1397/04/04
22:9
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 30 فروردین 1396 15:16

باید نتایج فولاد را یکپارچه ارزیابی کنیم

شریف:به دنبال برتری در دربی خوزستان هستیم

عضو هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان گفت: سعداوی با قدرت سرمربی فولاد است و هنوز فصل برای ما به اتمام نرسیده که بخواهیم در خصوص آینده اظهارنظر کنیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، محمدرضا شریف در خصوص دربی فردای خوزستان اظهار داشت: فکر می‌کنم با توجه به شرایط روحی، روانی و تمرینی بسیار خوب، فولاد در این دیدار به برتری برسیم. خدا را شکر همدلی و یکدلی بین کادرفنی و بازیکنان در هفته‌های اخیر بیشتر شده است  و فکر می‌کنم با توجه به این شرایط نتایج خوبی در هفته‌های آینده کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط استقلال خوزستان احتمال عدم برگزاری این دیدار وجود دارد، عنوان کرد: اطلاعی از شرایط استقلال خوزستان نداریم اما امیدوار هستیم بدون هیچ حاشیه‌ای برای مردم خوزستان دیدار بسیار خوبی انجام شود و هر دو تیم فوتبال زیبایی به نمایش بگذارند.

عضو هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در خصوص دلایل عملکرد متفاوت فولاد نسبت به نتایج خوب این تیم در نیم فصل نخست گفت: این مسئله دلایل مختلفی دارد و نمی‌شود تنها از یک زاویه به این موضوع نگاه کرد. در مجموع برای ارزیابی شرایط فولاد در لیگ شانزدهم باید نتایج را به صورت یکپارچه ارزیابی کنیم و نقطه‌ای نگاه نکنیم. طبیعتا مدیرعامل باشگاه با یک بررسی جامع و کامل با اعضای هیئت مدیره و کادرفنی بهتر می‌تواند در این خصوص صحبت کنند.
شریف در خصوص وضعیت کادرفنی این باشگاه برای فصل آینده خاطرنشان کرد: سعداوی با قدرت سرمربی فولاد است و هنوز فصل برای ما به اتمام نرسیده که بخواهیم در خصوص آینده اظهارنظر کنیم. سه بازی برای ما باقی مانده و کادرفنی نیز به خوبی در حال تلاش و زحمت برای موفقیت تیم است و در حال حاضر جایی برای مطرح کردن این بحث‌ها نیست.وی تصریح کرد: در حال حاضر که به دیدارهای انتهای فصل رسیدیم سعی کردیم همدلی کادرفنی، بازیکنان و مجموعه باشگاه را به عنوان اضلاع یک مثلث افزایش بدهیم و در بهترین حالت و در مرکز این مثلث همدلی ایجاد کنیم. این همدلی نیز نیازمند ابراز انگیزشی و کمک به تمرکز کادرفنی و بازیکنان دارد.

عضو هیئت مدیره فولاد با تاکید بر اندیشیدن تمهیداتی از سوی این باشگاه برای دیدارهای انتهای فصل، یادآور شد: باشگاه برای افزایش همدلی و انگیزه پاداش‌هایی را به اعضای تیم ابلاغ کرده و سعی دارد فضای اطراف تیم بدون حاشیه باشد. بهترین راه این تصمیمات نیز هماهنگی و دیدار با کادرفنی و بازیکنان است و با تمام توان برای بالابردن انگیزه کادرفنی تلاش می‌کنیم و مطمئنم با توجه به شرایط خوب تیم نتیجه نیز خواهیم گرفت.
شریف گفت: تلاش مضاعفی که از طرف مدیریت باشگاه صورت گرفته با بازخورد مضاعف از طرف بازیکنان و کادرفنی مواجه شده و این پیغام را از طرف آنها دریافت کردیم. این موضوع نشان می‌دهد همدلی از دو طرف افزایش یافته است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1122 - مجموع امتیازات : 1328
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1105 - مجموع امتیازات : 1311
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1041 - مجموع امتیازات : 1211
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1034 - مجموع امتیازات : 1217
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---