1400/01/24
15:11
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394 13:7

سهراب بختیاری‌زاده:

چیزی از ارزش‌های فولاد خوزستان کم نمی‌شود

مدافع پیشین فولاد خوزستان تاکید کرد حذف از لیگ قهرمانان آسیا چیزی از ارزش‌های نماینده‌ خوزستان کم نمی‌کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سهراب بختیاری‌زاده پس از حذف فولاد خوزستان از لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل السد قطر گفت: این اتفاق چیزی از ارزش‌های فولاد کم نخواهد کرد چراکه نگاه مدیران این باشگاه به آینده است و شرایط امسال اجازه نداد فولاد نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: در این دیدار خستگی را به جز در ساق حتی در چهره بازیکنان فولاد هم به راحتی می‌شد دید چراکه  سخت است یک تیم با 14 بازیکن در لیگ‌برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

این ملی‌پوش سابق فوتبال ایران که به عنوان کارشناس در شبکه ورزش کارشناسی دیدار فولاد ایران و السد قطر را انجام می داد همچنین متذکر شد: شاید از قبل هم می‌شد حدس زد فولاد با این شرایطی که دارد این‌گونه در آسیا ببازد و از دور رقابت‌ها کنار برود. البته در این دیدار فولادی می‌توانست مقابل السد به گل برسد ولی این اتفاق نیفتاد.


این فوتبالیست خوزستانی با اشاره به نوع بازی فولادی‌ها در این دیدار افزود: اگر شاگردان اسکوچیچ روی زمین بازی می‌کردند می‌توانستند گل بزنند ولی خستگی اجازه نداد بازی منطقی خود را  انجام دهند و به گل برسند . وقتی توپ کنار خط می‌رفت بازیکنان فولاد خیلی ناامید بودند که در محوطه جریمه اتفاقی نیفتد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: به نظرم اسکوچیچ از قبل می‌دانست امیدی به موفقیت در این بازی ندارد. ذهنیت آنها این است که در لیگ برتر ایران سهمیه آسیا بگیرند. من معتقدم لیگ‌ایران برای اسکوچیچ مهمتر از آسیا بود.

بختیاری‌زاده در ادامه با اشاره به وضعیت متفاوت بازیکنان دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظرم خستگی که بازیکنان فولاد داشتند را کمتر در ساق بازیکنان سپاهان و حتی تراکتورسازی می‌بینید چراکه این دو تیم بازیکنان زیادی دارند و کادر فنی این تیم‌ها به بازیکنان درون زمین و روی نیمکت اعتماد دارند ولی در  تیم فولاد این‌گونه نیست چراکه بازیکنان درون زمین با روی نیمکت فاصله زیادی دارند.

وی در پایان یادآور شد: به نظرم نگاه مدیران فولاد به این تیم حرفه‌ای است. آنها باید با توجه بیشتر به بازی‌های لیگ به فکر آینده تیم باشند .

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (18 نظر تا کنون)

داوود
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 10:54 AM
همه بی صبرانه منتظر برد روبرو ملوانیم

حسین
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394 1:09 AM
اگه این بازی رو بزنیم حق فولادیاست بریم فرودگاه پیشوازشون

فرهاد
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394 6:32 PM
فولاد تا همين جاشم خيلي خوب كار كرده

هوادار جنوب سابق و فولاد قهرمان
سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 6:42 PM
اگه 3 امتیاز ذوب رو از دست نمیدادیم الان شدیدا امید قهرمانی داشتیم

پارسای فولادی
سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 12:31 AM
از قاضی که بازیکن با تجربه ای هست تعجب میکنم که در این شرایط سخت فولاد تیم رو تنها گذاشت

 1 2 3 4  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---