‌خواستیم در جام حذفی موفق باشیم

نکونام: شاگردانم برای قهرمانی سخت جنگیدند

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: شاگردانم برای قهرمانی سخت جنگیدند و خوشحالم در دومین سال مربیگری ام در فولاد خوزستان جام گرفتم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از دیدار با استقلال در فینال رقابت‌های جام حذفی فوتبال و پیروزی مقابل این تیم در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: اول از همه روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. به مردم خوزستان تبریک می‌گویم و این قهرمانی مبارک آنها باشد. از همه آنها تشکر می‌کنم. در دو فصلی که آنجا بودم به من لطف داشتند و ما کمترین کار را برای آنها کردیم.

وی افزود: تشکر ویژه از بازیکنانم دارم. آنها واقعاً بزرگ هستند و با سختی و تلاش قهرمان شدند. روزی که پنجره نقل و انتقالات ما به ناحق بسته شد، اتفاقی که نباید برای ما افتاد. تنها یک راه داشتیم و باید سخت تلاش می کردیم تا بتوانیم کمبود بازیکن را جبران کنیم. این سخت کوشی و تلاش به ما انرژی داد و گاهی به ما ضربه زد. در بازی با مس رفسنجان من بازیکنی نداشتم که بخواهم به میدان بفرستم. مهاجمم را به دفاع وسط آوردم. کار سختی در لیگ داشتیم و می‌خواستیم در جام حذفی موفق باشیم. از بازی اول مقابل ماشین‌سازی با برنامه بودیم و کارشناسان می‌توانند ببینند و آنالیز کنند. نشان دادیم که باکیفیت هستیم و می‌توانیم مقابل تیم‌هایی که هزینه کردند عملکرد خوبی داشته باشیم.

نکونام عنوان کرد: باشگاهی بود 23 بازیکن برای یک فصل گرفت و ما 7 بازیکن گرفتیم. باشگاهی بود که از لیگ یک آمده بود و از ما بیشتر هزینه کرده بودم. از شاگردانم تشکر می‌کنم که سخت جنگیدند. از تمام اعضای کادر فنی و مسئولان باشگاه و آذری و .. تقدیر و تشکر می‌کنم. من کسی هستم که در فوتبال هم سختی می‌کشیدم و اگر در سختی قرار می‌گرفتم تلاشم را بیشتر می‌کردم. به همین دلیل برخی مواقع به همکارانم سخت گرفتم تا به این روز برسیم.

وی ادامه داد: این قهرمانی مبارک مردم خوزستان و هواداران فولاد باشد. لیاقت جام را داشتیم و سهمیه مستقیم گرفتیم. سال گذشته هم باید مستقیم به آسیا می‌رفتیم و قهرمانی جام حذفی شرایط را تغییر داد. خدا را شکر می‌کنم که در دومین سال مربیگری‌‌ام در فولاد توانستم یک جام بگیریم و به آسیا برویم. قطعاً تنهایی کاری از دست من ساخته نبود و همه از من حمایت کردند تا به موفقیت رسیدیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر جنب و جوش‌های سعید آذری در کنار زمین، تصریح کرد: همه چیز در فوتبال مشخص است. مدیری که فوتبالی است و اتفاقات را می‌بیند قطعاً به گونه خاص خود خوشحالی می‌کند. ما یک تیم هستیم و مهم نیست مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم و مهم این است که در پایان خوشحال باشیم.

نکونام افزود: دست تمام کارگران فولاد را می‌بوسم و با مبالغی که در اختیار ما قرار گرفت توانستیم آنها را سربلند کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

علی
دوشنبه 18 مرداد 1400 10:31 AM
درود و تبریک

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---