1400/07/24
2:40
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 09 شهریور 1400 17:9

نامه اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به مدیر شبکه سه؛

کافی است یکبار برنامه "فوتبال برتر" را مشاهده کنید تا عمق رابطه را شاهد باشید

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در نامه ای به مدیر شبکه سه سیما از تخریب های هدفمند برنامه شب گذشته "فوتبال برتر" گلایه کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان در متن نامه باشگاه فولاد خوزستان آمده است :

جناب آقای فروغی

ریاست محترم شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آرزوی قبولی عزاداری سید و سالار شهیدان

احتراماً به استحضار می رساند باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که به اذعان همه کارشناسان و نخبگان فوتبال یکی از حرفه ای ترین و سازنده ترین باشگاه های کشور محسوب می شود، متاسفانه در حال حاضر با محرومیت و مسدود بودن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه گردیده و از به کارگیری بازیکنان جدید نیز محروم می باشد.

در شرایطی که این باشگاه با مشکل محرومیت دست و پنجه نرم می کند، متاسفانه در برنامه فوتبال برتر مورخ دوشنبه 1400/6/8 مدیرعامل و سرمربی قبلی را به عنوان مهمان برنامه با وقت آزاد و کافی دعوت کرده که با طرح مطالب کذب اقدام به تخریب باشگاه فولاد نموده و خودشان که باعث محرومیت باشگاه شده اند در مقام وکیل مدافع و با فرار رو به جلو اقدام به تشویش اذهان عمومی نموده و مسئولان باشگاه هر چه تلاش کردند که در امر پاسخگویی روی خط برنامه قرار گیرند، عوامل برنامه به صورت هماهنگ با نامبردگان به این موضوع توجهی نکرده و در طول مدت برنامه به تخریب و تحریک هواداران باشگاه مردمی فولاد خوزستان پرداختند.

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می رود با توجه به این که بارها اعلام نموده اید سیاست کاریتان عدالت محوری و صداقت در کار است یکبار این برنامه را مشاهده فرمایید. تا عمق رابطه را شاهد باشید . به طور مثال در رسانه ملی اعلام می نمایند که پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز است و مدیران باشگاه دروغ می گویند در حالی که خداوند حاضر و ناظر بر اعمال ما می باشد. همزمان با این برنامه طی نامه ارسالی از سوی دادگاه CAS اعلام نمودند که پاسخ رسیدگی به پرونده 10 روز دیگر به تاخیر افتاده است. (به پیوست تقدیم می گردد)

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می رود اجازه ندهید با سمت سوهای هماهنگ در رسانه ملی به تخریب باشگاههای سازنده بپردازند.

هواداران و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد و استان خوزستان به شدت گلایه خود را به جنابعالی اعلام می نمایند.

در شرایطی که ریاست محترم جمهوری و هیأت دولت در صدد جبران بخشی از کم لطفی هایی که نسبت به استان خوزستان شده است برآمده اند، انتظار نمی رفت رسانه ملی و برنامه فوتبال برتر با کمال بی انصافی و یک طرفه نسبت به تخریب باشگاه سازنده و مردمی فولاد خوزستان برآیند.

به امید جلوگیری از تکرار این اتفاقات نامیمون.

با تشکر
حمیدرضا گرشاسبی

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---