1399/05/25
14:43
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 25 مهر 1397 14:9

ایلی استان:

مطمئنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم‌ بود

سرمربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید مطمئنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم‌ بود و امیدوارم که به پیروزی برابر پدیده برسیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایلی اِستان ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پدیده اظهار کرد: خوشحالم که دوباره در مشهدیم و مقابل پدیده باید به میدان برویم. ۲ هفته پیش که این‌جا بودیم، ۱۲۰ دقیقه بازی پرهیجان را شاهد بودیم و گل‌های زیادی رد و بدل شد. امیدوارم فردا هم بازی زیبایی از دو تیم ببینیم.

وی افزود: در این وقفه ۲ هفته‌ای آماده مصاف فردا هستیم. نمی‌توانم بازی فردا را پیش‌بینی کنم اما مطمئنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم‌ بود و امیدوارم که به پیروزی برسیم.

استان درباره غایبان تیمش در مصاف با پدیده گفت: بیت‌سعید و سیلوا تارتا را به واسطه محرومیت در اختیار نداریم اما شرایط سروش رفیعی متفاوت است. او همراه ما در مشهد است، مصدومیتش برطرف شده و این تصمیم با ماست که او بازی بکند یا نه. نباید فراموش کنیم که او دیرتر از بقیه به تیم اضافه شده و بازیکن باکلاس و بسیار خوبی است. ضمنا ایوب والی و صابر حردانی هم مصدوم هستند.

سرمربی فولاد گفت: این ۲ هفته را پشت سر گذاشتیم و تغییرات در تیم ما مشهود بود. امیدوارم فردا بهتر هم باشیم و به برد برسیم. اشتباهات زیادی در بازی قبل رخ داد، چه از سوی داور و چه از سوی بازیکنانم. امیدوارم این اشتباهات فردا کم‌تر و کم‌تر شود.

استان در پاسخ به این سوال که جلو بودن خط دفاع فولاد در بازی قبل به این تیم آسیب زد و آیا دوباره از این تاکتیک استفاده خواهند کرد؟ گفت: با توجه به نوع بازی، رو به بالا بودیم و گل سوم را هم بر همین اساس دریافت کردیم. دست به ریسک زدیم و برای برد حمله کردیم اما ضدحمله خوردیم. برای فردا اجازه دهید صحبتی در خصوص تاکتیک تیمم نکنیم.

وی افزود: فردا تولدم است و به بازیکنانم گفتم بهترین هدیه برای من، سه امتیاز بازی فرداست. خوشحالم که بعد از ۲ ماه بالاخره دفاع چپ کلاسیک مان، پیمان شیرزادی را در اختیار داریم. در خصوص عبدالله کرمی نیز باید بگویم که او با ما در مشهد است، اما بازی کردنش به آمادگی و تاکتیک تیم بستگی دارد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

منصور
جمعه 27 مهر 1397 12:28 PM
سلام: اکثر هواداران فرکی رامیخواهند.یا فرکی ویاویسی . استان باید کمک مربی باشد نه سرمربی.

منصور
پنج شنبه 26 مهر 1397 9:01 PM
سلام.درست است که پدیده صدر جدول بود وتیم خوبی است ولی میتوانستید مساوی بگیرید نداشتن تعصب و همت باعث باخت شد .دفاع افتصاح کرمی ونگچی وکندبودن انها باعث باخت شد.

عبدالمجید بابادی یوسفی
پنج شنبه 26 مهر 1397 5:19 PM
باسلام بازی زیبا بازی کردن خوب است درصورتی که بابردهمراه باشد اگرشماخوب بازی کنی ولی امتیاز نگیری تیم شماپایین جدول می ماند بهمین خاطر به تیم شما می گویند مهمان بی خطر ای وای که ماازاین نتایج خسته شدیم سروش رابرای پرسپولیس آماده کنید شاید دوباره قهرمان شود سودی که برای فولاد تاحالانداشته است.

منصور
پنج شنبه 26 مهر 1397 1:51 PM
سلام: مثل بازی جام حذفی از صیدالی وهدایتیان استفاه کنید.میبریم فولاد 1 -پدیده 0. توبازی حذفی تعویضها اشتباه بود وبازی برده را باختیم.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 2198
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 415 - مجموع امتیازات : 1626
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 1735
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 386 - مجموع امتیازات : 1704
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 372 - مجموع امتیازات : 1589
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 283 - مجموع امتیازات : 1006
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---