1396/02/03
20:5
Register
Foolad_Club @Foolad_Club

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 26 فروردین 1396 19:40

با برنامه‌ریزی یکی از قطب‌های فوتبال کشور می‌شویم

سعداوی: به دایی تبریک می‌گویم

سرمربی فولاد خوزستان گفت: به علی دایی بخاطر جمع و جور کردن تیم نفت با این شرایط تبریک می‌گویم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی پس از تساوی دو بر دو تیمش مقابل نفت تهران در نشست خبری اظهار کرد: قبل از اینکه به بازی بپردازیم جا دارد به علی دایی تبریک بگویم. چرا که با شرایطی که او عنوان می‌کند فکر نمی‌کنم کسی پیدا شود و مانند او بتواند این تیم را جمع و جور و مهیای بازی کند.
او ادامه داد: یک واقعیت را باید بگویم. هر مربی دوست دارد چنین مهره‌های باکیفیتی داشته باشد. آنها در هر لحظه از بازی می‌توانند نتیجه را تغییر دهند. یک خسته نباشید هم به هواداران می‌گویم. همانطور که نظاره‌گر بازی بودید، نیمه اول نیمه ای بود که حریف از تجربه خود استفاده کرد و از حداقل موقعیت به گل رسید. بازی متعادلی را شاهد بودیم. نیمه دوم برنامه ویژه‌ای داشتیم و توانستیم بازی جانداری را نشان دهیم.
سعداوی گفت: تبریک ویژه ای به شاگردانم می‌گویم که بازی جانداری را نشان دادند و تدابیر کادرفنی را اجرا کردند. آینده فولاد با این جوانان تامین است. ما یکی، دو بازیکن ۲۱، ۲۲ ساله داشتیم و بقیه بازیکنان زیر ۱۸ سال بودند. آنها به اعتماد ما جواب دادند. امروز فوتبال جذابی دیدم. همه از دیدن بازی لذت بردند. از این ناراحتم که برای گرفتن سه امتیاز برنامه ریزی کرده بودیم و بدشانس بودیم. اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می کردیم سه امتیاز بازی را کسب می کردیم. در بازی با سپاهان هم بهتر بودیم و سه امتیاز را از دست دادیم. خیلی مفت امتیازها را از دست می دهیم. با این جوان‌ها تا آخرین بازی می‌جنگیم. لیگ برای ما تمام نشده است.او درباره اینکه چرا فولاد با توجه به این امکانات در رده‌های پایین جدول است گفت: از سوال خوب شما تشکر می‌کنم. خوزستان تا اندازه زیادی مهد فوتبال کشور ماست. شما امروز دیدید که جوانان ما حرف زیادی برای گفتن دارند. تیم فولاد خوزستان مشکلات زیاد و متعددی دارد. همه اتفاق‌ها قرار نیست در یک فصل برای فولاد بیفتد. با برنامه‌ریزی مدون باشگاه امیدواریم به عنوان یک قدرت و قطب مطرح شویم. تمام جوانان خوب در آکادمی فولاد فعالیت می‌کنند و می‌توانیم از هر جهت برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم. قطعا روزهای خوبی در انتظار ماست و به جایگاه اصلی خودمان باز می‌گردیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

بابک
دوشنبه 28 فروردین 1396 1:58 PM
آقای سعداوی هر چقدر از لحاظ اخلاقی قبولت دارم به همون اندازه اعتقاد دارم تیم از لحاظ فنی ناتوان و ضعیف بود( اصلا هم اعتقاد ندارم از لحاظ مهره ایی ضعیف بودیم)

وحید چراغی
یک شنبه 27 فروردین 1396 10:46 AM
اقای سعداوی فولاد زمانی به جایگاه اصلی خودش میرسد که شما بازی کنان خوبی مانند رضا نوروزی حسن بیت سعید محمد طیبی و ... را به فولاد بیاویری فصل اینده با تشکر وحید چراغی 13 ساله عاشق فولاد از glt فلعه تل

مهدی چنانی
یک شنبه 27 فروردین 1396 3:47 AM
این فصل بسیار بد دیگر تمام شد خواهش می کنیم از هم اکنون برای فصل آینده دست بکار شوید و این بازیکنان را که بجز دو دروازبان همگی خوزستانی میباشند در قالب تیم فولاد جمع کنید دروازبان:سوشا مکانی. دفاع راست:یوسف وکیا. دفاع چپ:عقیل کعبی. مدافعان وسط:پژمان منتظری و عبدالله کرمی. هافبکهای دفاعی:میثم دورقی و حکیم نصاری. هافبک طراح:رحیم زهیوی. وینگر راست:اسماعیل شریفات. وینگر چپ:آرش افشین. مهاجم نوک:حسن بیت سعید. ذخیره ها:احسان مرادیان.ایوب والی.امید خالدی.حمید بوحمدان.عباس بوعذار.مهدی زبیدی.رضا نوروزی.

مهدی چنانی
یک شنبه 27 فروردین 1396 6:05:48 PM
خواهش می کنیم هر چه زودتر همین ترکیب را دور هم جمع کنید و با بازیکنان قراردادهای بالای سه سال ببندید. این بازیکنان تضمین کنندهء قهرمانیهای مداوم فولاد میباشند و حتی توانایی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارند. با این بازیکنان که همگی خوزستانی میباشند به راحتی می شود انواع ترکیبها را در زمین پیاده کرد که بهترین آن 4.2.3.1 یا همان 4.3.3 میباشد.
 1  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 906 - مجموع امتیازات : 1112
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 902 - مجموع امتیازات : 1108
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 884 - مجموع امتیازات : 2383
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 860 - مجموع امتیازات : 1030
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 855 - مجموع امتیازات : 1038
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2385 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 3320
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 635 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 744 - مجموع امتیازات : 1594
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 712 - مجموع امتیازات : 844
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 679 - مجموع امتیازات : 789
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 395 - مجموع امتیازات : 794
نظرات برگزیده
هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . --- رضا : باسلام خداوکیلی امسال من هر موقع برای تماشای بازی تیم نونهالان فولاد میرم از بازی کردن این بچه ها لذت میبرم واقعا کارهای اخلاقی که این بچه ها انجام میدن باید از مربیانشون تقدیر کرد ---