1397/10/27
18:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 21 بهمن 1396 14:39

گلایه سرمربی فولاد خوزستان از تماشاگرنماها؛

اگر بازیکنانم بی‌غیرت بودند الان این جایگاه را نداشتیم!

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید برخی از هواداران نمی‌دانند که دو فصل پیش تیم در رتبه‌های دهم و دوازدهم بود. امروز ما 37 امتیاز داریم و با یک بازی کمتر در رتبه دوم و سوم هستیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیداکبر پورموسوی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: می‌خواهم به بازیکنانم تبریک بگویم. دوست دارم فدراسیون فوتبال قرارداد بازیکنان‌مان را منتشر می‌کرد. دوست داشتم که مشخص می‌شد بازیکنانم چقدر دریافتی داشته‌اند، اما با شرایط کنار آمدند و با وجود پیشنهادهایی بوده است در خوزستان مانده‌اند تا به ما کمک کنند. خدا را شاکرم با این وضعیتی که وجود دارد با یک بازی عقب‌افتاده هنوز در رتبه دوم و سوم جدول هستیم، اما برخی از هواداران خارج از عرف از ما انتظار دارند. جا دارد از هوادارانی که از دقیقه یک تا 90 تیم را تشویق کردند تشکر کنم، اما برخی افراد انتظار بالایی از ما دارند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان همچنین تصریح کرد: برخی از هواداران نمی‌دانند که دو فصل پیش تیم در رتبه‌های دهم و دوازدهم بود. امروز ما 37 امتیاز داریم و با یک بازی کمتر در رتبه دوم و سوم هستیم، اما بعضی‌ها از ما انتظار بیشتری دارند. اگر خوب بازی نمی‌کردیم، حرف‌شان درست بود، اما شما شاهد بودید که فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما هم سانتر داشتیم و هم شوت. هفته قبل در بازی با صنعت نفت گفتم که در نیمه اول بد بودیم و در نیمه دوم خوب شدیم، اما در این بازی از دقیقه یک خوب بودیم. بهتر بود که هواداران در پایان بازی می‌ایستادند و بازیکنان را تشویق می‌کردند.

پورموسوی در ادامه با ابراز ناراحتی از تعدادی از هواداران که در پایان بازی شعارهای منفی دادند، بیان کرد: مربی صبوری هستم و از ابتدا سعی کرده‌ام که آرامشم را حفظ کنم، چون به توانایی بازیکنانم اطمینان دارم. این تیم، تیمی است که در اصفهان سپاهان را شکست داده. این همان تیمی است که با همه توان در کورس قهرمانی قرار می‌گیرد. حالا از لحاظ مالی ببینید بقیه رقبا چقدر هزینه کردند و هزینه ما چقدر بوده است. ما برای انتظاراتی که داریم باید نگاه به جیب‌مان کنیم. من به بازیکنانم اعتقاد داشته و دوست دارم که از آنها حمایت شود.

وی در رابطه با این شعار برخی از افراد حاضر در غدیر که «بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم» یادآور شد: عبدالله کرمی با پای مصدوم به رختکن می‌آید آن وقت شعار می‌دهند که بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم. کدام‌شان بی‌غیرت است؟ اگر بی‌غیرت بودند که فولاد این جایگاه را نداشت. با این وضعیت باید در شهر خودمان ناسزا بشنویم. اگر الان استعفا نمی‌دهم به خاطر بازیکنانم است و قطعاً تا هفته بعد تیم را تحویل می‌دهم و تحت هر شرایطی استعفا می‌دهم، آن هم فقط به خاطر اهانتی که به بازیکنانم شد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در ادامه اعتراضتش به عدم حمایت تعدادی از هواداران این تیم، بیان داشت: خیلی جالب است، به من گفتند که تیمم خوب فوتبال بازی کند، اما شش گل بخورد، ایرادی ندارد. ما نه شش گل خوردیم و 17 بازی است که نباخته‌ایم. ما در انتهای جدول هم قرار نگرفته‌ایم. مگر ما خودمان از مساوی خوشحال هستیم؟ در این باره یک دقیقه هم عقب نمی‌نشینم. اگر تیم‌مان تاکتیک نداشت و با مشکل بدنی روبه‌رو بود، حرف‌شان درست بود، اما می‌بینید که ما خوب نتیجه می‌گیریم. البته باید هواداران‌مان را از بقیه جدا کنیم. دست‌هایی پشت پرده هستند که باید جلوی آنها گرفته شود تا تیم در آرامش باشد. به بچه‌هایم گفتم که مصاحبه نکنند، چون فولاد با آرامش به اینجا رسیده است.

پورموسوی تصریح کرد: نمی‌دانم این 10،12 نفر روی سکوها دنبال چه هستند؟ مسئول‌شان باید با آنها برخورد کند، چون دارند سرمایه‌ها را از بین می‌برند. نمی‌گویم که استقلال در این بازی دفاعی بازی کرد. ما بدشانس بودیم، اما نباید بی‌احترامی شود. حرمت‌ها باید حفظ شود و باید در نظر گرفت که سال گذشته تیم قهرمان نبوده که الان انتظارات بالاست. ما سال پیش در رتبه دهم بودیم و دو فصل گذشته رتبه دوازدهم، اما آن موقع هواداران ایستادند و تشویق‌مان کردند. ما الان هم همان برخورد را می‌خواهیم، اما روی بازیکنان استرس و فشار وارد می‌کنند.

وی با اعلام اینکه یک هفته دیگر در خدمت تیم فولاد خواهد بود، اشاره کرد: قرارداد من دو ساله است و هفته دیگر در این تیم نخواهم بود. امیدوارم بچه‌ها که از فردا در تمرینات شرکت می‌کنند، این مصاحبه را فراموش کنند. سعی می‌کنیم مقابل پیکان هم به پیروزی برسیم و حاشیه امنی ایجاد کنیم تا اینکه در بازی‌های بعد دیگر تیم را خودشان ارنج کنند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: من کوچک خوزستان هستم و خیلی‌ها هستند که از من بزرگ‌ترند. فوتبال فقط تمرین دادن است و باید مدیریت شود. من تا به امروز برای بازیکنانم سیبل بودم. اگر به خودم و خانواده‌ام فحش بدهند، کوتاه می‌آیم، اما برای بازیکنانم نه. می‌دانم که بازیکنان برای فوتبال خوزستان آمده‌اند، اما این را نمی‌دانم که یک عده دنبال چه هستند؟
پورموسوی گفت: من به این تیم بسیار ساده آمده‌ام، اما برخی افراد می‌آیند هزینه می‌کنند تا هواداران را تحریک و برای آنان تنش ایجاد کنند. این بازیکنان بهترین‌های ایران هستند و رابطه‌ای دوستانه و صمیمی دارند. شما صنعت نفت را ببینید. بالای 22 میلیارد هزینه کرده است، چون من با بازیکنان آنان مذاکره داشتم، این را می‌دانم. در نیم‌فصل با یک بازیکن مذاکره کردیم و پیشنهاد 300 میلیونی دادیم، اما او گفت از یک تیم دیگر پیشنهاد  دارد با مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون!

وی با بیان اینکه جا دارد از هیئت مدیره و مدیریت باشگاه تشکر کنم، خاطرنشان کرد: شاید نسبت به بقیه تیم‌ها ضعیف‌تر باشیم، اما همدلی در تیم‌مان باعث شده که در اینجای جدول قرار بگیریم. شکر نعمت، نعمتت افزون کند، اما متأسفانه برخی‌ها این کار را نمی‌کنند و خواسته یا ناخواسته این مشکلات را ایجاد می‌سازند. من در این هفته تمام تلاشم را می‌کنم، اما این را بدانند دست آقایانی که بیرون نشسته‌اند بالاخره رو می‌شود. آنها برای بازیکنان ما حاشیه ایجاد کرده و برای نفرات ما مشتری پیدا می‌کنند. به بازیکنم می‌گویند پورموسوی بازی‌ات نمی‌دهد و به یک تیم دیگر برو. جا دارد مسئولان استان چاره‌اندیشی کنند و فکری به حال تیم‌های خوزستان کنند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به اینکه در یک تیم فوتبال چه بازیکن و چه مربی باید حاشیه امنیت داشته باشند، تصریح کرد: در ورزشگاه پر از دوربین‌های مدار بسته است، بیایند و این دوربین‌ها را چک کنند و متوجه شوند چه کسانی علیه تیم دوم جدول که 17 بازی نباخته است، شعار می‌دهند. با این هزینه‌هایی که انجام شده، مسئولان باید ورود کنند. این موضوع برای امسال نیست و سال قبل هم وجود داشته است و شک ندارم که در سال‌های بعد هم ادامه پیدا می‌کند، مگر اینکه بیایند دوربین‌ها را چک کنند و بفهمند که برخی افراد دنبال چه هستند.

پورموسوی اضافه کرد: من با بازیکنانم زندگی می‌کنم و به آنها اعتماد دارم و با این شرایط تصمیم می‌گیرم که چه کسی را بازی دهم. آن وقت عده‌ای از بیرون به من می‌گویند که چه کسی را بازی دهم و چه کسی را بازی ندهم. کجای دنیا این‌طور است؟! رئال و بارسا هم گاهی اوقات می‌بازند، آیا بعد از هر باخت یا مساوی این اتفاقات برای‌شان رخ می‌دهد؟!

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (7 نظر تا کنون)

مهدی چنانی
یک شنبه 22 بهمن 1396 1:24 PM
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای سید سیروس پور موسوی سرمربی محترم تیم. آقای پور موسوی من از هواداران دو آتشهء شما و تیم فولاد هستم و از همان موقع که در استقلال خوزستان بودید چندین بار در همین جا نوشتم که آقای پور موسوی را به فولاد بیاورید که میتوانید با مرور به نظرات گذشته این امر را مشاهده کنید. ما از شما فوتبال هجومی و مالکانه را طلب می کنیم و تا آخر از شما حمایت می کنیم و به شما ایمان داریم. لطفا ترکیب را هجومی ارنج کنید. باتشکر

مهدی چنانی
دوشنبه 23 بهمن 1396 4:59:35 PM
آقای پور موسوی لطفا از سیستم 4.2.3.1 و این ترکیب استفاده کنید دروازبان:لک دفاع راست:جعفری دفاع چپ:شیرزادی. مدافعان میانی:کرمی و والی. هافبک دفاعی:مریدی. هافبک میانی:عاشوری. هافبک هجومی:زهیوی. وینگر راست:ناصری. وینگر چپ:افشین. مهاجم نوک:بیت سعید. ذخیره ها:مرادیان.وکیا.بدرقه.عبدالله زاده.مبعلی.حردانی.جانفزا.
خلیلاوی
یک شنبه 22 بهمن 1396 11:15 AM
با سلام در نیمه اول بازی با استقلال خوزستان تمام ارسالها بلند بود و مدافعان استقلال بلند قامت تر بودند ولی کادر فنی هیچ متوجه این موضوع نشدند چرا کمک مربیان چکار میکنند مگر اینکه پوموسوی خودش ......

فولاد💖
یک شنبه 22 بهمن 1396 12:50 AM
اقای پورموسوی با نحوه اعتراض تماشاگران مخالف هستیم.اما هفته ها می گذرد و علت فوتبال پر از بی برنامه مشخص نشده است.فولاد ثبات فنی ندارد و گلایه ها بسیار است.نباید گناه کیفیت پایین بازی و افت تیم را گردن هواداران انداخت که آنها مقصر هستند.طبیعت تیم هایی که نیم فصل موفق در جذب مهره های کافی ندارند همین است.بجز بیت سعید تمام خرید ها واقعا از نظر فنی فاقد کیفیت هستند و قدرت شوک و تحول ندارند.نگرانی ما سقوط به رده 7 ام است اگر به پیکان ببازیم😕.و البته باخت ب اس تهران ما را تا رده پایین تر هم می برد

علی
یک شنبه 22 بهمن 1396 12:46 AM
با سلام من هم به عنوان یه همشهری و به هوادار با شما هم عقیده هستم وبازیکنان با غیرت خوبی داریم ولی این جایگاه بسیار شکننده و متزلزل است فولاد باید از فرصت میزبانی هوای استفاده کنه وشما هم مربی کار بلدی هستید چرا فولاد از داشتهایش و مسائل فنی اش بخوبی استفاده نمیکنه مطمئن باشید هوادار واقعی هم دلش برای فولاد و پیشرفت آن میتپد

جمال باقلایی
شنبه 21 بهمن 1396 9:33 PM
آقای پور موسوی همه هواداران فولاد پشت شما هستند وازاینکه برخی تماشاگران نما به شما وبعضا بازیکان فولاد هجمه اوردن متاسفیم. حساب آنهارو هواداران متعصب فولادجداکنید.من خودم دراستادیوم حاضربودم وشاهد بودم که ان عده ای به شما توهین کردن جز هواداران فهیم فولاد نبودند. آنان حتی حاضر نبودن درتشویق های که در طول بازی بعمل میامدبا بقیه مچ شوند وفقط سازخودشان را میزدن.البته مسئولان باشگاه فکری بحال داوری بکنن.دوارمسابقه یکی ازعوامل اصلی ایجادبی نظمی دراستادیوم بودن.واقعابدسوت زد. بامید سرافرازی فولاد

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 184 - مجموع امتیازات : 2797
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 658 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 178 - مجموع امتیازات : 1947
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 175 - مجموع امتیازات : 1507
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 170 - مجموع امتیازات : 1387
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 169 - مجموع امتیازات : 1487
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 169 - مجموع امتیازات : 1380
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 156 - مجموع امتیازات : 1152
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 152 - مجموع امتیازات : 3657
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 126 - مجموع امتیازات : 465
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 110 - مجموع امتیازات : 833
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---