1396/02/03
20:3
Register
Foolad_Club @Foolad_Club

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

پنج شنبه 17 فروردین 1396 18:54

مربی فولاد در نشست خبری مطرح کرد؛

ان شاءالله آغاز خوب مان از بازی با سپاهان باشد

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: فکر می کنم هر پنج بازی پیش رو می تواند برای فولاد حکم فینال داشته باشد و موفقیت در دیدار فردا نیز می تواند جایگاه ما را خیلی بهتر کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عزیز فریسات در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان، اظهار کرد: در ابتدا بابت عدم حضور سعداوی در این نشست عذرخواهی می کنم و باید بگویم او به دلیل حضور در مراسم سالگرد مادرش نتوانست در کنفرانس شرکت کند. وی در خصوص دیدار فردا، عنوان کرد: فکر می کنم همه می دانند که سپاهان تیم بسیار بزرگی است و صاحب سابقه و از تجربه لازم نیز برخوردار است. به نظر من با توجه به تمریناتی که بازیکنان برای این دیدار داشته اند و آنالیزی که از حریف داشته ایم، بازی فردا بسیار خوب خواهد شد.

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: تیم ما در بازی های اخیر نیز خوب کار کرده است. تیم ما جوان است و در دیدار با استقلال تهران که شکست خوردیم، سه چهار بازیکن اصلی مان را نداشتیم و همین باعث شد که بیشتر از جوانان استفاده کنیم، هرچند که بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند. وی در پاسخ به این سوال که آیا نمایش ضعیف بازیکنانی که در نیم فصل دوم جذب کردید در عملکرد تیم تاثیر داشت یا علت را چیز دیگری می دانید؟ عنوان کرد: من فکر می کنم ضعف از سمت بازیکنان یا موضوع دیگری نیست. ما در کنار بازیکنانی که جذب کردیم، کرمی و بوحمدان را که بازیکن با تجربه ای هستند، داشتیم که در برخی بازی ها این نفرات را به دلایلی در اختیار نداشتیم و همین باعث می شد که شکل تیمی مان با مشکل مواجه شود.

فریسات ادامه داد: زمانی هم که می خواستیم، بازیکنی را جایگزین کنیم مجبور بودیم از نفراتی که کمی کم تجربه تر هستند، استفاده کنیم و به نظرم نبود بازیکنان باتجربه باعث شد که نتایج قابل قبولی کسب نکنیم، هر چند که تیم ما در بازی هایش صاحب موقعیت می شد و بازی خوبی را هم به نمایش می گذاشت ولی در کل تیمی که اشتباه می کند، بازنده می شود و حریفان از یکی دو اشتباه ما استفاده لازم را می بردند. وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه با مشکل مالی نیز مواجه است؟ گفت: امسال شاید فولاد در بین تیم های لیگ برتری کمترین هزینه را داشت که دلیل آن را استفاده از بازیکنان بومی و جوان می دانم، در حالی که شرکت فولاد از نظر مالی هیچ مشکلی ندارد و می تواند بیشترین هزینه ها را داشته باشد.

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان در خصوص حساسیت پنج دیدار باقی مانده تا پایان فصل جاری هم، عنوان کرد: صد در صد برای پنج دیدار پیش رو حساب جداگانه ای باز کرده ایم و ان شاءالله آغاز خوب مان از بازی با سپاهان باشد. در حال حاضر اختلاف امتیازی چندانی بین تیم ها نیست و تیمی با یک برد می تواند سه چهار پله در جدول رده بندی جا به جا شود. این موضوع نیز مشخص می کند که فولاد هم از نظر نتیجه گیری ضعیف نبوده است و حتی نسبت به تیم های دیگر بهتر هم بوده است، ضمن این که شاید فولاد بومی ترین تیم لیگ هم باشد. فولاد بیشترین بازیکن را هم از آکادمی خود گرفته است و فکر می کنم این یک موفقیت است. فکر می کنم هر پنج بازی پیش رو می تواند برای فولاد حکم فینال داشته باشد و موفقیت در دیدار فردا نیز می تواند جایگاه ما را خیلی بهتر کند. وی در خصوص غایبان این تیم در دیدار با سپاهان، گفت: عبدالله کرمی را در اختیار نداریم و دورقی هم دو سه روزی است که با تیم تمرین می کند و ان شاءالله که به بازی فردا برسد.

فریسات هم چنین در پاسخ به این سوال که چرا فولاد در خط حمله ضعیف بوده است؟ نیز عنوان کرد: وقتی بازیکنی مانند انصاری شناخته می شود، تیم ها روی او یارگیری می کنند و ان شااءالله دیگر بازیکنان کناری انصاری بتوانند استفاده لازم را به دست آوردند. وی خاطرنشان کرد: حیثم هاشمی که یک مهاجم و دارای قدی تقریبا یک متر و 90 سانتی متر است، از تیم امید به تیم بزرگسالان اضافه کرده ایم. گفتنی است، کرانچار، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری حاضر نشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

صالحی
شنبه 19 فروردین 1396 8:17 AM
خیلی ناراحت شدم که بازم ساسان انصاری گل نزد.حیف شد

منصور
پنج شنبه 17 فروردین 1396 8:26 PM
باسلام: آقای سعداوی عزیزاگر میشه فردا از حیثم هاشمی بجای شریفات استفاده کنید.شریفات هر چی گل زده دیگه بسه .3 مهاجم (راست ناصری- ودو مهاجم مرکزی یعنی ساسان وهاشمی زوج تشکیل بدهند).از مهاجم چپ خیری ندیدیم.زنده باد فولاد قهرمان 1393

 1  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 906 - مجموع امتیازات : 1112
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 902 - مجموع امتیازات : 1108
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 884 - مجموع امتیازات : 2383
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 860 - مجموع امتیازات : 1030
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 855 - مجموع امتیازات : 1038
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2385 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 3320
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 635 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 744 - مجموع امتیازات : 1594
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 712 - مجموع امتیازات : 844
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 679 - مجموع امتیازات : 789
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 395 - مجموع امتیازات : 794
نظرات برگزیده
هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . --- رضا : باسلام خداوکیلی امسال من هر موقع برای تماشای بازی تیم نونهالان فولاد میرم از بازی کردن این بچه ها لذت میبرم واقعا کارهای اخلاقی که این بچه ها انجام میدن باید از مربیانشون تقدیر کرد ---