1400/01/24
15:49
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 11 اسفند 1396 18:31

پورموسوی: توپ در این بازی بیشتر روی هوا بود تا زمین

هنوز به گرفتن سهمیه آسیا امیدواریم

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: توپ در این بازی بیشتر روی هوا بود تا زمین. از نظر تاکتیکی نتوانستیم کارمان را اجرایی کنیم بخصوص اینکه نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.
 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیروس پورموسوی بعد از شکست ۲ بر صفر مقابل سایپا در نشست خبری گفت: به تیم سایپا تبریک می‌گویم که در این بازی مهم سه امتیاز را گرفت. در مورد حق پخش تلویزیونی هم باید بگویم امیدوارم صدا و سیما با باشگاه ها همکاری کند. در مورد مسایل فنی هم باید بگویم توپ در این بازی بیشتر روی هوا بود تا زمین. از نظر تاکتیکی نتوانستیم کارمان را اجرایی کنیم بخصوص اینکه نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.

 وی در مورد نحوه قضاوت داور گفت: فکر می کنم داور در برخی صحنه‌ها اشتباه کرد ما باختیم و نمی خواهم در مورد داوری حرف بزنم. داور در باخت ما دخالتی نداشت. البته کارت‌های زردی که بازیکنان ما گرفتند در ادامه راه بر روی تیم ما تاثیر گذار خواهد بود.

 پورموسوی در مورد کسب سهمیه آسیایی عنوان کرد: هنوز به گرفتن سهمیه آسیا امیدواریم. بازی‌های زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است. در تعطیلات لیگ باید بیشتر کار کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

مهدی چنانی
شنبه 12 اسفند 1396 4:46 PM
بهترین ترکیب این فصل و ترکیبی که می توان در فصل جدید از مسابقات دور هم جمع کرد و به پشتوانهء این ترکیب می توان قهرمانیهای متعددی کسب کرد را در صفحهء اینستاگرام شخصی خودم گذاشتم، آقای پور موسوی لطفا از این پست دیدن فرمایید. با تشکر.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---