1398/01/06
16:31
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 17 مرداد 1397 10:15

تبریک مدیرعامل باشگاه فولاد به مناسبت روز خبرنگار

 مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان فرا رسیدن 17 مردادماه و روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در متن پیام دکتر حبیب الله رضایی آمده است: " با گذشت زمان، رفته رفته اهمیت «قلم» برای انسان آشکارتر می شود. امروزه رسانه ها در هر نوع و شکلی جزء جدایی ناپذیر زندگی هستند و «خبر» به نیاز اساسی زندگی ما انسان ها تبدیل شده است.

در حوزه ورزش و خصوصا «فوتبال»، این ورزش پرهوادار نیز هر فردی می تواند یک «رسانه» باشد و خبری را در سطحی کوچک و یا گسترده تولید و منتشر کند. اما در این میان مشخص کردن خبر «صحیح» از «ناصحیح» بسیار مشکل است و به همین دلیل است که رسانه های درستکار که به دست خبرنگاران اصیل و صادق اداره می‌شوند، مورد توجه اند.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان همواره با اصحاب قلم و رسانه ها ارتباط تنگاتنگی داشته و به اهمیت حرفه آنها به خوبی واقف است و نقش آنها را در رشد محبوبیت ورزش فوتبال در نزد افکار عمومی و بیان نمودن نقاط ضعف و قوت آن بسیار بالا می داند.

اینجانب به نوبه خود، فرا رسیدن 17مرداد روز خبرنگار را به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمامی خبرنگاران علی الخصوص فعالان حوزه ورزش فوتبال، قلمی استوار و سلامتی و سربلندی را از درگاه خداوند متعال خواستارم."

منبع خبر : رسانه باشگاه فولاد خوزستان

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 269 - مجموع امتیازات : 2882
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 659 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 267 - مجموع امتیازات : 2037
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 250 - مجموع امتیازات : 1467
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 249 - مجموع امتیازات : 1581
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 244 - مجموع امتیازات : 1455
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 240 - مجموع امتیازات : 1558
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 1214
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 199 - مجموع امتیازات : 3704
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 184 - مجموع امتیازات : 523
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 142 - مجموع امتیازات : 865
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---