1398/08/22
23:15
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 03 مهر 1397 11:39

ایلی استان مطرح کرد:

استراتژی تیم فولاد خوزستان تغییر کرده است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد که این تیم در نوع بازی خود تغییراتی به وجود آورده و در دیدارهای آینده عملکرد بهتری خواهد داشت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد خوزستان در هفته هشتم رقابت‌ها در اهواز میزبان تیم ماشین سازی تبریز است و پس از آن در جام حذفی برابر پدیده میدان می رود.

برای اطلاع از شرایط این تیم با ایلی استان، سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت‌وگویی انجام داده ایم که متن آن در ادامه می آید:

 

* تیم فولاد با هدایت شما، دو بازی در جام حذفی و لیگ برتر را تجربه کرده و با زدن 8 گل، به نوعی هجومی تر شده و شیوه بازی شما تا اندازه ای مورد حمایت هواداران قرار گرفته است. دلیل اصلی این تغییر را چه می‌دانید؟

- قبل از هر چیزی از نظرات هواداران فولاد تشکر می کنم که با حمایت های خود به انجام تغییراتی که با کمک تمامی اعضای کادر فنی صورت گرفته، به بهبود شرایط تیم کمک می کنند. اما از نظر من بدون کسب نتیجه مطلوب، این وضعیت راضی کننده نیست و تنها زمانی راضی می شویم که این تغییرات با کسب نتایج همراه باشد و تیم فولاد بتواند از نظر جایگاه در جدول ترقی داشته باشد. در این دو بازی یک چشم من به خاطر اینکه شاهد تغییر نگرش بازیکنان نسبت به کلیات کار بودم، اشک شوق بود و از طرف دیگر یک چشمم به دلیل عدم کسب نتیجه برابر سپاهان اشک حسرت بود.

 

* شما چه برنامه ای برای شکل گیری سریع فولادی قدرتمند دارید؟

- بازیکنان باید هدف و استراتژی اصلی را متوجه شوند و در آن مسیر حرکت کنند. اما در یک چشم برهم زدن نمی توان انتظار این تغییر را داشت و باید در گذر زمان و با برنامه ریزی شرایط را تغییر داد. البته ما در این زمان کوتاه هم قدم های خوبی برداشته ایم و مطمئن هستم که هفته به هفته بهتر می شویم.

احساسم این است که بازیکنان تغییر استراتژی تیم را بخوبی احساس کرده‌اند و می‌خواهند که به آن دست یابند ولیکن نیاز اصلی ما زمان است. در مرحله دوم ما باید روند پیشرفت تیم به گونه‌ای باشد که میزان مالکیت توپ نزد بازیکنان فولاد بالاتر برود و حفظ توپ کنیم. در وهله سوم ما دوست داریم که حرکت بیشتر بازیکنان را در طول ۹۰دقیقه مشاهده کنیم و بازی بدون توپ تیم فولاد از این چیزی هست بالاتر برود و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید در همه این مراحل به خوبی عمل کنیم.

 

* فولاد هفته گذشته برابر سپاهان شکست خورد اما شما در کنفرانس خبری گفتید که تیم شما نتیجه را به قدرت تیم حریف واگذار نکرده است.

- مسئولیت تیم فولاد در این بازی به عهده بنده بود و معتقدم که در این دیدار ما مقهور قدرت تیم سپاهان نشدیم و تنها به دلیل برخی اشتباهات نتیجه را واگذار کردیم. در این بازی برخی از بازیکنان ما مانند لوپز برای اولین بار مسابقات لیگ برتر ایران را تجربه کردند و نیاز به زمان دارند که از این بهتر بشوند. عملکرد ما در بیشتر دقایق خوب بود و با توجه به شرایط تیم تمام سعی و تلاشمان را کردیم که با دست پر به خانه بازگردیم اما سرنوشت ما در این بازی شکست بود.

 

* در نیمه دوم این بازی ایوب والی، کاپیتان تیم را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتید و شاید به این دلیل بود که حضور لوپز و عملکرد او در خط دفاع بیشتر از بقیه به چشم آمد؟

- در خصوص لوپز نمی توانم تنها با دیدن یک بازی، عملکرد او را آنالیز کنم اما مطمئنم که این بازیکن از قدرت لازم برخوردار است و با قد و قواره خوبی که دارد می تواند روز به روز برای فولاد بهتر بازی کند. همه بازیکنان تیم ما برای رسیدن به اوج، نیاز به زمان دارند و کادر فنی نیز به این منظور در تلاش است که با انجام تمرینات هدفمند نهایت استفاده را از زمان ببرد. ما به عنوان مربی باید به بازیکنان اعتماد به نفس دهیم. خوشبختانه بازیکن‌های فولاد همه حرفه ای هستند و می توانم به همه آنها اعتماد کنم. قطعا در بازی برابر سپاهان اگر اشتباهی صورت گرفته تنها بر عهده یک بازیکن خاص نبوده و کل تیم و کل مجموعه اشتباه داشته است.

 

*در خصوص بازی هفته هشتم مقابل ماشین سازی تبریز چه نظری دارید؟

- پس از بازگشت از اصفهان، نقاط ضعف خود را مررو کردیم و بر اساس مسئولیت های مشخص و تعریف شده برای هر بازیکن تمرینات را آغاز کردیم و با روند خوبی که مجموعه تیم دنبال می کند، به آینده بسیار خوشبین هستیم. روز شنبه در اهواز با تیم ماشین سازی تبریز بازی می کنیم، این بازی برای ما سخت است چراکه در این تیم نیز شاهد تغییراتی در کادر فنی بوده ایم. به هر حال بازیکنان فولاد مسئولانه کار خود را دنبال می کنند و من مطمئن هستم که در این بازی خیلی بهتر از آنچه برابر سپاهان بودند، به میدان خواهند رفت و سعی می‌کنیم که با برنامه ریزی خوب شرایط تیم را بهتر کنیم.

* آیا شرایط میزبانی فولاد می تواند در ارائه بازی بهتر توسط بازیکنان تاثیرداشته باشد؟

قطعا اینگونه است. فولاد هواداران زیادی دارد و تلاش ما این است که با انجام بازی های هجومی و زیبا پای آنها را به ورزشگاه باز کنیم و تعداد بیشتری هوادار در مسابقات خانگی خود داشته باشیم. من معتقدم که زیباترین بخش فوتبال حضور هواداران است و بدون آنها فوتبال لذت ندارد. از همه فولادی ها دعوت می کنم که روز شنبه به ورزشگاه بیایند و با حضور خود به پیروزی تیم کمک کنند.

 

* حریف فولاد در جام حذفی مشخص شد، برنامه شما برای این رقابت ها چیست؟

- همه تیم ها برای کسب سهیمه آسیا، نهایت تلاششان را برای موفقیت در این جام می کنند و ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم. برنامه های خاصی برای جام حذفی و دیدار برابر پدیده داریم اما در حال حاضر تمرکزمان بر روی رقابت های لیگ است و امیدواریم در این بازی نتیجه خوبی بگیریم.

منبع خبر : محمد رضایی - رسانه باشگاه فولاد خوزستان

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

منصور
چهارشنبه 04 مهر 1397 2:18 PM
سلام: سینا مریدی باحرکت ناشیانه خود دربازی باسپاهان ودادن پنالتی عملا شکست را برا فولاد رقم زد.سینا مریدی باید مدافع چپ باشد نه هافبک .صابر حردانی یک مهاجم است ونمیتونه دفاع چپ باشه. اشتباه تاکتیکی مربی باعث باخت به سپاهان شد.ازحالا ببعد صابر حردانی مهاجم راست باشه بهتره.

 1  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 352 - مجموع امتیازات : 2965
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 348 - مجموع امتیازات : 2120
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 340 - مجموع امتیازات : 1672
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 334 - مجموع امتیازات : 1545
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 319 - مجموع امتیازات : 1536
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 306 - مجموع امتیازات : 1624
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 271 - مجموع امتیازات : 1267
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 240 - مجموع امتیازات : 963
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 234 - مجموع امتیازات : 3739
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---