1401/02/28
17:7
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 27 آذر 1400 14:38

نکونام: تجربه شیرینی از جام حذفی داریم

سرمربی فولاد تاکید کرد که تیمش فردا با تمام قوا مقابل شهرداری نوشهر به میدان می رود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولاد خوزستان به عنوان مدعی عنوان قهرمانی جام حذفی فردا در گام اول این فصل مقابل شهرداری نوشهر به میدان خواهد رفت. جواد نکونام سرمربی تیم فولاد در کنفرانس خبری این دیدار گفت: مسابقات جام حذفی در هر مرحله تک بازی است و هر تیم تمرکز بیشتری داشته باشد برنده است. ما سال گذشته تجربه خوب و شیرینی در این مسابقات داشتیم و توانستیم قهرمان شویم. پارسال بازی به بازی پیش رفتیم و با توجه به شرایطی که داشتیم بازی های خوبی انجام دادیم و در نهایت قهرمان شدیم. در جام حذفی امسال هم هر بازی حکم فینال را دارد. با بچه ها صحبت کردم که با تمرکز بالا در تمامی بازی ها حضور پیدا کنند. یک بازی هم می تواند سخت باشد هم دشوار ولی تا زمانی که کار تمام نشده اجازه هیچ گونه تصمیم گیری را نداریم. هدف اصلی‌مان پیروزی و صعود است ولی اگر تیمی تمرکز نداشته باشد احتمال سورپرایز شدنش وجود دارد. ما با تمرکز بالا برای بازی فردا آماده می شویم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.
وی افزود: ما فیلم سه بازی تیم حریف را دیده ایم ولی می دانیم که بازی با این تیم ها سخت است چون ناشناخته هستند و بازیکنان ناشناخته تری هم شاید داشته باشند. تمرکز ما روی تیم خودمان است و حریف را هم آنالیز کرده ایم. شهرداری تیم باشهامت و منسجمی است ولی ما به دنبال پیروزی هستیم. شروع جام حذفی به گونه ای است که تیم ها یکی یکی کنار می روند و باید تمرکز بالایی داشته باشی تا به شکل و ثبات خوبی برسی.
نکونام در ادامه نیز افزود: ترکیب اصلی مان همیشه روز بازی یا یک روز قبل مشخص می شود و تیم اصلی و ذخیره نداریم. فردا هم صد در صد با تمام قوا بازی می کنیم. نیاز داریم که بازی را ببریم. در خانه خودمان به میدان می رویم و با همه بازیکنانی که به آنها نیاز داریم به مصاف حریف می رویم. بازیکن باید حرفه ای باشد و با تغذیه و استراحت کافی توانایی بازی هر 5 روز یک بار و حتی دو روز یک بار را هم داشته باشد. ما این تجربه را در آسیا داشتیم و بازیکنان باید حرفه ای رفتار کنند و برای بازی بعد آماده باشند.
سرمربی فولاد در مورد آخرین وضعیت مصدومان و همچنین آیاندا پاتوسی گفت: وحید حیدریه به ما اضافه شده و سه روز است که تمرین می کند. باید بررسی کنیم و ببینیم که آیا شرایط حضور در بازی فردا را دارد یا خیر. سه تا مصدوم داریم که هنوز به شرایط مدنظر ما نرسیده اند و قطعا فردا آنها را نخواهیم داشت. استفاده از این بازیکنان ریسک محسوب می شود و به آنها استراحت داده ایم تا برای بازی لیگ آماده شوند. با پاتوسی جلسه ای داشتیم و خودش هم از این موضوع ناراحت است ولی وقتی که مصدوم شد باید از او بیشتر مراقبت می شد. پاتوسی در تلاش است تا به فرم ایده آل برسد و خودش هم می داند و گفته ام که اگر به آمادگی کامل برسد یکی از بهترین بازیکنان ایران است و جزو 5 بازیکن تاثیرگذار به شمار می رود. البته اگر ناآماده باشد ضعیف ترین بازیکن ایران خواهد بود. ما به این بازیکن نیاز داریم و باید رو به جلو نگاه کنیم. در بازی قبلی مقابل نساجی هم گل زد و دوست داریم که او را همیشه کنار خودمان داشته باشیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1046 - مجموع امتیازات : 2842
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 950 - مجموع امتیازات : 2282
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 908 - مجموع امتیازات : 2119
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 887 - مجموع امتیازات : 2205
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 871 - مجموع امتیازات : 2088
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 314 - مجموع امتیازات : 1071
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---