1396/04/31
15:23
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 11:18

متولی تیم های پایه باشگاه فولاد خوزستان:

برنامه ما پشتوانه سازی تیم های باشگاه است

باشگاه فوتبال فولاد خوزستان علاوه بر تیمداری در رده های مختلف لیگ برتر فوتبال کشور، نسبت به کشف استعدادهای نهفته در میان علاقه مندان به فوتبال استان خوزستان اهتمام ویژه ای داشته و موضوع تیم های مدرسه فوتبال باشگاه را با برگزاری جلسات منظم تمرین،با جدیت دنبال می کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،علی اکبر مهدی پور متولی تیم‌های پایه باشگاه فولاد خوزستان در این رابطه گفت: خوشبختانه از سال گذشته با تصمیم هیئت مدیره و حمایت‌های همه جانبه آقای اژدری زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان مدرسه فوتبال این باشگاه فعالیت های خود را از سر گرفت که مورد استقبال گسترده خانواده ها و علاقمندان فوتبال واقع شد و در حال حاضر جلسات تمرینی و کلاس های تئوری با هدف آموزش فوتبال حرفه ای به علاقمندان فوتبال در حال برگزاری می باشد.

وی با اشاره به شرایط سنی متقاضیان ورود به مدرسه فوتبال باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: متولدین از تاریخ 1382/10/11 الی 1389 می توانند با مراجعه به باشگاه فولاد خوزستان نسبت به ثبت نام و عضویت در مدارس فوتبال این باشگاه اقدام کنند که البته با توجه به سیاست های باشگاه در جهت بومی گرایی تنها از متولدین این استان ثبت نام بعمل می آید.

مهدی پور همچنین به اهداف باشگاه فولاد خوزستان در زمینه مدارس فوتبال اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های اصلی ما پشتوانه سازی برای تیم های اصلی باشگاه می باشد و از آنجایی که فولاد خوزستان در رده های مختلف تیمداری می کند، بازیکنان عضو مدرسه فوتبال می توانند در آینده ای نچندان دور حضور در تیم های نونهالان، نوجوانان و... را تجربه کنند.

متولی تیم‌های پایه باشگاه فولاد در پایان اظهار داشت: لازم است از زحمات کلیه عوامل اجرایی و مربیان باشگاه که به صورت خاص نسبت به کشف و پرورش استعدادها فعالیت می کنند، کمال تشکر را داشته باشم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 907 - مجموع امتیازات : 1113
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 903 - مجموع امتیازات : 1109
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 885 - مجموع امتیازات : 2384
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 861 - مجموع امتیازات : 1031
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 856 - مجموع امتیازات : 1039
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2388 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 831 - مجموع امتیازات : 3332
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 642 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 746 - مجموع امتیازات : 1603
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 713 - مجموع امتیازات : 845
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 682 - مجموع امتیازات : 792
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 397 - مجموع امتیازات : 796
نظرات برگزیده
هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم --- فولادیم : جواب سروش رفیعی (که همه چیز رو زود یادش رفت) فقط با برد فولاد ایشاا... بدیم که بدونه فولاد در خوزستان از استقلال و پرسپولیس خیلی تیم بزرگتر و محبوب تریه --- بابک صالحی : تیم اول و محبوب خوزستانی ها فولاد ه و سال هاست این رو به استقلال و پرسپولیس ثابت کردیم. فقط از موضعتون کوتاه نیاید. --- بسام خنیفر شوش دانیال : احسنت به فولادی ها احسنت به سعداوی انشااله این بردها ادامه داشته باشند --- منصور : سرود فولاد:فولاد تیم ماها قرمزمای اهوازیاس دوسش داریم خیلییییییییییییییییی زیاد قهرمانی بهش میادددددددد. --- منصور : باسلام:برد ارزشمند فولاد رابه تمام هواداران دوست داشتنی فولاد تبریک میگم.حالاسینا مریدی دفاع چپ طراز اول فولاد است.پیش بسوی قهرمانی زنده بادفولاد قهرمان 1393 --- عبدالمجیدبابادی یوسفی : باسلام خدمت مدیریت کادرفنی وبازیکنان فولادی های دلیر خواهشمنداست فکری برای نوک حمله نماییدوپیگیرکارارنست انفورباشید باتشکر --- وحید : با سلام جناب آقای سعداوی نگاهی به تیم های پایین تر داشته باش و استعداد ها پیدا کن.دیروز بازی فولاد ب رو نگاه کردیم انصافا شماره ۳ شیرزادی در حد لیگ برتر بازی میکنه وخیلی دیگر از بچه ها خوب بودن نشه مثل فولاد نوین ۲سال پیش..... --- Amordad : باشگاه فولاد باید ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد و با باشگاههای بزرگ دنیا در زمینه تبادل بازیکن،آموزش مربی و کادر اداری ،برگزاری اردوهای مشترک ، جذب اسپانسر و ... همکاری کند .این کار باعث رشد و بالارفتن سطح کیفی باشگاه ،درآمدزایی ،افزایش وجه بین‌المللی باشگاه فولاد می شود . ---