1401/02/28
17:54
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 13 دی 1400 20:4

نکونام: یک لحظه اشتباه کردیم و نبردیم

سرمربی فولاد معتقد است یک اشتباه باعث شده تا برد را با تساوی عوض کنند.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولادخوزستان در کنفرانس خبری دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: در مورد بازی باید عرض کنم تیم مان بازی را خوب شروع کرد و به نظر من توانستیم در شروع بازی موقعیت سازی کنیم و دو ضربه ایستگاهی خوب داشتیم که اگر در محوطه آمادگی داشتیم می توانستیم گلزنی کنیم، می دانستیم عبور از تیم پیکان روی ضد حمله در شرایط چهاردفاعه کار سختی است و بازی با سپاهان این تیم را خوب دیده بودیم و می دانستیم اگر حواس مان جمع نباشد تنبیه می شویم. آنها منتظر اشتباه ما بودند و در نیمه اول در یک صحنه این اتفاق افتاد و روی یک غافل گیری با تعارف دو بازیکن مان نزدیک بود دروازه مان باز شود ولی در ادامه توانستیم به بازی برگردیم، گل زدیم و بعد از گل هم نیمه دوم را خوب شروع کردیم و اگر توپی که به تیر زدیم و موقعیتی که در هجده قدم به دست آوردیم گل می شد، نتیجه فرق می کرد.
وی افزود: خیلی به محوطه حریف رسیدیم در نیمه دوم ولی استفاده نکردیم و زمانی گل مساوی را دریافت کردیم که برای ما مانند یک تیر خلاص بود و برگرداندن بازی بعد از آن گل دیرهنگام سخت است و تیم افت کیفی می کند و بازی احساسی می شود و هرچه سعی کردیم برگردیم نتوانستیم و روی یک اشتباه ساده بچه گانه گل خوردیم و خودتان دیدید نیمه دوم کاملا بازی در اختیار ما بود و کنترل کردیم بازی را و می دانستیم اگر راه های نفوذ را ببندیم می توانیم بازی را حفظ کنیم.

نکونام ادامه داد: یک لحظه اشتباه کردیم از جایی که بازیکن ملی پوش داریم و نباید چنین اشتباهی صورت بگیرد و فکر می کنم سعادت باید تمرکزش را روی فولاد بگذارد زیرا فولاد به او شخصیت و اعتبار داده و از فولاد به تیم ملی رسیده است و اینکه با او برای تیم های دیگر صحبت می کنند تمرکز این بچه به هم ریخته است و دیدید روی دو صحنه دو اشتباه وحشتناک داشت که اصلا از این دست اشتباهات نمی کرد و وسط بازی هم به او تذکر دادم ولی تمرکز ندارد و حواسش به خارج از فولاد است و این برای او خوب نیست زیرا فولاد به سعادت کمک کرده تا رشد کند و استان خوزستان و مردم از او توقع دارند و یک گل ناامید کننده خوردیم که شرایط برایمان سخت شد و در ادامه تیم حریف با تمام نفرات دفاع کرد و  در بازی با تیمی مانند پیکان که لایه های دفاعی خوبی دارد و عبور کردن از آن سخت است و مخصوصا در ابتدای بازی که با پنج دفاع بازی می کند، باید از موقعیت ها استفاده کرد چرا که خلق موقعیت برابر چنین تیم هایی سخت است و بعد از آن بازی را اداره کرد چرا که نشان دادند برابر سپاهان این کار را خوب انجام می دهند و ما به خوبی آن بازی را آنالیز کردیم ولی لحظه ای که باید جسورتر و با فکرتر بازی می کردیم، گل خوردیم و دیگر در دقیقه 87 زمانی برای برگشت نبود.

نکونام در ادامه نیز افزود: یک چیزی که خیلی مشخص است این است که ما تا هجده قدم خیلی خوب کار می کنیم ولی شما دقت کنید ما بازیکنانی را از دست دادیم که در نتیجه بازی تاثیرگذار هستند شما ببینید موسی کولیبالی پارسال روی ضربات ایستگاهی گلزنی می کرد، نداریمش، فرشاد احمدزاده بود، نداریمش و بازیکن گلزن در فوتبال ما کم است و دفاع کردن آسان شده اما ما چون در خانه به دنبال برد هستیم، تیم های حریف 1-4-5 فشرده بازی می کنندف در نیمه اول وقت تلف می کنند، مربی حریف هم هر صحبتی می تواند بکند و مشکلی ندارد اما کدام تیم در این زمین خوب بازی کرده یا فوتبال بازی کرده که ما به افتخارش دست بزنیم و بگوییم امروز بد بودیم و حق مان برد نبوده است؟
وی ادامه داد: همه بازی ها تیم ها آمدند یک امتیاز را بگیرند و بروند و ما می دانیم ایراد کار کجاست اما کاری از دست مان بر نمی آید فقط باید تلاش کنیم زحمت بکشیم و ادامه بدهیم تا نیم فصل ادامه بدهیم و امیدوار باشیم یارگیری کنیم چراکه ما واقعا در خط جلو کم یار داریم و نفراتی که بتوانند در لحظه و دقیقه روند و نتیجه بازی را عوض کنند کم داریم.

نکونام در خصوص جذب بازیکن نیز گفت: دنبال بازیکن هستیم ولی هنوز نتوانستیم با کسی توافق کنیم و شرایط هم سخت است چرا که در نیم فصل تیم ها بازیکن بیرون نمی گذارند و بازیکنی که در حد تیم ما باشد که بتواند به تیم ما کمک کند نیاز داریم و با چند بازیکن هم صحبت کردیم ولی واقعیت این است که تا الان نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم ولی داریم تلاش می کنیم و از باشگاه هم واقعا تشکر می کنم که این اتفاق افتاده و کمک می کنند ولی یاری که آزاد باشد و بتوانیم جذب کنیم هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

سرمربی فولاد همچنین گفت: فولاد پارسال هم تیم هایی که در اینجا دفاع می کردند را در بسیاری از بازی ها یک هیچ برد و شرایط بهتری داشتیم و می توانستیم در لحظه نتیجه را رقم بزنیم ولی امسال با توجه به شرایطی که تیم ها به اینجا می آیند تا مساوی کنند حتی تیم هایی که نفرات و مهره های زیادی هم دارند به مشکل می خورند ما که امسال شرایط خوبی از قبل از فصل نداشتیم و الان هم شرایط ایده آل نیست ولی چاره ای نداریم و باید رو به جلو حرکت کنیم، بازیکنان مان هم نیاز دارند تا به ایشان کمک بشود، من الآن می توانم اسم ده بازیکنم را بیاورم که اصلا نمی توانم به ایشان استراحت بدهم، دوباره بازی داریم، بازیکن باید بازی کند و ما بیشترین ضرر را می کنیم.
نکونام در انتها نیز گفت: هفته قبل یک گل عجیب غریب خوردیم و بازی ای که باید حداقل مساوی می کردیم را باختیم و این بازی هم بدون موقعیت و به سادگی بازی را از دست دادیم ولی تسلیم نمی شویم و ادامه می دهیم تا انشاالله بتوانیم تیم را تقویت کنیم، روزی هم که آمدم گفتم باید نماینده شایسته ای در آسیا باشیم برای کشورمان و مردم و تمام تمرکزمان روی بازی هاست تا در نیم فصل دوم بتوانیم بهتر کار کنیم و یار جذب کنیم تا حداقل بتوانیم به بازیکن ها استراحت بدهیم و بازیکنان مان فرصت ریکاوری داشته باشند و جان بگیرند و به بازی برگردند. مصدوم که زیاد داریم و بازیکنانی که متوالی بازی کنند هم زیاد داریم شما ببینید شیمبا تمام بازی ها را از هفته اول بازی کرده، یک جایی هم نیاز به استراحت دارد متاسفانه در این شرایط سخت است ولی من این شرایط را تجربه کردم و به مانند هردوسالی که اینجا بودم تیم شرایط رو به رشدش را ادامه خواهد داد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1046 - مجموع امتیازات : 2842
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 950 - مجموع امتیازات : 2282
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 908 - مجموع امتیازات : 2119
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 887 - مجموع امتیازات : 2205
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 871 - مجموع امتیازات : 2088
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 314 - مجموع امتیازات : 1071
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---