1400/02/27
20:34
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 15 مرداد 1396 17:21

کاپیتان مصدوم فولاد؛

اگر هماهنگ شویم، نتایج خوبی می گیریم

ایوب والی کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است که از هفته چهارم برای این تیم بازی کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، والی در خصوص شرایط فعلی اش و اینکه چه زمانی فولاد را همراهی خواهد کرد، می گوید: بعد از اینکه در بازی با پرسپولیس مصدوم شدم، مراحل درمانی را آغاز کردم و در حال حاضر فیزیوتراپی و آب درمانی در دستور کارم قرار دارد. هنوز نرم دوی را شروع نکردم ولی فکر می کنم تا یکی دو روز دیگر هم این کار را انجام دهم. فعلا زمان بازگشت من به طور دقیق مشخص نیست اما امیدوارم از هفته چهارم بتوانم فولاد را همراهی کنم.

والی می گوید: تیم ما امسال تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جدید به فولاد اضافه شدند که مهره های توانایی هستند. تیم ما جوان تر شده و نیاز به زمان داریم که با یکدیگر هماهنگ شویم. البته این را هم بگویم که می توانستیم در دو بازی گذشته بیشتر امتیاز جمع کنیم اما اسیر بد شانسی شدیم. ما در شروع لیگ مصدوم دادیم و کادرفنی نتوانست از پنج، شش بازیکن استفاده کند.

کاپیتان مصدوم فولاد می افزاید: در بازی پرسپولیس کارهای دفاعی را خوب انجام دادیم و شما ببینید که چطور گل خوردیم. در بازی نفت تهران نیز فرصت های زیادی را از دست دادیم و در مجموع در این دو هفته کمی بد شانس بودیم. مطمئن باشید شرایط فولاد تغییر می کند و ما اگر هماهنگ شویم، نتایج خوبی را خواهیم گرفت. مطمئنا نتایجی را می گیریم که هواداران فولاد نیز خوشحال شوند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

football
دوشنبه 16 مرداد 1396 12:57 PM
تا وقتی جوایز مسابقه سرکاری پیش بینی رو ندین بنظرم بخاطر آه اعضای سایت فولاد نتیجه نمیگیره. چه فکری میکنید خدا میدونه که ملت رو اذیت میکنین

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 661 - مجموع امتیازات : 2443
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 618 - مجموع امتیازات : 1950
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 614 - مجموع امتیازات : 1825
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1812
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 593 - مجموع امتیازات : 1911
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1186
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 441 - مجموع امتیازات : 1437
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 416 - مجموع امتیازات : 3921
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---