1401/04/08
18:38
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 28 فروردین 1401 22:25

نکونام: برای هدفمان می‌جنگیم

فولاد فردا باید در ورزشگاه الجوهره بازی برگشت خود برابر آهال ترکمنستان را برگزار کند.

به گزارش باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا تیمش مقابل فوتبال آهال، اظهارکرد: بخش دوم بازی های لیگ قهرمانان آسیا از فردا برای ما آغاز می شود. همه تمرکز ما روی بازی فردا است. گروه ما گروه سختی است و همه تیم های گروه تیم های قدرتمند و خوبی هستند. در بازی فردا دو تیم شناخت بیشتری از هم دارند. بر روی تیم ها و بازیکنان قطعا آنالیز بهتری داریم اما بازی فردا قطعا نسبت به بازی گذشته در دور قبل سخت تر خواهد بود. شرایط و حساسیت بازی ها را می دانیم و نیاز داریم فردا با تمرکز کامل بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: باید از اشتباهات بازی قبل استفاده کنیم تا در نهایت بتوانیم به ۳امتیاز بازی برسیم. تیم آهال فردا با تمام قدرت بازی خواهد کرد تا بتواند بازی را ببرد و به جایگاه خوبی در جدول برسد و این وظیفه ما را سخت خواهد کرد. در این جام باید بتوان به پیروزی رسید. در دو بازی اول علی رغم شایستگی هایی که داشتیم نتوانستیم بازی را ببریم اما در بازی سوم در لحظات پایانی بازی را پیروز شدیم. آنچه که مهم است پیروزی در هر بازی است و این مساله برای ما بسیار اهمیت دارد و حیاتی است.

وی افزود: ما برنامه ریزی کاملی برای این مسابقات داریم و نمی خواهیم تیم دوم گروه باشیم. تمام تیم ها دوست دارند تیم اول گروه باشد و ما نیز همه تمرکز خود را بر روی این مساله گذاشته ایم که بتوانیم حداکثر امتیاز های گروه را کسب کنیم. برای صعود از گروه باید حداکثر تمرکز را در هر بازی داشته باشیم و حداکثر امتیازی را که می توانیم در هر بازی کسب کنیم. به جایگاه فعلی خود در جدول توجه نمی کنیم و برای هدفمان که از روز اول مشخص است می جنگیم.

نکونام عنوان کرد: بازی فردا قطعا یک بازی متفاوت است. مهم این است که ما روز آخر وقتی همه بازی ها به پایان می رسد چه جایگاهی در جدول داریم. هر بازی برای خود اهمیت خاص دارد و از الان نمیتوانیم در خصوص یک بازی صحبت کنیم. هدف ما کاملا مشخص است و امیدواریم در آخرین بازی بتوانیم موفقیت خود را جشن بگیریم اما قبل از آن نیاز داریم که در هر بازی با همه تمرکز و انرژی بازی کنیم.

وی ادامه داد: برای بازی فردا با توجه به اینکه دو تیم شناخت بیشتری از هم دارند، قطعا یک تیم متفاوت با تاکتیک متفاوت برای بازی فردا پیش بینی کرده ایم تا بتوانیم به تیم حریف برتری پیدا کنیم. تیم حریف هم قطعا تغییراتی خواهد داشت و ما آمادگی این تغییرات را داریم‌ اما همه تمرکز ما روی تیم خودمان و عملکرد و بازیکنان خودمان است. فردا کاملا با تغییر تاکتیک و تغییر سیستم بازی را آغاز خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: قطعا از نظر روحی، روانی و فیزیکی بازیکنان خسته خواهند شد و در این خصوص ریکاوری تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. ما سعی کرده ایم تیم را از نظر روحی و روانی و فیزیکی تیم را برای این بازی آماده کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1056 - مجموع امتیازات : 2853
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 965 - مجموع امتیازات : 2297
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---