1398/01/01
22:5
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 14 فروردین 1397 8:36

پورموسوی در نشست خبری؛

یکی از بهترین تیم های ایران را شکست دادیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: هواداران اگر چه امروز نبودند اما قطعا قلبشان با ما بوده است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل پدیده گفت: خدا را شکر بعد از هفته‌های سختی که پشت سر گذاشتیم توانستیم برنده شویم. این پیروزی را به مسئولان باشگاه، کارخانه و ... تقدیم می‌کنم که با وجود شرایط بحرانی تیم به ما کمک کردند تا تیم با آرامش کار کند. همه کسانی که بازی را دیدند مخصوصا از عملکرد ما در نیمه دوم لذت بردند. هواداران اگر چه امروز نبودند اما قطعا قلبشان با ما بوده است.

وی افزود: نیمه اول بازی پایاپای بود اما در نیمه دوم آمدیم که برنده شویم. از کنار ارسال کردیم، شوت به دروازه داشتیم و راهکارهای مختلف را امتحان کردیم. دو بار توپ را به تیر زدیم و حتی در اواخر بازی هم فرصت زدن گل دوم را داشتیم.

سرمربی فولاد در مورد اینکه آیا تیمش می‌تواند سهمیه بیگرید، تصریح کرد: در نشست قبلی هم گفتم ما در بیست و پنج هفته اول به دنبال این بودیم که تیم ساختار و جایگاه خوبی داشته باشد اما در پنج هفته آخر برای سهمیه تلاش می‌کنیم. جایگاه ما خوب است اما تلاش می‌کنیم در ادامه بازی‌ها امتیازات را بگیریم. یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران را شکست دادیم. پدیده به هیچ وجه دست و پا بسته نیست. تلاش می‌کنیم تا قبل از دیدار با پارس جنوبی تیم را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

مهدی چنانی
شنبه 25 فروردین 1397 5:08 AM
مسئولین و سرمربی تیم لطفا خوانده بشود.خیلی دوست داشتیم سهمیه کسب کنیم‌ و در ورزشگاه جدید فولاد پذیرای تیمهای آسیایی باشیم که نشد هرچند که باید دو بازی آخرمون رو با گلهای زیاد ببریم تا شاید بتونیم شانس داشته باشیم.اما باید در فصل آینده از ابتدا برای قهرمانی تلاش کنیم و تیم را در همان ابتدا باقدرت ببندیم تا در پست خاصی ضعف نداشته باشیم.از سرمربی تیم می خواهیم که به ترکیب ثابتی در تیم برسه.بهترین ترکیب رو تو صفحهء اینستاگرام شخصی خودم گذاشتم لطفا نگاه کنید باتشکر. آدرس اینستاگرام mehdi.chenani.1988

فولاد❤
چهارشنبه 15 فروردین 1397 5:19 PM
تبریک میگم.اگر پارس جنوبی رو ببرید معلوم میشه پدیده از بهترین ها بوده یا نه؟ پدیده هیچ تمرین و تمرکزی نداشت و ما بسختی بردیم.

 1  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 269 - مجموع امتیازات : 2882
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 659 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 267 - مجموع امتیازات : 2037
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 250 - مجموع امتیازات : 1467
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 249 - مجموع امتیازات : 1581
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 244 - مجموع امتیازات : 1455
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 240 - مجموع امتیازات : 1558
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 1214
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 199 - مجموع امتیازات : 3704
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 182 - مجموع امتیازات : 521
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 142 - مجموع امتیازات : 865
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---