1396/01/10
6:59
Register
Foolad_Club @Foolad_Club

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

چهارشنبه 18 اسفند 1395 19:3

هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر:

سعداوی: روز سختی برای تراکتورسازی رقم می‌زنیم

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: فردا با یک تیم مدعی بازی داریم اما روز سختی را برای حریف رقم می‌زنیم. به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان - تراکتورسازی، گفت: فردا با تیم خوب تراکتورسازی بازی داریم که سالیان سال است که خود را به عنوان تیم مدعی معرفی کرده است. فردا آنها با برنامه ریزی مناسب بازی می‌کنند و از هیچ کوششی برای کسب سه امتیاز دریغ نمی‌کنند.

وی افزود: تیم تراکتورسازی صاحب مهره‌های خوب و با تجربه‌ای است که می‌تواند جریان بازی را تغییر دهد.آنها مربی با دانشی هم دارند که شناخت خوبی از فوتبال خوزستان و به طور کلی فوتبال ایران دارد. قلعه‌نویی تیم خوبی را سازماندهی کرده و رقیب اصلی صدرنشین کشور هستند. ما هم تیم فولاد هستیم و تیم جوانی داریم. دنبال ثبات در تیم هستیم.

 

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه با بیان اینکه ناراحتم که چرا امتیازات زیادی را از دست دادیم، تصریح کرد: در این بازی میزبان هستیم و تلاش می‌کنیم 3 امتیاز را به دست بیاوریم. امیدوارم با حمایت پر شور هوادارانمان بتوانیم این برد را به عنوان عیدی آخر سال به مردم خوب خوزستان تقدیم کنیم. هر چند تیم جوانی هستیم ولی شک ندارم با تمرینات بسیار خوبی که انجام دادیم فردا روز سختی را برای تراکتورسازی رقم خواهیم زد.

سعداوی در پاسخ به این پرسش که چرا تیم فولاد در نیم فصل دوم نتوانسته‌ است نتایج خوبی کسب کند، خاطرنشان کرد: اگر بحثتان فقط نتیجه باشد من هم با شما هم عقیده هستم. هر چند فقط 3 امتیاز نسبت به دور رفت مسابقات کمتر به دست آورده‌ایم اما چند عامل روی این موضوع تأثیر داشته است. اول از همه اینکه به نظرم بدشانسی گریبان تیم ما را گرفته و در هر بازی فرصت‌های خوبی را از دست می‌دهیم. مسئله دوم داوری است که در برخی از بازیها کاملاً به ضرر ما بوده است.

وی اضافه کرد: مشکل سوم تیم ما مصدومیت‌هایی است که برخی از بازیکنانمان دچار آن شده‌اند. بعد از همه اینها هم اشتباهات فردی بوده و شاید هم کار ما ایراد داشته است. در مجموع در نتیجه‌گیری خوب نبودیم اما در کیفیت بازی از بازیکنانم راضی هستم. امیدوارم با کسب چند نتیجه خوب به جدول برگردیم. ما جوان‌ترین و بومی‌ترین تیم لیگ هستیم اما نمی‌توانیم به یکباره 10 بازیکن جوانمان در ترکیب قرار دهیم باید کم‌کم و طبق یک پروسه این کار را انجام دهیم. ما باید فقط به فکر این باشیم که جوانانمان را تمرین دهیم.

 

سرمربی فولاد خوزستان در خصوص داوری مسابقات تیم فولاد گفت: برای من این شائبه ایجاد شده که چرا داوری که بازی ما و گسترش را سوت زده است (رضا کرمانشاهی) در بازی فردا هم برای ما قضاوت خواهد کرد. آیا در کشور داور دیگری وجود ندارد؟ سعداوی در پایان با اشاره به تیم فولاد(ب) و مشکلاتی که برای آن تیم به وجود آمده است، گفت: بحث من در مورد تیم فولاد(ب) این است که چرا این تیم را سازماندهی نمی‌کنند. چرا وقتی این تیم نتایج خوبی می‌گیرد باید بازیکنانش به حال خود رها شوند و بیکار شوند. باید فکری به حال این باشگاه و بازیکنان این تیم کنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (5 نظر تا کنون)

منصور
یک شنبه 22 اسفند 1395 10:01 AM
درود برعزیزان سایت:کار بر بنام پرسپولیس قهرمان .اجتیاج به دعای تو نداریم در سایت فولاد حق نظر نداری قشقایییییییییییییا

منصور
شنبه 21 اسفند 1395 1:36 PM
باسلام :ساسان طلا اینقدر گل نزدی تا مهدی دایو رسید.بامید خدا از بازی با استقلال گلزنی را شروع کن.فولاد آسیایی سرور لیگ مایی.

منصور
جمعه 20 اسفند 1395 11:28 AM
درود برعزیزان سایت: آقا نعیم عزیز بوحمدان را یار مستقیم کیانی قراربدهید.برای محمد نوری هم یه نفر بگذارید یا مطلق زاده یا احمدع .بامید بردفولاد وبردهای بعدی وگرفتن سهمیه آسیایی .ساسان یادت نره حتما کل بزنی.آقا نعیم دوستت داریم.زنده باد فولاد قهرمان 1393

پرسپولیس قهرمان
جمعه 20 اسفند 1395 11:28 AM
من دعا میکنم شما ببرید اختلاف ما با تراختو بشه ۱۱ امتیاز به امید پیروزی فولاد

منصور
پنج شنبه 19 اسفند 1395 9:18 PM
درود برعزیزان سایت:فردا ساسان طلا گل میزنه.مالکیت توپ باید دراین بازی بالای 60 باشد.آقای رحمانی چند تا پاس تودر به ساسان برسان.بیشتر از جناح راست حمله کنید دفاع چپ یراکتور متزلزل است.طبق گفته مهندس نعیم عزیز ما عیدی خوبی میخواهیم.نتیجه بازی (فولاد 1-تراکتور0).زنده باد فولاد قهرمان 1393

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 888 - مجموع امتیازات : 1094
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 888 - مجموع امتیازات : 1094
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 2361
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 846 - مجموع امتیازات : 1016
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 830 - مجموع امتیازات : 1013
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2385 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 803 - مجموع امتیازات : 3301
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 635 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 737 - مجموع امتیازات : 1587
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 698 - مجموع امتیازات : 830
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 662 - مجموع امتیازات : 772
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 382 - مجموع امتیازات : 781
نظرات برگزیده
هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . --- رضا : باسلام خداوکیلی امسال من هر موقع برای تماشای بازی تیم نونهالان فولاد میرم از بازی کردن این بچه ها لذت میبرم واقعا کارهای اخلاقی که این بچه ها انجام میدن باید از مربیانشون تقدیر کرد ---