1400/06/30
21:53
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 29 آذر 1393 11:18

نگاهی به گلزنان فولادنوین خوزستان؛

بازگشت 4 امتیازی حسن بیت سعید

هافبک - مهاجم 24 ساله فولادنوین خوزستان در دو بازی گذشته این تیم تاثیرگذاری بالایی داشت به نحوی که می توان کسب 4 امتیاز از این دو دیدار حساس را به روشن شدن موتور گلزنی این بازیکن مرتبط کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولادنوین خوزستان که در حال حاضر با 18 امتیاز، هم امتیاز (با تفاضل یک گل کمتر) و همپای تیم استقلال اهواز در رده دوم جدول رده بندی گروه الف قرار دارد در دو دیدار گذشته خود موفق به کسب یک تساوی و یک پیروزی شد؛ شاگردان موسوی در هفته نهم میهمان تیم آلومینیوم بودند و در حالی که با یک گل از حریف خود عقب بودند توانستند با گلزنی حسن بیت سعید در دقایق پایانی (93) یک امتیاز ارزشمند را به داشته های خود اضافه کنند تا دست خالی به اهواز باز نگردند.

در هفته دهم رقابت ها نیز بیت سعید توانست یکی از دو گل تیمش مقابل مس کرمان را به ثمر برساند.
فولادنوین در این دیدار خارج از خانه موفق شد با گلزنی عبداله ناصری و حسن بیت سعید تیم باسابقه مس کرمان را مغلوب قدرت جوانی و انگیزه خود کند تا اعضای این تیم با 3 امتیاز ارزشمند دیار کریمان را به مقصد اهواز ترک کرده و جایگاه تیم را در میان مدعیان گروه مستحکم کنند.

علاوه بر این بازیکن، مصطفی ماهی،امیر زلیکانی، محمد جلیزی هر کدام با به ثمر رساندن 2 گل و عقیل کعبی، عبداله ناصری و علی اصغر عاشوری نیز با 1 گل توانسته اند در نقش گلزن برای فولادنوین امتیاز آوری کنند.

تیم های آلومینیوم هرمزگان، گیتی پسند اصفهان،استقلال اهواز، تربیت نوین یزد، ایران جوان بوشهر، مس کرمان، فجر سپاسی شیراز، نیروی زمینی، نساجی مازندران، نفت‌وگاز گچساران و شهرداری اردبیل در گروه الف حریفان تیم فولادنوین به شمار می آیند.

نوینی ها که تاکنون از مجموع ۱۰ دیدار خود به ۵ پیروزی، ۳ تساوی و 2 باخت دست یافته اند، در هفته یازدهم لیگ دسته یک میزبان تیم نفت و گاز گچساران خواهند بود؛ تیمی که با ۱۱ امتیاز در ردیف هشتم جدول قرار دارد. در حال حاضر پس از سرخابی های اهواز، ایرانجوان بوشهر، نیروی زمینی تهران، گیتی پسند اصفهان و نساجی مازندران با ۱۵ امتیاز رتبه های سوم تا ششم جدول را از آن خود کردند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (15 نظر تا کنون)

هوادار
پنج شنبه 04 دی 1393 12:00 AM
حسن بیت سعید تازه موتورش روشن شده و سه بازی پشت سرهم داره گل میزنه ، دمش گرم

فولاد
دوشنبه 01 دی 1393 7:08 PM
از این به بعد بیشتر پیگیر بازیای فولاد نوین میشم. کولاک کرده

سجاد ملايي، شوش دانيال
دوشنبه 01 دی 1393 8:31 AM
ايشالا همينجور به موفقيتش ادامه بده

فولادیم
یک شنبه 30 آذر 1393 1:55 PM
با توجه با نتایج بیسته فولاد نوین من شدیدا نتایج و بازیهاشو دنبال میکنم. درود به فولاد و فولاد نوین

هوادار جنوب سابق و فولاد قهرمان
یک شنبه 30 آذر 1393 2:30 AM
ایشاا... بیت سعید رو بزودی تو تیم اصلی فولاد ببینیم

 1 2 3  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---