1400/01/24
15:29
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

چهارشنبه 07 آذر 1397 19:53

فریسات در کنفرانس خبری؛

بازی سرعتی آشتی هواداران را به همراه دارد

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اتفاقات فوتبالی باعث شد فولاد برنده نشود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عزیز فریسات بعد از تساوی یک بر یک مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم امروز هر دو تیم خوب بازی کردند. تماشاگران از این بازی لذت بردند هر دو تیم صاحب موقعیت بودند.

 

وی ادامه داد: ما در شروع بازی از روی یک ضربه ایستگاهی گل زدیم و کم کم کنترل بازی را در اختیار گرفتیم در نیمه دوم هر دو تیم حمله می‌کردند اما در نهایت بر مبنای اتفاق آنها صاحب یک پنالتی شدند و بازی یک بر یک شد و بعد از آن هم هر دو تیم هجومی بازی کردند و صاحب موقعیت گلزنی شدند.

 

فریسات عنوان کرد: همه هواداران که امروز تیم را حمایت کردند از دیدن بازی لذت بردند. از همه هواداران که این تیم مال خودشان است باید تشکر کنم. بازیکن و مربی می‌روند اما هواداران می‌مانند و دلشان با تیم است. آنها دوست داشتند ما ۳ امتیاز را بگیریم اما اتفاقات فوتبال باعث شد که برنده نشویم.

وی افزود: هوادار دنبال این است که از فوتبال لذت ببرد و اگر قرار است بازی کسل کننده باشد قهر می‌کند. اگر بازی سرعت نداشته باشد از بازی لذت نمی‌برد امروز بازی سرعتی دیدیم و همین بازی باعث آشتی هواداران با تیم می شود تا دقیقه ۹۰ هم تیم را تشویق کردند. مربی فولاد خوزستان در مورد اینکه چرا سینا مریدی را که بهترین هافبک دفاعی ایران است یک پست جلوتر بردید، گفت: همانطور که می‌دانید هم میثم و هم فرشاد سالاروند بازیکنان با تجربه ای هستند جلوی این ها سینا بازی می‌کند که قدرت حمل توپ و تغذیه مهاجمان را دارد. سینا بازیکن بزرگی است در بازی با پیکان هم گل زد و پاس گل داد. او در پستش خوب بازی می کند و بقیه بازیکنان هم خوب بودند و نیازی نبود که در این پست‌ها تغییری بدهند.

 

فریسات در مورداینکه چرا از دفاع به حمله مشکلاتی داشتید گفت: برای تبدیل از دفاع به حمله باید سریع عمل کنیم و ما هم خوب این کار را می‌کردیم البته به زمان بیشتری هم نیاز داریم تا هماهنگ شویم ولی موج دوم ما هم به حمله اضافه می‌شد. حسن بیت سعید هم خوب بود. طبیعت فوتبال همین است و تیمی که از موقعیت‌های بدست آمده استفاده کند پیروز می شود اما اگر هر موقعیتی نصیب ما شود گل کنیم فوتبال تبدیل به بسکتبال می شود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---