1401/04/09
12:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 05 اردیبهشت 1401 18:13

نکونام: جز تیم میزبان هیچ تیمی از مسابقات لذت نمی‌برد

حضور در جمع 16 تیم برتر آسیا باعث افتخار است

جواد نکونام سرمربی فولاد با انتقاد از نحوه برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، ابراز امیدواری کرد که تیم های عربستانی نیز به ایران سفر کنند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: خوشحالم از اینکه تیممان تا اینجای کار توانسته است امتیازات خوبی را جمع آوری کند و حداقل صعودمان را در این گروه سخت و دشوار قطعی کرده ایم. به هر حال امیدواریم که هم بازی خوبی را انجام دهیم و هم اینکه نتیجه خوبی را به دست بیاوریم. دیدار فردا، بازی مهمی است و با تمرکز کامل به مصاف حریف می رویم.
وی ادامه داد: با تیم خوب شباب الاهلی بازی داریم. هر دو تیم شناخت کامل و کافی از همدیگر دارند. به نظرم تیم قابل احترام و با کیفیتی هستند. بازیکنان خوب و تأثیرگذاری دارند که هر لحظه می توانند نتایج بازی ها را تغییر دهند. تیم پرمهره ای هستند و بازیکنان زیادی دارند. مهدی قایدی و احمد نوراللهی دو نفر از بهترین بازیکنان و ستاره های فوتبال ایران در شباب الاهلی هستند که در این تورنمنت به آنها فرصت کمی برای بازی نرسیده و این نشان می دهد شباب الاهلی تیم پرقدرت و باکیفیتی است.

او گفت: آنها بازیکنان خوبی از جمله چند بازیکن خارجی در اختیار دارند که هر لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. به تمرکز کامل و فعل خواستن نیاز داریم تا تیم ما بتواند بهترین عملکرد را در زمین داشته باشد.
سرمربی فولاد در ادامه با گلایه از زمان بندی و برگزاری متمرکز مسابقات خاطرنشان کرد: این مسابقاتی است که بازیکنان، هواداران و همگی اعم از میزبان و مهمان باید از فوتبال لذت ببرند. دوست دارم این صحبت ها را انجام دهم و بگویم اینگونه هیچ بازیکن و هیچ باشگاهی جز تیم های میزبان از مسابقات لذت نمی برند. کار سخت است. یک ماه اردو و قرنطینه وجود دارد و تیم باید با انجام تست های متوالی کرونا در این هوای گرم و رطوبت زیاد، هر سه روز یکبار در شرایط مسابقه قرار بگیرد.

نکونام با انتقاد از نحوه برگزاری مسابقات گفت: این شرایطی است که بازیکنان را از لحاظ ذهنی، روحی و روانی کلافه و خسته می کند و بجز تیم های میزبان، سایرین از این نوع برگزاری خوشحال نیستند. امیدوارم این اتفاق در مراحل بعدی به گونه ای رخ دهد که مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود. عربستان میزبان خیلی خوبی برای ما بود و از برنامه ریزی که داشتند تشکر می کنم و از میزبانی آنها چه سال قبل در شهر ریاض و چه امسال در شهر جده رضایت کامل را داریم.

وی با ابراز امیدواری از سفر تیم های سعودی به ایران اضافه کرد: امیدوارم که تیم های عربستانی نیز به کشور ما بیایند و در آنجا مسابقات را برگزار کنیم. ما هم بتوانیم مهمان نوازی خوبی از آنها داشته باشیم تا همه لذت ببرند. فوتبال برای خوشحالی مردم و هواداران تیم هاست تا بتوانند از دیدن تیم های خارجی در کشورشان لذت ببرند و بازی ها را از نزدیک ببینند و تیم هایشان را تشویق کنند تا به موفقیت برسند. امیدوارم در ادامه راه، این اتفاق برای فوتبال آسیا رخ دهد.
او درباره انگیزه هایش از بازی فردا گفت: همیشه ما به عنوان نماینده کشورمان یک مسئولیتی را روی شانه هایمان حس می کنیم. زمانیکه شما نماینده کشوری هستید که می توانید به جوانان کشورتان کمک کنید، وظیفه تان را انجام داده اید. ما باید بتوانیم در اینجا بهترین بازی ها را انجام دهیم و بهترین نتایج را کسب کنیم تا سال های آینده تیم های بیشتری از ایران در این جام حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: مهم نیست که امسال چه اتفاقی افتاد، باید سال بعد تیم های ایرانی بیشتری در لیگ قهرمانان داشته باشیم. این وظیفه انسانی ماست که به فوتبال کشورمان کمک کنیم و ما این حس مسئولیت را داریم که بهترین عملکردمان را در هر بازی داشته باشیم تا به آینده فوتبال کشورمان کمک کنیم و ان شالله تیم های بیشتری از ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند که آنها نیز باید در آینده برای این موفقیت بجنگند.

نکونام درخصوص اهداف حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: هدف اول ما صعود از گروه بود تا بتوانیم در جمع 16 تیم برتر قاره آسیا حضور داشته باشیم که افتخار بزرگی برای ماست و اکنون این اتفاق رخ داده است. در بازی آخر نیز با تمرکز کامل به میدان می رویم تا بهترین نتیجه را بگیریم تا ابتدا به عنوان صدرنشین گروه راهی بعد شویم. زمانیکه به ایران بازگردیم، مسابقاتی داریم که باید به آنجا نیز فکر کنیم. با توجه به فشاری که این مدت به بازیکنان وارد شده و پیش از آن نیز در ایران 7 روز در اردو بودیم، شرایط برایمان مقداری سخت است. قطعا فردا 4، 5 تغییر در تیم خواهیم داشت تا با چهره ای کاملا متفاوت در زمین حضور پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: برایمان فرقی نمی کند در مرحله بعد با چه تیمی روبرو شویم. تمام تیم ها، بهترین های آسیا هستند و قطعا با شایستگی به دور بعد صعود کرده اند. نکته ای که خیلی مهم است، این است که ما توانستیم خیلی زود جواز حضور در دور بعد را کسب کنیم. با توجه به گروه سختی که داشتیم، کمتر کسی فکر می کرد این اتفاق رخ دهد. فردا هر بازیکنی که به میدان برود، قطعا بهترین عملکردش را خواهد داشت و برای موفقیتی تیم، تمام توانش را در زمین خواهد گذاشت.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

علی بروایه
سه شنبه 06 اردیبهشت 1401 1:33 AM
وجودمون زللزه بر تیم های آسیایی

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1056 - مجموع امتیازات : 2853
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 965 - مجموع امتیازات : 2297
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---