1397/04/01
23:39
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396 20:3

سعداوی در پایان دیدار فولاد با پیکان؛

داوران 6 امتیاز را به پیکان هدیه کردند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در هر دو دیدار رفت و برگشت مقابل پیکان داوران 6 امتیاز را به حریفمان تقدیم کردند وگرنه از نظر فنی برتر بودیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی بعد از شکست دو بر یک مقابل پیکان گفت: شناخت خوبی از حریف داشتیم و در نیمه اول مالکیت توپ در اختیار ما بود که به گل هم رسیدیم. حتی در دقیقه 20 داور می‌توانست روی برخوردی که رحمان احمدی با شریفات داشت پنالتی اعلام کند که به راحتی از کنار آن گذشت.

وی ادامه داد: امیدوارم کارشناسان داوری این مسابقه را به خوبی آنالیز کنند به جای اینکه بخواهم به مسائل فنی بپردازم باید بگویم که شش امتیاز بازی‌های رفت و برگشت را داوران به پیکان تقدیم کردند و از نظر فنی در هر دو مسابقه برتر از آنها بودیم.
سرمربی فولاد خوزستان تصریح کرد: در این مسابقه دستمان خالی بود و مجبور بودیم بیشتر به مهره‌های جوان تکیه کنیم.سعداوی گفت: پنالتی دوم پیکان به هیچ عنوان درست نبود آیا باید در شهر خودمان اینقدر غریبه و مظلوم باشیم؟ فکر همه چیز را کرده بودیم به غیر از داوری. به خاطر این ناراحت هستیم که هواداران مورد ظلم قرار گرفتند بعد دم از فوتبال پاک می‌زنند.وی ادامه داد: وقتی یک تیم جوان اینقدر زحمت می‌کشد چرا باید فقط برای ما چنین اتفاقاتی رخ بدهد. امروز متاسفانه مانند دیدار رفت صحنه‌های نادری رقم خورد. در بازی با سیاه‌جامگان هم همین اتفاق افتاد. در مسابقه امروز داور نزدیک صحنه بود اما کمکش در حالی که 60-50 متر فاصله داشت به او گفت که پنالتی شده است.

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه به راحتی حق بازیکنان ما گرفته شد گفت: مسئولیت باشگاه در این زمینه سنگین‌تر است اگر باشگاه‌ها بتوانند اقتدار لازم را داشته باشند داوران هم نمی‌توانند چنین معامله‌ای بکنند.سعداوی گفت: فصل پرفراز و نشیبی را داشتیم و شرمنده هواداران هستم که نتوانستیم دل آنها را شاد کنیم البته برنامه و هدف داشتیم اما بودجه باشگاه نسبت به فصل قبل 40 درصد کاهش پیدا کرده بود و استراتژی باشگاه بومی‌گرایی و جوان‌گرایی بود. در هیچ دوره‌ای اینقدر فولاد خوزستان جوان و بومی نبوده است.وی افزود: وقتی تیم جدیدی شکل می‌گیرد در فصل اول نباید انتظار زیادی داشت اما مطمئنم در فصل‌های آینده فولاد به جایگاه اصلی‌اش بازخواهد گشت.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (7 نظر تا کنون)

منصور
پنج شنبه 04 خرداد 1396 7:00 PM
سلام:ساسان طلا ازت خواهش میکنیم بمون فولاد.مردونه قول بده .زنده باد ساسانطلا.

منصور
پنج شنبه 04 خرداد 1396 1:27 AM
سلام:دوستان فولادی لطفا نظرات خودرا در مورد تغییر مربی توسایت بزنید.

منصور
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 5:28 PM
درود برعزیزان سایت:باز هم مصاحبه باز هم استقلال وآقای بختیار رحمانی.مگه توی نیم فصل گذشته کم بی احترامی کردن ؟ آدم تعجب میکنه.تا اونجایی که میدونیم قراردادشما را نصف کردند درسته؟ پس چه دلیلی دارد اسم این تیم را مطرح میکنید.هواداران فولاد دوستت دارند وبرای این فصل بشما نیاز دارند ولی با مطرح کردن نام این تیم ازشما دلخور میشن.قهرمانی فولاد با کاپیتان انشاالله.زنده باد فولاد قهرمان 1393

منصور
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 4:21 PM
باسلام:قابل توجه تمامی تبمها وخبرنگاران .بختیار رحمانی کاپیتان فولاد است وکاپیتان یه تیم هیچ کجا نمیرود.کاپیتان -هواداران فولاد منتظر این فصل وشما هستند.انشاالله این فصل با هنر نمایی خود وبازی های درخشان فولاد باز میریم برا قهرمانی.زنده باد بختیاررحمانی زنده باد فولاد قهرمان 1393

Amordad
یک شنبه 17 اردیبهشت 1396 1:29 PM
یک فصل تلخ دیگر به پایان رسید ،مدیران فولاد هرچه سریعتر تکلیف کادر فنی را مشخص و جذب بازیکن را آغاز کنند،به هواداران احترام بگذارید و آنها را در جریان کارها قرار دهید .فصل آینده انتظار فولاد قدرتمند و مدعی داریم،..........

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1122 - مجموع امتیازات : 1328
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1105 - مجموع امتیازات : 1311
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1041 - مجموع امتیازات : 1211
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1034 - مجموع امتیازات : 1217
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---