1396/01/10
6:54
Register
Foolad_Club @Foolad_Club

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

شنبه 10 آبان 1393 12:50

اگر 16 تیم لیگ برتر ما بازیکن سازی می کردند، چه می شد...

فولاد خوزستان و یک آکادمی پر از الماس

اسکوچيچ توانسته با فولاد جوان و با انگيزه نتيجه ي فوق العاده بگيرد، نتايجي که او را به مرد محبوب خوزستان تبديل کرده است.جالب است بدانيد فولاد در اهواز با او رنگ شکست را تا کنون نديده است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سایت " ورزش سه "در مطلبی آورده است: بعد از قهرمانی فولاد خوزستان با فرکی همه انتظار داشتند که فولاد در آسیا هم موفق شود و السد را با ستاره ی استثانی اش، رائول، شکست دهد. اما سرنوشت جور دیگری رقم خورد. فولاد نتوانست در اهواز السد را شکست دهد و بدون باخت لیگ قهرمانان آسیا را ترک گفت.

فرکی، سرمربی تیم قهرمان به دلیل مشکلات جسمی از هدایت این تیم کناره گیری کرد و ستاره ها یکی یکی ساز جدایی کوک کردند. هرکدام دلیلی برای انتخاب جدیدشان داشتند: یکی برای پول بیشتر و دیگری برای بازی در تیم سرخابی پایتخت و آن یکی هم...

به هر حال فولاد مانده بود و یک آکادمی پر از الماس، یکی را می خواست تا آن ها را بتراشد و رکودی و خمودی دو سال قبل در استفاده از آکادمی و جوانان را تمام بخشد. جنس جور شده بود، دراگان اسکوچیچ!
مربی فصل قبل ملوان که توانسته بود تیمش را با درخشیدن جوانان به جایگاه هفتم برساند.

او با آوردن 3-4 بازیکن و توجه به جوانان کارش در فولاد را آغاز کرد. هنوز چیزی نگذشته بود که مشکلات سربازی چند بازیکن دیگر را هم از او گرفت. اما او در اولین فصل حضورش توانسته با دستان خالی در ظاهر و یک آکادمی پر انگیزه و جوان کولاک کند. او با بازی دادن به جوانانش وکیا را به تیم ملی امید، رفیعی و عبدالله زاده را به تیم ملی بزرگسالان فرستاد.

اسکوچیچ در فصل اول حضورش در فولاد توانسته قلب خوزستانی ها را تسخیر کند. دراگان بدون باخت در خانه همچنان می تازد، او توانسته با بازیکنانی که صفرهای رقم قراردادشان از بعضی ها کم تر است، خودنمایی کند و تیمش را با اختلاف کم در رده ی دوم جدول نگه دارد.

فولاد با اسکوچیچ هم بازیکن ساز است و هم نتیجه گیر، دو موردی که در کنار بازی زیبا یک تیم را حرفه ای و محبوب می کند. اگر 16 تیم لیگ برتر ما می توانستند به مانند فولادخوزستان بازیکن سازی کنند و 16 مربی با جرات در استفاده از جوانان داشتند که با تدبیر از آن ها استفاده کنند، وضعیت ما در آسیا بسیار با اکنون متفاوت بود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (25 نظر تا کنون)

سید علی البخاتی
شنبه 09 آبان 1394 3:38 AM
نظرمن اینه که اگرآقای گل محمدی به جای آقای اسکوچیچ سرمربی فولاد میشدبهتربود باتماشای بازیهای ذوب آهن میتوانیم مشاهده کنیم که این تیم بازیهای خیلی قشنگی رابه جای میگزارد آن هم بانبودامکانات وبازیکنانی مانند بازیکنان فولاد باتشکرازتیم مطرح آسیا که بادستان بسته دارد شنامیکند

مصطفی سویلمی
چهارشنبه 31 تیر 1394 5:53 AM
سلام در واقع تیم فولاد بهترین باشگاه ایران وبهترین آکادمی در کشور را داراست ولی چه فایده وقتی خوب استفاده نمی کنیم. یا مدیر حمایت از مربی میکند یا مربی ترسو است شما الان بهترین باشگاه های دنیا هم از آکادمی خودخوب بهره میبرند تیم یا باشگاهی همیشه موفق خواهد بد که آکادمی خوب داشته باشد وقتی ما ابزارشو داریم چرا نباید استفاده کنیم باید از مربی حمایت کنیم نه بایه باخت زود به فکر مربی دیگری باشیم دو سه سال خوب از اکادمی بازیکن های مستعد را انتخاب کنیم ودر چند سال کار کردن با انهابه وتیم ملی معرفی کن

ناصر رحیمی فر
چهارشنبه 21 آبان 1393 9:32 PM
درود بر آیندهسازان تیم محبوبمان فولاد

مقداد
پنج شنبه 15 آبان 1393 11:17 AM
اقای اسکوچیچ مربی خوبی است ولی باید به ایشان فرصت داد.تا با جوانان فولاد خوب کار کرد ما که راضی هستیم

محمد مرمضی
دوشنبه 12 آبان 1393 1:38 PM
بازیکن میسازیم که تیمهای دیگه از اونا استفاده کنند

 1 2 3 4 5  
فعال ترین هواداران
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 888 - مجموع امتیازات : 1094
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 888 - مجموع امتیازات : 1094
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 2361
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 846 - مجموع امتیازات : 1016
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 830 - مجموع امتیازات : 1013
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2385 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 803 - مجموع امتیازات : 3301
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 635 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 737 - مجموع امتیازات : 1587
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 698 - مجموع امتیازات : 830
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 662 - مجموع امتیازات : 772
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 382 - مجموع امتیازات : 781
نظرات برگزیده
هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . --- رضا : باسلام خداوکیلی امسال من هر موقع برای تماشای بازی تیم نونهالان فولاد میرم از بازی کردن این بچه ها لذت میبرم واقعا کارهای اخلاقی که این بچه ها انجام میدن باید از مربیانشون تقدیر کرد ---