1397/10/27
18:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 23 بهمن 1396 13:41

واکنش مدیرعامل باشگاه فولاد به فحاشی علیه فولادمردان؛

در صورت استعفای پورموسوی، من هم استعفا می‌دهم، هواداران کمی خویشتندار باشند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان،‌گفت: ما همه کارمان و هدفمان را با هم دنبال می‌کنیم و اگر سیدسیروس پورموسوی استعفا دهد، من هم استعفا خواهم داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علیرضا اژدری‌زاده در گفتگو با فارس، در مورد  تساوی فولاد خوزستان مقابل استقلال خوزستان و نتایج خوبی که این تیم در فصل جاری گرفته است،‌گفت: صحبت‌هایم را در 3بخش بیان می‌کنم. نه فقط من بلکه مجموعه باشگاه و فولاد خوزستان تلاش زیادی کردند. از شرکت فولاد خوزستان بابت همه حمایت‌هایی که دارند تشکر می‌کنم. تمامی حمایت‌های مالی و معنوی از باشگاه انجام شده است. باید از زحمات هیأت مدیره، مدیرعامل و کارکنان زحمت‌کش فولاد خوزستان قدردانی کنم.

وی افزود: در بخش دوم صحبت‌هایم باید بگویم ما امسال با یک هماهنگی خوب تیمی قوی ساختیم. از هیأت مدیره، مدیرعامل، سرمربی، بازیکنان، کادر پشتیبانی همه با هم همدل کار می کنند. خدا را شکر نتایج ما تا به الان بسیار خوب و قابل دفاع بوده است. در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. رئال مادرید سال قبل 5-6 جام گرفت اما امسال روند بدی  دارد. در فوتبالی با آن استانداردها گاهی چنین چالش‌هایی به وجود می‌آید پس این نشان می‌دهد در فوتبال هر اتفاقی ممکن است.  گاهی نتایج دور از انتظار رقم می‌خورد.در مورد فولاد نتایج دور از انتظار اما در جهت مثبت بوده است و این مسئله منفی نیست. اعتقادم این است که کل استان باید حامی باشگاه فولاد باشند و همه خوشحال باشند. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. حریف هم سعی می‌کند بهترین نتیجه را بگیرد و به هیچ وجه پا عقب نمی‌گذارد. گاهی حریفان فوتبال بسته ارائه می‌دهند و ممکن است بازی با تساوی به پایان برسد.

اژدری‌زاده در ادامه تأکید کرد: در بازی دیروز هم شرایط اینطور رقم خورد و برخی هوادارن به نظر من از روی دلسوزی واکنش نشان دادند. ما هم نسبت به تیم دلسوزی داریم و دوست داریم در اکثر مسابقات نتیجه لازم را بگیریم. نه تنها در این بازی بلکه در بازی با صنعت نفت هم دوست داشتیم سه امتیاز بگیریم.  حریفان هم با آنالیز پا به میدان می‌گذارند. خدا را شکر الان در شرایطی هستیم که با یک بازی کمتر در رده سوم هستیم و اگر پیکان را روز پنج‌شنبه شکست دهیم به رده دوم باز می‌گردیم. ما به جز پرسپولیس از همه تیم‌ها در صورت پیروزی مقابل پیکان بیشتر امتیاز گرفتیم. هوادران باید بهترین نتیجه را از تیم مطالبه کنند اما باید صبور و خویشتن دار باشند. آنها باید بالا و پائین تیم را قبول کنند. انتظار ما این بود که تشویق جانانه تیم تا دقیقه 80 در 10 دقیقه پایانی هم ادامه پیدا کند و صحنه‌های زیبای فوتبال را کامل تر می‌دیدیم. امیدوارم صبورانه و مشتاقانه به ورزشگاه بیایند و تیم را در پایان بازی هم تشویق کنند. نتایج امسال تیم قابل تقدیر و تشکر است و به بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید می‌گویم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اینکه سیدسیروس پورموسوی اعلام کرده هفته بعد استعفا خواهد داد، تصریح کرد: طبق چیزی که در مصاحبه پورموسوی دیدم ما باید جلساتی برگزار کنیم و شرایط تیم را تحلیل کنیم. بخش سوم صحبت‌هایم که در ابتدا اشاره کردم این است که در صورت استعفا دادن پورموسوی من هم استعفا خواهم داد. همه ما با هم یک کار را شروع کردیم و می‌خواهیم با یکدیگر این کار را تمام کنیم. اگر قرار است کار ما نا تمام بماند من هم این اقدام را می‌کنم. ما نظرمان این است که کار خوبی کردیم و باید مورد حمایت قرار بگیریم. وقتی همه با هم کاری انجام دادیم اگر قرار است پورموسوی نباشد منطق می‌گوید من هم نباشم بهتر است. دوستان با حمایت دلگرم کننده خود اجازه بدهند کار محکم ادامه پیدا کند و تیم را مورد تشویق قرار دهند تا نتایج را بهتر کنیم و پایان فصل خوبی داشته باشیم.

وی در مورد عملکرد داور در بازی دیروز، گفت:  برای روح‌الله شریفی توصیه‌هایی دارم. شریفی داور جوانی است و حیف است که برخی مسائل را نداند و در برخی صحنه‌ها سلیقه‌ای سوت بزند. به نظر من او خطاها را نمی‌شناسد و باید بیشتر دقت کند. او نباید آنقدر به سوت زیاد زدن علاقه داشته باشد. می‌توانستیم فوتبال را  روان تر ادامه دهد و از قطع زیاد بازی جلوگیری کند. او سعی می‌کرد برخی خطاها را نبیند. به طور مثل خطای پنالتی که از سوی مدافع حریف روی مهاجم ما اتفاق افتاد را داور ندید. تخصص خود من داوری است و می‌دانم وقتی مدافع از پشت روی مهاجم سوار می شود و  او را خراب می‌کند این اتفاق خطا است.  کسی که بی محابا اقدامی کند باید جریمه این اتفاق را هم بپذیرد. جریمه آن اقدام مدافع خطای پنالتی بود. شریفی  چون جوان هست اگر بتواند برخی آیتم‌ها را رعایت کند، سطح داوری خود را بالا می‌برد. با داشتن داوری مثل علیرضا فغانی افتخار می‌کنیم و ای کاش شریفی هم مثل فغانی برای بالاتر رفتن کار خود را در داوری دنبال کند و با سوت‌های کم اشتباه‌تر کیفیت خود را ارتقا دهد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

منصور
سه شنبه 24 بهمن 1396 9:14 PM
سلام پیکان راباید ببریم وانتقام بازی رفت را بگیر یم.صددرصد میبریم.نتیجه فولاد 2پیکان0

فولاد❤
دوشنبه 23 بهمن 1396 5:51 PM
اقای اژدری باید عرض کنم شما نباید کنار بروید.باید به این جمله فداکارانه شما احسنت گفت اما وقتی این همه شجاعت در کلام شما موج میزند که جایگاه تان را حاضرید از دست بدهید اما پشت سرمربی را خالی نکنید چرا برای جذب مهاجم خارجی اقدام نمیکنید؟اقای اژدری البته خطاها و تاکتیکهای اشتباه هم از اقای پورموسوی در افت محسوس فولاد بی تاثیر نبوده.پورموسوی اگر در چارچوب مشورت و استفاده صحیح از بازیکن کار کند نظیر آنچه در بازی سپاهان پرسپولیس تراکتور دیده شد قطعا پیشرفت میکنیم.در پایان از عبدالله زاده استفاده کنید

 1  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 184 - مجموع امتیازات : 2797
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 658 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 178 - مجموع امتیازات : 1947
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 175 - مجموع امتیازات : 1507
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 170 - مجموع امتیازات : 1387
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 169 - مجموع امتیازات : 1487
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 169 - مجموع امتیازات : 1380
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 156 - مجموع امتیازات : 1152
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 152 - مجموع امتیازات : 3657
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 126 - مجموع امتیازات : 465
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 110 - مجموع امتیازات : 833
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---