1398/03/29
13:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

یک شنبه 01 بهمن 1396 14:27

مربی رومانیایی فولاد:

امکانات باشگاه مرا شگفت‌زده کرد

مربی رومانیایی فولاد با بیان این‌‌که همه ما دوست داریم که تیم قهرمان شود، گفت: امیدوارم بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم و اجازه نمی‌دهیم که کسی جایگاه فعلی‌‌مان را از ما بگیرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایلی اِستان در خصوص شرایط باشگاه فولاد، اظهارکرد: در فوتبال اگر تیمی بخواهد نتیجه بگیرد، در ابتدا باید ساختار سخت‌افزاری لازم را داشته باشد و من در ابتدا که وارد باشگاه فولاد شدم، وقتی امکانات آن را دیدم، شگفت‌زده شدم. وی ادامه داد: نکته‌ای که برایم خیلی جالب بود، این بود که مدیریت باشگاه فولاد در سطوح مختلف و همچنین مربیان و بازیکنان این مجموعه، در درجه اول انسان‌های خوبی هستند و آن موقع بود که متوجه شدم در این باشگاه همه دوست دارند، موفق باشند و وجود چنین خواسته‌ای در تمام مجموعه فولاد، برای من بسیار خوشایند بود.

مربی سابق تیم فوتبال الشباب امارات بیان کرد: من اهل کشور رومانی هستم و در کشورهای اروپایی و همچنین کشورهایی مثل قطر، بحرین، امارات و عربستان نیز مربیگری کرده‌ام و ایران شاید از نظر امکاناتی به این کشورها نرسد ولی استادیوم‌های خوبی دارد و بستر لازم نیز فراهم است. همچنین در اینجا مردمانی وجود دارند که بسیار فوتبال را دوست دارند، در حالیکه شاید چنین اشتیاقی را در کشورهای منطقه نبینیم. وی افزود: امسال سال جام جهانی است و این‌که مردم ایران، این‌گونه اشتیاق خود را به فوتبال نشان می‌دهند، به نظر من یکی از دلایل موفقیت تیم‌ملی ایران حمایت همین مردم از تیم‌های باشگاهی‌شان است.

ایلی استان خاطر نشان کرد: چندین سال پیش نیز در تیم الشباب مربی علی دایی و مهرداد میناوند بودم و وقتی اکنون نیز می‌بینم استعدادهای ایرانی در فوتبال بسیار بیشتر شده‌اند و دارای بازیکنانی هستند که می‌توانند در اروپا نیز بازی کنند، برای من خوشایند است. ایرانی‌ها از نظر استعداد در سطوح بالایی هستند. این مربی اهل کشور رومانی گفت: در ایران و به ویژه تیم فولاد، فوتبالیست‌های جوان خوبی وجود دارد. باشگاهی مانند فولاد باید بیشتر به آکادمی‌های‌شان بها دهد و اگر جوانان بیشتری را پرورش دهند، آینده فوتبال ایران را همین جوانان خواهند ساخت. وی در ادامه درباره شرایط فولاد در لیگ برتر نیز عنوان کرد: این‌که تیم فولاد 14 هفته است، شکست نخورده است، در درجه اول به خاطر حس خواستن تمام مجموعه فولاد است و امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم.

 ایلی‌ استان در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کنید تیم فولاد در پایان فصل در چه جایگاهی قرار خواهد گرفت؟ گفت: همه ما دوست داریم که فولاد قهرمان شود ولی خوب می‌دانیم که اختلاف امتیازی که با تیم پرسپولیس وجود دارد، شاید کار را سخت کند اما در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. همه چیز برای کسب جایگاه دست خودمان است و امیدوارم بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم. ما اجازه نمی‌دهیم که کسی جایگاهی را که داریم، از ما بگیرد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 289 - مجموع امتیازات : 2902
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 281 - مجموع امتیازات : 2053
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 267 - مجموع امتیازات : 1484
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 263 - مجموع امتیازات : 1595
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 261 - مجموع امتیازات : 1472
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 251 - مجموع امتیازات : 1569
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 228 - مجموع امتیازات : 1224
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 213 - مجموع امتیازات : 3718
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 173 - مجموع امتیازات : 896
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---