1397/07/28
13:48
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 21 دی 1396 15:30

پورموسوی: به دنبال رکورد نیستیم

بازی با گسترش فولاد می‌تواند آسان باشد

سرمربی فولاد خوزستان گفت: اگر اکنون در جایگاه دوم جدول حضور داریم، به خاطر لطف خدا و دوستی و محبت بین اعضای تیم است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از مصاف با گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: امیدوارم بازی فردا از لحاظ اخلاقی و فرهنگی به فوتبال ما کمک کند، چون فوتبال ما هفته‌هاست از این لحاظ دچار مشکل شده است. در مصاحبه مدیرعامل، بازیکن و مربی دست می‌برند تا به اهداف خود برسند. می‌خواهند با این مسائل، یکپارچگی فولاد را از بین ببرند، اما در فولاد اصل پایداری و اعتماد اعضای باشگاه به هم شکل گرفته است. اگر اکنون در جایگاه دوم جدول حضور داریم، به خاطر لطف خدا و دوستی و محبت بین اعضای تیم است.

سرمربی فولاد درباره برنامه بازیکنانش در بازی فردا عنوان کرد: ما در فصل نقل و انتقالات هستیم و برخی سایت‌ها و مدیران برنامه‌ها، منِ مربی تا بازیکنان را در لیست مازاد می‌گذاشتند و با بازیکنان مذاکره می‌کردند چون می‌خواستند تمرکز ما به هم بزنند. چند روز قبل یکی از سایت‌های بزرگ، خبری منتشر کرد که پیگیری کردم و خبر را از سایت برداشتند. تلاش می‌کنند با موقعیت‌های غیرقابل باور و صحبت از پیشنهادهای غیرواقعی خارجی، انسجام بین اعضای تیم را از بین ببرند که در این امر موفق نشدند.

پورموسوی در رابطه با شرایط حریف فردا فولاد گفت: گسترش فولاد با حضور کریمی در جدول بالا آمده و این می‌تواند کار ما را سخت کند. گسترش شکل خوبی پیدا کرده و مربیان بزرگی دارد که در هر تیمی که حضور داشتند، تأثیر خوبی در آن تیم‌ها داشته‌اند. با این حال این مسابقه می‌تواند برای ما آسان هم باشد. چون مقابل این تیم‌ها خوب بازی می‌کنیم و باید تمرکز خود را بالا ببریم. در بازی قبل مقابل مشکی‌پوشان، پیروزی را در دقایق آخر از دست دادیم و امیدوارم در بازی فردا، زمین را با سه امتیاز ترک کنیم. فرشاد جان‌فزا، امیر زلیکانی، فرزاد جعفری و عبدالله نصیری مصدوم هستند و در بازی فردا غایب خواهند بود.

سرمربی فولاد درباره جای خالی لیست بازیکنان فولاد گفت: جای خالی داریم و تلاش می‌کنیم تا پایان نقل و انتقالات، بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم.

پورموسوی درخصوص اینکه چرا فولاد مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کند، اما مقابل تیم‌های پایین جدولی، نتایج خوبی کسب نمی‌کند، اظهار داشت: دوست ندارم طوری حرف بزنم که همکاران من در سایر تیم‌ها ناراحت شوند. تیم‌های بزرگ نوع مشخصی بازی می‌کنند و با شناخت و آنالیز این تیم‌ها، می‌توانیم در دفاع و حمله خوب کار کنیم، اما بازی مقابل تیم‌هایی که دفاعی بازی می‌کنند مشکل است. چون دفاع و حمله تیمی‌ آنها را نمی‌توان مشخص کرد و همین باعث می‌شود غافلگیر شویم. تا حالا دوست داشتم روی زمین بازی کنیم ولی مقابل تیم‌هایی که از توپ‌های بلند استفاده می‌کنند،‌ دچار مشکل می‌شویم چون بازیکن سرزن جذب نکرده‌ایم و می‌توانم بگویم روی توپ‌های بلند دچار مشکل می‌شویم.

سرمربی فولاد درباره 13 هفته شکست ناپذیری بازیکنانش گفت: به دنبال رکورد نیستیم. اتفاقاً این آمارها بازیکنان را دچار استرس می‌کنند که شکست نخورند. زمانی که با فولاد قرارداد بستم، گفتم به دنبال رکورد نیستم و تلاش می‌کنیم در هر بازی نسبت به بازی قبل، بهتر شویم. این 13 هفته نباختن، ناشی از خودباوری بازیکنان است که هر هفته بهتر از دیدار قبلی بازی می‌کنند، اما همانطور که گفتم، این آمار می‌تواند جنبه منفی هم داشته باشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

منصور
سه شنبه 26 دی 1396 11:10 AM
سلام : آقای پورموسوی برای دفاع وسط اول طیبی- اگر نشد اهل شاخه .اولویت طیبی

 1  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 88 - مجموع امتیازات : 2701
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 87 - مجموع امتیازات : 1298
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 651 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 82 - مجموع امتیازات : 1844
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 80 - مجموع امتیازات : 1412
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 78 - مجموع امتیازات : 1074
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 77 - مجموع امتیازات : 1395
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 75 - مجموع امتیازات : 1292
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2391 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 69 - مجموع امتیازات : 3573
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 68 - مجموع امتیازات : 407
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 46 - مجموع امتیازات : 769
نظرات برگزیده
مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . --- وحید چراغی : به جان مادراتون این بازی رو ببرید تو بازی اول که بر خلاف نتیجه خوب کار کردید انشالله این بازی رو میبرید و مبعلی هم گل میزنه --- هانی ماپار : پورموسوی نسبت به قلعه نویی و گل محمدی گذینه ی بهتری بود ایشالا که موفق باشه --- هوادارفولاد : با اینکه این بازی در مجموع از دروازه فولاد دفاع بهتری شد ولی بچه ها نمی تونستن روی دروازه ذوب خطرناک ظاهر بشن آقای سعداوی تیم 270 دقیقه است گل نزده مشکل کجاست چرا نمی تونیم به محوطه حریفان برسیم ---