1397/04/04
22:11
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

پنج شنبه 21 بهمن 1395 6:10

سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری:

امیدوارم این روند رو به رشد خود را ادامه دهیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است پدیده تیم خوب و با کیفیتی است و این شکست چیزی از سرمربی‌اش کم نمی‌کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از پیروزی تیمش برابر پدیده در مشهد در نشست خبری حضور یافت و درباره این دیدار، اظهار کرد: بازی سختی داشتیم اما پیش‌بینی ما درست در آمد. تیم پدیده شرایطی مثل ما داشت و بازی خوبی را ارائه می‌داد، اما در نتیجه‌ گرفتن ناموفق بود.
وی ادامه‌ داد: این شکست چیزی از ارزش‌های رضا مهاجری را کم نمی‌کند زیرا تیمش بازی با کیفیتی را ارائه می‌دهد.  مهاجری تیم خوبی را جمع کرده است و امیدوارم موفق شود. همچنین امیدوارم روزی برسد که مربیان بتوانند در شرایطی متعادل و با آرامش کار خود را انجام دهند. سعداوی در ادامه تاکید کرد : اولین باری بود که فرصت داشتیم در هفته‌های اخیر با همه بازیکنان کار کنیم. خوشحال هستم که از این شرایط خود خارج شدیم و سه امتیاز حساس این بازی را به دست آوردیم. وی در ادامه خاطر نشان کرد: تا پایان لیگ باید تلاش خود را انجام دهیم و امیدوارم که این روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص قضاوت داوری در این مسابقه، عنوان کرد: در بدترین شرایط هم نمی‌خواهم داور را تحت فشار قرار دهم. داور انسان است و باید کمک کنیم در محیطی آرام کار کند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (6 نظر تا کنون)

بابک
سه شنبه 26 بهمن 1395 7:58 AM
بیرون خونه خیلی بهتر از الغدیر نتیجه گرفتیم

منصور
یک شنبه 24 بهمن 1395 11:27 PM
درود برعزیزان سایت:بازهم عدم همکاری مهاجمان راشاهد بودیم دقیقه 90 شریفات میتوانست با پاس دادن به سمت راست خود رشید فرخی یا سمت چپ خود ساسان به گل 2برسیم.ختی دقیقه 93 هم میتوانستیم گل بزنیم .امیدواریم دیگر این صحنه ها تکرار نشود.درود برشریفات.زنده باد فولاد قهرمان 1393

مجتبی
یک شنبه 24 بهمن 1395 1:23 PM
سلام.فولاد بالاخره توانست طلسم گل زنی و برد را در نیم فصل دوم بشکند.این برد میتواند آغاز یک روند خوب باشد.به شرطی که هواداران از تیم حمایت کنند و مسئولان به فکر تیم و بازیکنان و کادر فنی باشند.

مهدی چنانی
یک شنبه 24 بهمن 1395 4:06 AM
فولاد باید از همان ابتدای فصل با قدرت و انسجام بالا و با نیت برد در تمام دیدارها و بدون ترس و استرس از حریف و با اتکا به قدرت خودش به میدان میرفت و از همان ابتدای فصل باید نفرات خود را تکمیل می کرد و امتیازات را از دست نمیداد!مهمترین امتیازات برد در چهار بازیه شروع فصل میباشد و بعد از آن شخصیت و روحیهء قهرمان شدن در تیم ایجاد میشود.اکنون هم فرصت برای گرفتن سهمیهء آسیایی بسیار است.تیم در این راه نیاز مبرم به شهباززاده دارد.و برای فصل آینده یک دفاع چپ مانند عقیل کعبی و دروازبان مانند سوشا مکانی.

عبدالمجیدبابادی یوسفی
شنبه 23 بهمن 1395 11:36 AM
ضمن تبریک به تیم فولاد برای پیروزی مقابل پدیده وشکستن تابوی نبردن چند هفته ای پیشنهاد می شود هرچه سریعتر نسبت به جذب سجاد شهباززاده اقدام شود

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1122 - مجموع امتیازات : 1328
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1105 - مجموع امتیازات : 1311
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1041 - مجموع امتیازات : 1211
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1034 - مجموع امتیازات : 1217
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---