1401/04/09
12:20
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

شنبه 22 فروردین 1394 18:14

لیگ زیر 13 سال؛

تساوی مجدد فولادی های اهواز و دزفول

بازهم فولادمردان زیر13 سال اهوازی نتوانستند فولادمردان دزفول را شکست دهند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در بازی روز جمعه 21 فروردین 94  که در ورزشگاه اختصاصی فولاد انجام شد فولاد مردان اهوازی با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف شدند تا با گذشت پنج هفته از مسابقات با سه برد و دو تساوی همچنان صدرنشین گروه الف باشند.
در این بازی نفسگیر فولادمردان دزفول در نیمه اول صاحب چند ضربه کرنر شدند که در نهایت روی یک ضربه کرنر از غفلت مدافعان استفاده و توانستند با یک ضربه سر دقیق گل اول خود را به ثمر برسانند.

بعد از گل دزفولی ها، فولادمردان اهوازی با شوت آمون و ریباند گله داری به گل رسیدند که توسط داور کنارمردود اعلام شد تا نیمه اول را شاگردان میثاق دهقانی بازنده به رختکن بروند.

در نیمه دوم فولادی های اهواز توانستند تیم میهمان را به لاک دفاعی برده و در دقیقه 48 با شوت زیبای امیرسامان سلیمانی از فاصله 25 متری به گل اول دست یابند و نتیجه را تساوی کنند.

بعد از گل اول با ورود عسکر و نوذری، فولادمردان اهوازی بازی زیبای مدرسه ای خود را به نمایش گذاشتند که متاسفانه توپهای آنها به گل ختم نمی شد تا در نهایت روی یک ضربه کرنر آریا یوسفی در موطه جریمه صاحب توپ شد و با یک پاس دقیق عسکر را صاحب موقعیت کرد و عسکرتوانست در دقیقه 53 با یک ضربه تکضرب پاس آریا یوسفی را به گل تبدیل کند.
 در ادامه این دیدار بازیکنان فولاد دزفول در یک ضدحمله پس از گل دوم فولاد اهواز فوق العاده خوب ظاهر شدند و توانستند در دقیقه 54گل تساوی را به ثمر برسانند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

توفیق
چهارشنبه 26 فروردین 1394 12:27 AM
تیم های پایه قوی سرمایه آینده هستند

سجاد ملایی - شوش دانیال
یک شنبه 23 فروردین 1394 8:25 AM
فولاد به آینده شما امیدواره

علی دزفول
شنبه 22 فروردین 1394 7:26 PM
اینه لاماسیای فولاد خوزستان

اسحاق
شنبه 22 فروردین 1394 7:22 PM
به امیدقهرمانی....

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1056 - مجموع امتیازات : 2853
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 965 - مجموع امتیازات : 2297
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---