1397/03/07
12:15
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

دوشنبه 20 شهریور 1396 17:14

پورموسوی:اتفاقات و تصمیمات فدراسیون ما را نگران می‌کند

چرا سپاهان 2 روز بیشتر از ما استراحت می‌کند؟

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: اتفاقات و تصمیمات فدراسیون فوتبال در مورد مسائل مختلف ما را نسبت به آینده نگران می‌کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدسیروس پورموسوی در مورد شرایط فولاد خوزستان و حذف از جام حذفی، گفت: واقعیت این است که شکست مقابل ایرانجوان غیرمنتظره بود. ما 2-3 هفته خوب تمرین کردیم ولی در این بازی نتوانستیم نتیجه بگیریم. انتظار من دربازی مقابل ایرانجوان برآورده نشد. با وجود داشتن مالکیت و حفظ توپ نتوانستیم از این مسئله استفاده کنیم و در حملات کم تعداد بودیم. تعدادی از بازیکنان‌مان از شرایط ایده‌آل دور بودند و این مسئله باعث شد در برخی از دقایق تمرکز نداشته باشیم. به بازیکنان تاکید کردم مراقب ضدحملات باشند اما روی یک غفلت و ضد حمله گل خوردیم.

* فوتبال کم‌هیجان را دوست ندارم
وی افزود: امیدوارم شرایط ما در ادامه لیگ، بهبود پیدا کند و تیمی شویم که مدنظرمان است. به دنبال فوتبال خوب و با هیجان هستیم. به شخصه فوتبال کم هیجان را دوست ندارم. اگر ما مثل دیدار مقابل سیاه‌جامگان و گستر‌ش‌فولاد با هیجان بازی می‌کردیم وحذف می‌شدیم ناراحت نمی‌شدم اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال باید در ادامه تمرکزمان را بالا ببریم و عملکرد بهتری داشته باشیم.

* صدا و سیما خوزستان کم فروغ است

سرمربی فولاد خوزستان در مورد کم‌توجهی‌ها در اهواز به تیمش و اینکه بازی پخش زنده نداشت، گفت: متاسفانه صدا و سیمای خوزستان نسبت به استان‌های دیگر کم‌فروغ است. در خوزستان برنامه ورزشی داریم اما زمانش کم است. متاسفانه اهمیت زیادی به این مسائل نمی‌دهند.

* تیم‌های لیگ یکی در اوج مسابقاتشان به جام حذفی آمدند
وی در پاسخ به این سؤال که خیلی از  تیم‌های لیگ برتری از جام حذفی حذف شدند و آیا دلیل این مسئله دست کم گرفتن حریفان است، گفت: موضوع دست کم گرفتن نیست ما مسابقات‌مان 3 هفته تعطیل شده بود و بازی نداشتیم اما تیم‌های لیگ یکی در اوج مسابقات خود به جام حذفی آمدند. من ابتدا ایرادات فنی تیم را گفتم تا از واقعیت فرار نکرده باشم. اما این مسائل هم دخیل است. تیم‌های لیگ یکی در اوج مسابقات به میدان می‌آیند و شرایط بهتری دارند. یکی از دلایلی که باعث حذف ما شد همین بازی کردن بعد از تعطیلات بود.

* چرا سپاهان دو روز بیشتر از ما استراحت کرده است
پورموسوی با اشاره به برنامه نامنظم مسابقات، خاطرنشان کرد:‌روز پنجشنبه با سپاهان بازی داریم. چرا سپاهان در جام حذفی 2 روز زودتر از ما بازی کرد در شرایطی که هر دو تیم فقط یک ملی‌پوش داشتند. بعد از این بازی 31 شهریور مسابقه دیگری برای ما گذاشتند و سپس بعد از 4 روز باید در تاریخ 4 مهر با استقلال خوزستان بازی کنیم.اینکه بین یک بازی 10 روز فاصله می‌گذارند و 11 روز 3 بازی می‌گذارند چه دلیلی دارد؟ واقعا با این شکل برگزاری مسابقات تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند. بدون شک برنامه‌ریزی فدراسیون در حذف تیم‌ها از جام حذفی موثر است. ما می‌توانستیم زودتر در جام حذفی بازی کنیم یا زمان دیگری را در نظر بگیرند.

* اتفاقات و تصمیمات فدراسیون ما را نگران کرده است
سرمربی فولاد خوزستان در رابطه با اینکه آیا جواب اعتراض آنها به داوری بازی با پیکان و تغییر زمان مسابقه را دادم، اظهار داشت:‌ نکته‌ای که برای ما جای سؤال دارد این است که چرا سپاهان باید 2 روز بیشتر از ما استراحت کند. ما هم می‌توانستیم پنجشنبه بازی کنیم اما چرا اینطور نشد. اتفاقاتی که در فدراسیون می‌افتد ما را نگران می‌کند. نمی‌دانم اسم این رفتارها را تبعیض یا فقر و یا ... بگذاریم اما هر چه که هست این نوع برنامه‌ریزی به ضرر ما تمام شده است. از این رفتارها ناراحت هستیم و نمی‌دانیم باید به چه کسی شکایت کنیم و 2 شکایت تنظیم کردیم اما هیچ کسی پاسخگوی ما نبود. در جلسه‌ای که روز گذشته کادر فنی با محمد شریف رئیس هیأت مدیره و علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه برگزار کردیم، از آنها نتیجه شکایت از فدراسیون را پرسیدم و گفتم آیا جوابی آمده که مثل همیشه پاسخ منفی بود. یک بار اشتباه صورت می‌گیرد چرا همه این اشتباهات باید به ضرر ما باشد. داوری مقابل پیکان پر از اشتباه بود. زمان بازی ما را از روز سه‌شنبه به پنجشنبه انداختند و گفتند اشتباه صورت گرفته است. این هفته هم سپاهان 2 روز کمتر از ما استراحت کرده است. امیدوارم پاسخ منطقی به این موضوع داده شود. امیدوارم این بار در جواب به ما نگویند فراموش کرده بودیم. خودمان هزار گرفتاری داریم، این مسائل هم که پیش می‌آید تمرکزمان را  به هم می‌ریزد. واقعا از این اتفاقات نگران هستیم.

* قول تحویل ورزشگاه فولاد تا آبان ماه را دادند
پورموسوی در مورد جلسه‌ای که روز گذشته در باشگاه داشتند و آیا بحث خاصی مطرح شده است، عنوان کرد: جلسه خاصی نبود. معمولا در باشگاه‌ها هر 2-3 هفته یک بار جلسه‌ای برای ارائه گزارش در رابطه با مسائل مختلفی که اتفاق افتاده برگزار می‌شود. ما این جلسات را هر هفته برگزار می‌کنیم. در جلسه اخیر هم بازی مقابل ایرانجوان بوشهر و اتفاقاتی که در تعطیلات رخ داد، صحبت کردیم. همچنین در این جلسه قول داده شد تا  آبان آماده شود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

منصور
پنج شنبه 23 شهریور 1396 3:08 PM
سلام: بازیکنان فولاد: یعنی سپاهان غریبه از شهباز اهواز عزیزتره گل بزنید وبترکونید این تیم را. این یه بازی حیثیتیه.اصفهانی بازی ولاابالی گری مطلقا ممنوع .آقا رحیم وآقا آرش عزیز پس کی میخواید گل بزنید.بهترین فرصت برای رفتن به رتبه سوم.100% میبریم.زنده باد فولاد قهرمان1393

 1  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1121 - مجموع امتیازات : 1327
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1104 - مجموع امتیازات : 1310
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1040 - مجموع امتیازات : 1210
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1033 - مجموع امتیازات : 1216
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---