1397/03/07
12:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

دوشنبه 20 شهریور 1396 17:14

تشکر فولادمردان از هواداران

بر خود میبالیم که دارای اینچنین حامیانی هستیم

باشگاه فولاد خوزستان، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان در بیانیه ای از حمایت های همیشگی هواداران فهیم فولاد خوزستان در طول بازی های گذشته و بویژه در طول دیدار با تیم ایرانجوان بوشهر تشکر کردند.
 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این بیانیه خطاب به هواداران فولاد خوزستان آمده است:
" زیباترین لحظه بازی فوتبال، دیدن چهره افرادی است که در کنار زمین چمن با حمایت هایشان یار دوازدهم تیم خود بوده و در گرما و سرما با آن همراه هستند. ما به عنوان فرزندان استان همیشه قهرمانِ خوزستان بر خود میبالیم که دارای اینچنین سرمایه ها و حامیانی همیشگی بر روی سکو ها بوده و در پاسخ به تشویق ها و حمایت های همیشگی لیدرها و هواداران تیم فولاد خوزستان و بویژه پس از دیدار با تیم ایرانجوان، به مردم شریف استان عزیزمان این اطمینان را می دهیم که در ادامه مسابقات لیگ برتر نماینده ای شایسته و در خور شان فولادِ قهرمان و فوتبال استان خوزستان باشیم.
 ما هرچند که به سخت بودن مسیر تیم مان در رسیدن به روزهای اوج آگاهیم اما در مقابل اطمینان داریم که با ادامه حمایت های مردم شریف خوزستان از فرزندانشان، چه در اهواز و چه  خارج از استان به هیچ حریفی به آسانی باج نداده و برای رسیدن به پله های بالای جدول بجنگیم." 

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

منصور
پنج شنبه 23 شهریور 1396 11:27 PM
سلام: آرش میگه تیمها آماده باشند.من اومدم . میترکونم .زنده باد آرش آقای گل.

منصور
دوشنبه 20 شهریور 1396 11:46 PM
سلام: آقای پورموسوی سپاهان -تیمی که4 گل از پدیده میخوره را میشه با 1یا2 گل برد.بازی تواهوازوهوادران هم میایند.باید 100%ببریم .اینکه سپاهان 2 روز بیشتر استراحت کرده اصلا درست نیست.لیگ 2هفته تعطیل بود وفولاد هم استراحت کرده.اگه بخواهیم ببریم دیگه این حرفا نیست.نتیجه فولاد2- سپاهان0.

 1  
فعال ترین هواداران
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1121 - مجموع امتیازات : 1327
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 2613
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1104 - مجموع امتیازات : 1310
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1040 - مجموع امتیازات : 1210
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1033 - مجموع امتیازات : 1216
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1000 - مجموع امتیازات : 3504
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 644 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 896 - مجموع امتیازات : 1755
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 862 - مجموع امتیازات : 996
  • مصطفی صالحی > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 704 - مجموع امتیازات : 814
  • ذوالفقار شریعت > امتیاز نظرات : 16 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 478 - مجموع امتیازات : 877
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---