1396/02/03
20:3
Register
Foolad_Club @Foolad_Club

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 30 فروردین 1396 20:33

نعیم سعداوی در کنفرانس خبری:

اولویت‌مان در داربی بازی جذاب است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید تیمش در داربی خوزستان به دنبال کسب سه امتیاز و ارائه فوتبالی جذاب است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،نعیم سعداوی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از دیدار تیمش در داربی خوزستان اظهار کرد: فکر می‌کنم ما هم مانند استقلال خوزستان به دنبال کسب سه امتیاز هستیم اما اولویت ما نمایش بازی جذاب و فوتبالی خوزستانی است.وی ادامه داد: تیم استقلال خوزستان نیز به عنوان یک نماینده ایران در رقابت‌های آسیایی نتایج خوبی گرفته و از حیثیت کشور دفاع کرده است. علی‌رغم مشکلات مالی که دارند بازی خوبی را به نمایش می‌گذارند. این تیم در هر پست بازیکن باکیفیتی دارد که انتخاب ترکیب اصلی را برای مربیان این تیم سخت می‌کند. وی ادامه داد: امیدوارم مانند بازی‌های گذشته هواداران به حمایت از ما بیایند و فارغ از هر نتیجه‌ای شاهد یک بازی زیبا و جذاب باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای این بازی تعدادی از بازیکنانم از جمله باتجربه‌ها را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارم ولی جوانان بسیار خوب، شایسته و باانگیزه‌ای داریم که خیلی خوب جواب اعتماد ما را داده‌اند. امیدوارم بدشانسی که گریبانگیر ما بوده است کمی از تیم فاصله بگیرد و بتوانیم از فرصت‌هایی که خلق می‌کنیم بهره ببریم.سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: هم کادر فنی و هم بازیکنان می‌دانیم که این جایگاه، جایگاه واقعی ما نیست و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم تا از اعتبار تیم و باشگاه دفاع کنیم. با توجه به پتانسیلی که در تیم داریم، قطعا در آینده فولاد حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. وی بیان کرد: در بازی فردا قطعا هر دو تیم به دنبال کسب سه امتیاز هستند و به همین دلیل با تمام توان ظاهر می‌شوند و آنچه مهم است آمدن هواداران و حمایت آن‌هاست. به هر حال نتیجه قابل پیش بینی نیست و قطعا هر نتیجه‌ای که به دست بیاید، به سود فوتبال خوزستان است.

سعداوی خاطرنشان کرد: تنها دلخوشی مردم خوزستان، فوتبال است و می‌طلبد مسئولان با تمام وجود شرایطی را ایجاد کنند که مربیان جوان و بومی بتوانند کار کنند. مطمئنا از ابتدا که سرمربی تیم شدم، از مجموعه باشگاه انتظار کمکی بیشتر یا کمتر از مربیان قبلی نداشتم و واقعیت این است که فولاد استراتژی برای خود در نظر دارد. برای امسال تصمیم به جوانگرایی و بومی‌گرایی داشتیم. به هر حال این‌ها نشان می‌دهد که با برنامه، آرامش و صبر می‌توانیم مستحکم کار کنیم و این‌ها نشان می‌دهد که با آرامش، صبر و برنامه مستحکم رسیدن به هدف امکان‌پذیر است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 906 - مجموع امتیازات : 1112
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 902 - مجموع امتیازات : 1108
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 884 - مجموع امتیازات : 2383
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 860 - مجموع امتیازات : 1030
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 855 - مجموع امتیازات : 1038
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2385 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 3320
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 635 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 744 - مجموع امتیازات : 1594
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 712 - مجموع امتیازات : 844
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 679 - مجموع امتیازات : 789
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 395 - مجموع امتیازات : 794
نظرات برگزیده
هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . --- رضا : باسلام خداوکیلی امسال من هر موقع برای تماشای بازی تیم نونهالان فولاد میرم از بازی کردن این بچه ها لذت میبرم واقعا کارهای اخلاقی که این بچه ها انجام میدن باید از مربیانشون تقدیر کرد ---