1397/04/01
23:39
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 19:34

سعداوی در آخرین نشست خبری لیگ شانزدهم؛

حرکت ساسان انصاری را تایید نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال فولاد معتقد است تیمش مقابل پیکان بازی سختی دارد چرا که حریف به دنبال بهبود بخشیدن به رتبه‌اش است.
▫️به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان تهران بیان کرد: طبیعی است که با تیم خوبی بازی داریم و حریف در شرایط مناسبی به سر می‌برد. پیکان مهره‌های خوبی دارد و می‌خواهد شرایطش را در جدول بهبود ببخشد. ما هم با وجود فعل و انفعلاتی که در چند هفته اخیر درگیرش بودیم توانستیم هفته گذشته بازی خوب و قابل قبولی را مقابل صنعت نفت ارائه دهیم و به برتری برسیم.
وی ادامه داد: کسی نمی‌تواند نتیجه مقابل نفت را به نام خودش مصادره کند. در این بازی هواداران از تمام بازیکنان حمایت کردند و در کنار آن کوشش و تعصب بازیکنان‌مان هم بود و توانستیم با دست پر خارج شویم. در همین دیدار داور یک پنالتی صددرصد را برای ما نگرفت ضمن اینکه اخطاری هم که به ساسان داد باعث عصبانیت او شد. هرچند که ما آن حرکت انصاری را هم تایید نمی‌کنیم. همچنین متاسفانه در این بازی بازیکن جوان و آینده‌دار ما محمد اهل شاخه را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست دادیم و او مدتی از میادین دور است.
▫️سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: برای بازی با پیکان تنها ۸ بازیکن بزرگسال دارم و شرایطمان محدود و خاص است ولی به دنبال این هستیم که وضعیت‌مان را ارتقا ببخشیم و دوست داریم آخرین بازی‌مان همراه با یک بازی خوب باشد و انتظار داریم هواداران این شرایط درک کنند و از بازیکنان حمایت داشته باشند.
وی افزود: زمانی که پیشنهاد شد من سردمدار کادر فنی باشم می‌دانستم شرایط تیمی پیش رو به چه صورت است چرا که فصل گذشته تیم دوازدهم شده بود و می‌خواستیم تیم جدیدی را با توجه به اینکه هدف هیات مدیره جوانگرایی و بومی‌گرایی بود و همچنین بحث خاص بودجه‌ای نیز مطرح بود، شکل دهیم البته هدف ما این بود که برنامه‌ریزی برای سال‌های بعد داشته باشیم.
سعداوی خاطرنشان کرد: در این راستا با توجه به آنطور که باید و شاید تیم تقویت نشد، بحث داوری را داشتیم و تفکرات فنی ما هم مطرح بود. همگی دست به دست هم دادند تا آن طور که باید و شاید در برخی بازی‌ها آن نتیجه‌ای که استحقاقش را داشتیم کسب نکنیم. البته گله‌مند نیستم و باید بگویم من و امثال من، بازیکنان، کمیته‌های فنی، همگی می‌آییم و می‌رویم ولی آنچه که می‌ماند باشگاه فولاد است که متعلق به سرمایه‌های اصلی خود یعنی همان هواداران است.
سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: در برخی بازی‌ها نتوانستیم خواسته‌های هواداران را برآورده کنیم که شعارهایی هم داشتیم اما به خاطر حمایت‌هایی که داشتند از آن‌ها قدردانی می‌کنم امیدوارم روزهای بسیار خوبی در انتظار باشگاه فولاد باشد. این تیم در کنار سایر تیم‌های خوزستانی دلخوشی مردم استان است و همین مسئولیت مسئولان را دو چندان می‌کند تا فولاد به جایگاه اصلی خودش برسد. اگر به آمار توجه کنید گویا است و می‌توانم به جرات بگویم برای اولین بار است که تیم فولاد تا این اندازه جوان و بومی شده است.
سعداوی در پایان درخصوص ادامه همکاری برای فصل آینده با باشگاه فولاد گفت: قرارداد من فردا بعد از بازی با پیکان به پایان می‌رسد و اکنون تمام تفکر و تمرکز من و همچنین بازیکنانم به بازی فردا است. ما باید تلاش کنیم روز خوبی را رقم بزنیم. من پس از آن در این رابطه فکر می‌کنم. آنچه طبیعت فوتبال است این است که در این زمینه یک چارچوبی وجود دارد که در بخش اول به باشگاه و هیات مدیره برمی‌گردد و در قسمت دوم مربوط به خودم است که باید فکر کنم و در این خصوص تصمیم بگیرم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (3 نظر تا کنون)

صالحی
شنبه 16 اردیبهشت 1396 10:31 AM
خیلی دوست داشتم ساسان آقای گل بشه ، ای کاش 3 اخطاره نمیشد

منصور
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396 12:54 PM
سلام: آقا نعیم امروزبا یه بازی درخشان پیکان را در هم بکوبید تا جلالی وسایر تیمها برای فصل بعد حساب کار دستشون بیاد.بوحمدان امروز گل میزنه حالا ببینید.زنده باد فولاد قهرمان1393

منصور
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396 2:16 AM
درود برعزیزان سایت :نتیجه بازی با پیکان (فولاد2-پیکان0)بختیارامید اول گلزنی برای فولاد.ناصری هم هست.جان من آخرین بازی را ببرید.زنده باد فولاد قهرمان1393

 1  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1122 - مجموع امتیازات : 1328
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1105 - مجموع امتیازات : 1311
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1041 - مجموع امتیازات : 1211
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1034 - مجموع امتیازات : 1217
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---