1401/05/24
6:22
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

شنبه 27 خرداد 1396 16:19

رایزنی برای جذب بازیکنان ادامه دارد؛

فولاد خوزستان با قدرت آماده لیگ برتر می شود

باشگاه فولاد خوزستان با قدرت تمام آماده شرکت در رقابت های هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشورمان می شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد خوزستان در ابتدای فعالیت خود در راه لیگ هفدهم ابتدا سرمربی و اعضای کادر فنی خود را شناخت و پس از آن بود که با تلاش مسوولان باشگاه، گفتگو برای جذب نفرات اعلام شده از سوی سید سیروس پور موسوی با جدیت آغاز شد.
فولاد که یکی از پرافتخارترین باشگاه های فوتبال کشورمان بشمار می آید، در ابتدا سعی کرد که نهایت استفاده را از بازیکنان پیشین خود ببرد و بدین منظور قرارداد بازیکنانی از جمله ایوب والی، سینا مریدی، احمد عبدالله زاده، عبداله ناصری، عبدالله کرمی و... را تمدید و در کنار آن نسبت به جذب بازیکنانی جدید اقدام کرد.

استارت جذب این بازیکنان با پیوستن حمید گلزاری امجد، هافبک فصل گذشته تیم گل گهر سیرجان به جمع فولادمردان آغاز شد. این بازیکن که 8 گل و 7 پاس گل در فصل گذشته لیگ دسته یک از خود برجای گذاشته، پس از پیوستنش به فولاد گفت: «فولاد خوزستان از باشگاه های مطرح ایران است و افتخارات بسیاری دارد. امیدوارم در این فصل با سعی و تلاش و حمایت هواداران بتوانم فوتبال خوبی از خود به نمایش گذاشته و پاسخ اعتماد سرمربی، مسوولان و هواداران باشگاه فولاد خوزستان را بدهم.»
فولاد پس از آن به سراغ زهیوی رفت تا با جذب او خیال هواداران را در خط حمله تیم راحت کند. به این ترتیب مهاجم پیشین تیم های الشحانیه قطر و استقلال خوزستان با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه قراردادش را امضاء کرد و پس از آن گفت: «انشالله از این فصل، با هدایت آقای پورموسوی و با تقویت تیم می توانیم دوباره حضور در جمع تیم های مدعی را تکرار کنیم. من به شخصه حداکثر تلاشم را برای موفقیت فولاد انجام می دهم. انگیزه های زیادی دارم و امیدوارم با حمایت هواداران و تشویق های آنها یک تیم بسیار خوبی داشته باشیم»
نوید (علی اصغر) عاشوری، دیگر خرید فولادی ها بود. این بازیکن که سابقه عضویت در باشگاه فولاد خوزستان و بازی در فولادنوین را در کارنامه داشته؛ پس از درخشش در تیم استقلال خوزستان، با تصمیم سید سیروس پورموسوی دوباره به جمع فولادمردان بازگشت تا نوید دهنده روزهای خوب به هواداران باشد.

در ادامه کار جذب بازیکنان؛ آرمان رمضانی، مهاجم مس رفسنجان که فصل گذشته موفق شده بود ٧ گل و ٦ پاس منجر به گل با پیراهن این تیم به ثبت برساند نیز با قراردادی 2 ساله به جمع شاگردان پورموسوی اضافه شد.
مسوولان باشگاه فولاد خوزستان در ادامه به سراغ یکی از برترین مدافع چپ های لیگ رفته و پیمان شیرزادی را فولادی کردند. این بازیکن که فصل گذشته بیش از 2 هزار دقیقه با پیراهن استقلال خوزستان در میادین حاضر شد، در کنار مدافعان مستحکم فولاد می تواند کیفیت خط دفاع این تیم را تا اندازه زیادی تضمین کند.
اما این پایان کار نبود؛ چراکه حضور ایمان مبعلی، بازیکن سال های گذشته باشگاه فولاد خوزستان در دفتر علیرضا اژدری زاده منجر به عقد قرارداد همکاری و بازگشت دوباره «مهندس» به تیمی شد که با آن به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی شده بود؛ قطعا حضور هافبکی در سطح مبعلی می تواند تا اندازه زیادی فولاد را در رسیدن به اهدافش یاری دهد.

روند تقویت تیم نخست فوتبال خوزستان به پایان نرسیده... رایزنی و برنامه ریزی ها برای جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی ادامه دارد. فولاد که از دیروز و بر اساس اعلام قبلی کادر فنی استارت تمرینات خود را زده، بزودی یک اردوی آماده سازی خارج از استان را آغاز خواهد کرد. فولاد این روزها با تلاش اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و حمایت های هواداران خود در حال شکل گرفتن است و آماده حضور در رقابت های لیگ برتر هفدهم می شود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (6 نظر تا کنون)

مهدی چنانی
سه شنبه 30 خرداد 1396 5:56 AM
لطفا منتشر کنید. آقای پورموسوی خواهش میکنم به نظرات ما توجه کنید و این 18بازیکن را در کنار هم جمع کنید. 11نفر اصلی⚽=دروازبان:✔سوشا مکانی. دفاع راست:وکیا. دفاع چپ:شیرزادی. مدافعان وسط:والی و عبدالله کرمی. هافبکهای دفاعی:دورقی و ✔حکیم نصاری. هافبک طراح:مبعلی. وینگر راست:عبدالله ناصری. وینگر چپ:بختیار. مهاجم نوک:زهیوی. 7نفر ذخیره💺=دروازبان:احسان مرادیان. دفاع راست و چپ:مریدی. دفاع وسط:✔کنعانی زادگان. هافبک دفاعی:احمد عبدالله زاده. هافبک طراح:عاشوری. وینگر چپ:✔آرش افشین. مهاجم نوک:✔میلاد میداودی. ✌

علی
دوشنبه 29 خرداد 1396 11:19 AM
یک دروازبان و یک فوروراد کم داریم

مهدی چنانی
دوشنبه 29 خرداد 1396 5:13 AM
لطفا هر چه زودتر این 18بازیکن را در قالب تیم فولاد دور هم جمع کنید. سیستم (4.3.3) ⚽11نفر ترکیب اصلی= دروازبان:✔سوشا مکانی. دفاع راست:وکیا. دفاع چپ:شیرزادی. مدافعان وسط:والی و عبدالله کرمی. هافبکهای دفاعی:دورقی و ✔حکیم نصاری. هافبک طراح:مبعلی. وینگر راست:عبدالله ناصری. وینگر چپ:بختیار رحمانی. مهاجم نوک:زهیوی. 7💺نفر ذخیره= دروازبان:احسان مرادیان. دفاع چپ و راست:مریدی. دفاع وسط:✔کنعانی زادگان. هافبک دفاعی:احمد عبدالله زاده. هافبک طراح:عاشوری. وینگر چپ:✔آرش افشین. مهاجم نوک:✔میلاد میداودی. باتشکر

بسام خنیفر شوش دانیال
دوشنبه 29 خرداد 1396 2:00 AM
به فکر یک دروازه بان خوب باشید

خسرو رضایی
یک شنبه 28 خرداد 1396 12:53 PM
سلام اقای اژدری شیخ ویسی بگقر

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1057 - مجموع امتیازات : 2854
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 970 - مجموع امتیازات : 2302
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 925 - مجموع امتیازات : 2136
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 906 - مجموع امتیازات : 2224
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 895 - مجموع امتیازات : 2112
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 317 - مجموع امتیازات : 1074
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---