1401/02/28
17:44
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 28 آذر 1400 20:23

نکونام: در جام حذفی حق اشتباه نداریم

فولاد خوزستان موفق شد برابر شهرداری نوشهر به برتری برسد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از برد تیمش مقابل شهرداری نوشهر در یک شانزدهم نهایی جام حذفی، اظهارکرد: به محسن بنگر برای داشتن این تیم با کیفیت تبریک می‌گویم. بدون توجه به نام فولاد، فوتبال بازی کردند و در کاری که فکر می کردیم می‌خواهیم انجام دهیم ما را غافلگیر کردند و بازیسازی ما را بستند و بازی را زوردار شروع کردند. امیدوارم در لیگ دو نتیجه بگیرند و بنگر در ادامه مسیر مربیگری اش موفق باشد.

وی عنوان کرد: باتوجه به شرایطی که جام حذفی دارد و من نیز معتقدم که در فوتبال بازی آسانی وجود ندارد به بازیکنانم گفته‌ام که در جام حذفی حق اشتباه ندارید و اشتباهات‌مان باید خیلی کم باشد تا موفق باشیم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید ببینیم تا کجا می توانیم پیش برویم. ‌

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد بهتر شدن وضعیت پاتوسی، گفت: من بازیکنان را تحت کنترل دارم زیرا آن ها را دوست دارم و می خواهم به موفقیت برسند. جلسه خوبی با پاتوسی داشتم و خود او هم از وضعیتش ناراحت بود. خدا را شکر امروز 90 دقیقه در این زمین که برای بازیکن سنگین است، بازی کرد و گل هم زد. شرایط او خیلی خوب است و از او راضی هستم. امیدوارم به همین صورت ادامه دهد. او برای ما بازیکن کلیدی است.

وی با بیان این که ما در فولاد بازیکن اصلی و ذخیره نداریم و این را همیشه نیز گفته ام، افزود: سعی می کنیم همه بازیکنان را آماده نگه‌داریم تا بتوانیم درصورت نیاز از آن‌ها استفاده کنیم. امروز نفرات جایگزین بازی قابل قبولی ارائه دادند. اشتباهات جزیی باتوجه به شرایط زمین بود اما از آن ها راضی هستم. فوتبال پرفشاری انجام دادیم و از این موضوع خوشحالم.

نکونام بیان کرد: دوست داشتیم از ابتدا از احمدرضا جلالی استفاده کنیم اما در طول هفته سرماخوردگی شدید داشت و شرایطش ایده آل نبود و ترسیدیم از او استفاده کنیم. محمد امین حزباوی هم امروز بازی کرد که آینده درخشانی دارد. 2 سال پیش که در تیم جوانان فولاد بود من او را به تیم اصلی آوردم و باید قدر خود را بداند. او در آینده نزدیک به یکی از بازیکنان خوب فوتبال تبدیل می شود. باید از او مراقبت کنیم که این وظیفه من مربی است. جوانان خوبی داریم که می توانند آینده باشگاه فولاد را قوی نگه دارند.

وی درباره داوری هم گفت: صحنه ای نداشت و دو تیم فوتبال بازی کردندو داور خوب قضاوت کردند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا با قوچان نژاد برای آمدن به فولاد صحبت شده است؟ عنوان کرد: با قوچان نژاد صحبت نداشته ایم. البته زمانی که به فولاد آمدم با او صحبت کردم اما گفت فعلا نمی خواهم فوتبال بازی کنم و ما هم صرف نظر کردیم. ما اکنون به او نیاز نداریم زیرا دو بازیکن خوب و آماده در این پست داریم. بعد از این دو نفر هم جوانانی را کنارمان داریم که در موقع نیاز می‌توانند به ما کمک کنند. 

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1046 - مجموع امتیازات : 2842
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 950 - مجموع امتیازات : 2282
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 908 - مجموع امتیازات : 2119
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 887 - مجموع امتیازات : 2205
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 871 - مجموع امتیازات : 2088
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 314 - مجموع امتیازات : 1071
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---