1401/02/28
16:51
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 02 دی 1400 17:16

نکونام: بازی با نفت آبادان کلید موفقیت ما است

تیم فولاد خوزستان فردا در دیداری خانگی باید به مصاف صنعت نفت آبادان برود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد:  می‌دانیم بازی با نفت آبادان مثل همه مسابقات دیگر سخت است.اکنون شرایط به صورتی است که در جدول همه تیم‌ها سخت امتیاز می‌دهند و سخت گل می‌خورند.  تیم ها سخت کوش هستند و شرایط را برای همدیگر سخت می‌کنند.
 وی در خصوص دیدار فردا گفت: تیم صنعت نفت را آنالیز کرده‌ایم و امیدوارم فردا بازیکنانم با تمرکز بالا و عملکرد خوب، یک بازی جان‌دار انجام داده و بتوانیم به موفقیت برسیم. فکر می کنم دیدار فردا کلید موفقیت ماست. تاکنون نتوانسته‌ایم تفاضل گل‌مان را مثبت کنیم و امیدوار هستیم فردا این اتفاق بیفتد، بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم تا به شرایط مورد نظر برسیم. نفت آبادان تیم خوبی است و با برنامه بازی می‌کند و بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد.  بازیکنانی که فوتبال بلد هستند و از لحاظ تکنیک فردی و تاکتیکی تیم خوب و قابل احترامی هستند. می‌دانیم بازی سختی داریم اما آماده هستیم یک بازی خوب و با تمرکز بالا انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.
 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره مصدومان تیمش نیز خاطرنشان‌ کرد: وحید حیدریه به تیم اضافه شده و اگر نیاز باشد فردا بازی می کند. کولیبالی هم با تیم در حال تمرین است و امیدوارم بتوانیم از او استفاده کنیم. به این دو بازیکن علی‌رغم اینکه در بازی قبل می‌توانستیم استفاده کنیم اما استراحت دادیم چرا که با توجه به وضعیت زمین بازی برابر شهرداری، نمی‌خواستیم ریسک کنیم.
نکونام در پاسخ به این سوال که کسر امتیاز از گل‌گهر سیرجان را چطور می‌بینید؟ گفت: ما بازی رو در روی مان را انجام دادیم و سه امتیاز را کسب کرده‌ایم. مسئله دیگر موضوعی نیست که به تیم من مربوط به شود. فدراسیون و لیگ نیز قانون دارند و اگر هر کسی هر خلافی انجام داده باشد تنبیه می‌شود و اگر مرتکب خلافی نشده باشند که مشکلی پیش نخواهد آمد. به هر حال این موضوع به ما مربوط نمی‌شود و به آن ورود نمی‌کنیم.
وی درباره تقویت تیمش در نیم فصل نیز عنوان کرد: حداقل با ۸ بازیکن تاکنون صحبت کرده‌ایم اما می‌دانید شرایط نیم‌فصل به صورتی است که باتوجه به این که بازیکنان قرارداد دارند سخت است که با آنها قرارداد ببندیم. البته اینکه از الان با آنها مذاکره داشته‌ایم کار غیر قانونی نیست زیرا شش ماه قبل از اینکه قرارداد بازیکن با تیمش به اتمام برسد می‌توانیم با او مذاکره کنیم. باید ببینیم نهایتاً چه اتفاقی می‌افتد. در حال تلاش هستیم تا بتوانیم بهترین نفرات را که شرایط ایده‌آلی دارند جذب کنیم. بازیکن آسیایی هم زیر نظر داریم و در حال مذاکره با باشگاه او در هستیم و امیدوارم در چند روز آینده به توافق برسیم. بازیکن خوبی است و آن را به صورت کامل می‌شناسم. زمانی که که بازی می کردم و یا زمانی‌که مربی تیم ملی بودم،  بازی او را دیده ام. این بازیکن از شرایط فعلی در تیمش رضایت ندارد و امیدواریم که بتوانیم در پایان به توافق نهایی برسیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1046 - مجموع امتیازات : 2842
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 950 - مجموع امتیازات : 2282
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 908 - مجموع امتیازات : 2119
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 887 - مجموع امتیازات : 2205
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 871 - مجموع امتیازات : 2088
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 314 - مجموع امتیازات : 1071
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---