1400/07/24
3:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 15 شهریور 1400 12:56

ویسی: شک ندارم هواداران کنار تیم هستند

🔸سرمربی تیم فولاد می‌گوید با توجه به پنجره بسته روزهای سختی خواهیم داشت اما باید با هواداران متحد باشیم.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، عبدالله ویسی سرمربی تیم بزرگسالان فولادخوزستان در گفت وگو با رسانه باشگاه درباره آخرین وضعیت تیم و اردوی کردان اظهارکرد: شرایط فولاد واقعا سخت است اما مدیرعامل محترم و اعضای هیات مدیره همه در حال تلاش هستند تا شرایط را به حالت نرمال برگردانند. به هر حال باتوجه به شرایط فعلی و پنجره بسته، روزهای خیلی سختی خواهیم داشت.

وی با قدردانی از باشگاه بابت برپایی اردوی تیمش در کردان کرج، گفت: شرایط در اردو بسیار خوب است و صبح و عصر تمرین می کنیم و کارهای مربوط به بدنسازی را انجام می دهیم. امیدوارم با انجام سه چهار بازی خوب، آمادگی خوبی برای بازی با پرسپولیس در سوپر جام داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان درخصوص پنجره نقل و انتقالاتی بسته باشگاه نیز عنوان کرد: ما خوزستانی‌ها همیشه در روزهای سخت کنار هم بوده‌ایم. وقتی که آب نداشتیم، خاک در هوایمان بود و از نظر معیشتی بر ما سخت گذشت، همیشه با هم بوده‌ایم و هستیم. اکنون هم به عنوان یک خوزستانی مطمئنم که مردم استانم شرایط فعلی تیم فولاد را درک می‌کنند و در این روزهای سخت آنقدر خوب رفتار می‌کنند تا این روزها برای ما آسان شود. اکنون پنجره بسته است و اگر باز بود که اعلام می‌کردیم و زودتر هم بازیکنان مدنظر را با توجه به این که باید در سه جبهه بجنگیم، جذب می‌کردیم. ما صددرصد به بازیکن نیاز داریم و باشگاه نیز در حال تلاش است تا بازیکنان مدنظر کادرفنی را جذب کند. در مقطعی که عنوان می‌شد پنجره باز خواهد شد حتی با سه چهار بازیکن مذاکره کردیم و به توافق هم رسیدیم اما با پنجره بسته نمی‌توانیم فعلا کاری انجام دهیم.

وی با بیان این که جوانان بسیار خوبی داریم که آینده فوتبال ایران هستند، افزود: جوانان ما پرانگیزه، با نشاط و فوتبال‌بلد هستند. اگر پنجره باز شد که خدا را شکر می‌کنیم و وارد بازار نقل و انتقالات می‌شویم، هر چند دیر شده است و بازیکنان تاثیرگذار جذب تیم های دیگر می‌شوند. از طرفی هم چون سه بازیکن خارجی داریم، تنها می‌توانیم یک بازیکن آسیایی جذب کنیم اما ناامید نیستیم و با همین جوانان کار را پیش می‌بریم. آن سالی که پنجره پرسپولیس بسته بود، هواداران این تیم و تمام مجموعه پرسپولیس به صورتی رفتار کردند که آن سال، تیم قهرمان لیگ شد و من هم مطمئنم اگر پنجره باشگاه فولاد نیز باز نشود، هواداران فهیمی داریم که متوجه شرایط و حامی تیم هستند. به هر حال در حق فولاد کم لطفی شده است ولی اگر بخواهیم خودمان را هم تحت فشار قرار دهیم، کار سخت تر می شود اما شک ندارم که هواداران کنارمان هستند و اجازه نمی‌دهند شرایط بیش از این بر ما سخت شود.

ویسی درباره انتخاب کادرفنی تیم فولاد نیز گفت: اختیار تام هر کادرفنی با سرمربی تیم است و سرمربی با هر مربی‌ای که دارای رزومه کاری لازم بوده و با آن‌ها از نظر فنی و اخلاقی احساس نزدیکی دارد، کار می‌کند. هر کادرفنی در هر باشگاه دنیا با سلیقه سرمربی بسته می‌شود و این که گفته شود چرا فلان نفر در کادرفنی است، تنها شیطنت است و همه فوتبالی ها متوجه این مهم هستند. فلان مربی به ایران می‌آید پسر خود را به عنوان دستیار خود انتخاب می‌کند چون با او قبلا کار کرده و راحت است. سرمربی باید با نفراتی که انتخاب می‌کند راحت باشد و بتوانند با گفتمان و رد و بدل شدن ایده ها، بهترین تصمیمات را برای تیم بگیرند.

وی ادامه داد: بهروز مکوندی خودش سرمربی تیم لیگ برتری بوده و با آوردن تیم از لیگ یک به لیگ برتر، مردم خوزستان را خوشحال کرده است. او حدود ۱۲ سال است که به عنوان مربی و سرمربی مشغول به فعالیت است. کریم قنبری دیگر همکار من در کادرفنی است که در کشورهای عربی با لوکا بوناچیچ کار کرده و دستیار مربیان بزرگ خارجی در ایران بوده و در باشگاه های آسیا نیز برای هشت بار در سپاهان مربی بوده است و سرمربیگری در سپاهان را هم در کارنامه دارد و از همه مهمتر تجربه کار در باشگاه‌های آسیا را دارد و یک مربی با درجه مربیگری پروفشنال است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: ایمان مبعلی را هم که همه می‌شناسند. کاپیتان فولاد بوده و سال ها در این تیم بازی و زندگی کرده و دوست داشتنی است و یکی از باهوش‌ترین هافبک های فوتبال ایران بوده و به مهندس فوتبال معروف است. ناجی بداوی هم که برای تمام فولادی ها شناخته شده و کارنامه او هم مشخص و فصل گذشته هم در فولاد کار کرده است. آقای مهدی پور نیز در گذشته کاپیتان فولاد بوده و چندین سال است که با من همکاری می کند. آقای میرزاپور هم مربی گلرها است که ۹۰ بازی ملی در کارنامه دارد حتی کاپیتان تیم فولاد بوده و با فولاد افتخارآفرینی کرده است. ضمن این که ما اکنون مربی دروازه‌بانان تیم‌ملی را در کنارمان داریم.

وی افزود: در تمام دنیا می گویند گروه آنالیز و در خیلی از تیم های دنیا شش هفت آنالیزور وجود دارد و تیمی مثل ما که می خواهد در باشگاه های آسیا، لیگ برتر و جام حذفی شرکت کند باید آنالیزورهای لازم را داشته باشد؛ عالی پور که جزو کادرفنی و گروه آنالیزور ما است، فصل قبل هم در گروه آنالیز فولاد بود، خورسندی هم در تمام رده های تیم‌ملی بوده است و دو سال گذشته هم با من کار کرده که موفق بوده است و اصلاحی هم ۱۲ سال است که به عنوان آنالیزور با من کار می‌کند. آنالیزور، محرم اسرار یک سرمربی است و گروه آنالیز مثل این است که پسورد گوشی‌ات را به محرم رازت بدهی. آنالیزور تیم در واقع پسورد تیم دستش است و باید مورد اعتماد سرمربی تیم باشد.

ویسی عنوان کرد: این که برخی نسبت به اعضای کادرفنی ایراد می گیرند، بهانه خوبی نیست و کارشکنی است. هرچند من می‌دانم که هواداران فولاد و مردم خوزستان همیشه باهوش بوده و هستند و بازهم کنار ما هستند. ضمن این که از آن‌ها درخواست می‌کنم تحت تاثیر برخی شیطنت ها قرار نگیرند. مردم فوتبال‌فهم خوزستان صبور باشند و فریب شیطنت‌ها را نخورند و جلوی آن‌ها را بگیرند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

احسان بیگدلی
سه شنبه 16 شهریور 1400 3:50 PM
سلام وظیفه هر هوادار واقعی فولاد خوزستان این هست که تحت هر شرایطی از تیم حمایت کنه و شرایط امروز فولاد هم از این قاعده مستثنی نیست ویوا فولاد خوزستان

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---