1400/01/24
15:27
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

یک شنبه 28 آذر 1395 14:1

صبح امروز صورت گرفت؛

عیادت فولادمردان از جانبازان 8سال دفاع مقدس

به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) جمعی از بازیکنان، اعضای کادر فنی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان و مسوولان این باشگاه از جانبازان عزیز بیمارستان روانپزشکی بوستان اهواز بازدید و عیادت کردند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این بازدید که پیش از ظهر امروز با حضور آقایان نعیم سعداوی، حجت الاسلام بهالدینی عاملی، منصور رنجبر، ایوب والی، وحید طالبلو، سروش سعیدی، ساسان انصاری، عزیز فریسات، عباس سامانی صورت گرفت، ضمن عیادت از جانبازان عزیز و گرانقدر 8 سال دفاع مقدس، با آنها به گفتگوی صمیمی پرداختند.
در این دیدار صمیمانه یکی از جانبازان عزیز خطاب به فولادی ها گفت که " ما به عنوان فرزند ایران وظیفه خودمان را انجام داده ایم و اکنون وظیفه شماست که اسلام و ایران اسلامی را سربلند کنید."
یکی دیگر از این جانبازان نیز فرمودند که "با تمامی شرایطی که داریم بازهم پیگیر ورزش استان و خصوصا باشگاه فولاد خوزستان هستیم و پیروزی های این تیم باعث شادی ما می شود."
از نکات جالب توجه این بازدید می توان به هنر این عزیزان در خلق آثار گران بهایی همچون مجسمه ها، تابلوهای نقاشی، منبت کاری و معرق کاری اشاره کرد که تمجید فولادمردان و بازدیدکنندگان را بهمراه داشت.
لازم به ذکر است؛ جانبازان حاضر در این مرکز جزو مظلومترین ایثارگران بشمار می روند که با قدم نهادن در راه حفظ کشور به درجه بالای جانبازی نائل شده اند و نه تنها سلامتی جسمشان، بلکه سلامتی روحشان را در راه اسلام و میهن ایثار کرده اند.


برای مشاهده گزارش تصویری مربوطه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

اسحاق
دوشنبه 29 آذر 1395 11:06 AM
کار خوبی بود ان شاءالله همیشه از این کارها باشه

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---