1399/04/26
18:10
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 15 فروردین 1398 16:39

قطبی: مردم سیل زده نیاز به کمک فوتبالیست ها دارند

نشان می‌دهیم جایگاه فولاد بالای جدول است

 سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: در تداوم روند خوب‌مان در بازی با پدیده نیز می خواهیم نشان دهیم که جایگاه فولاد بالای جدول است.

  به سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده شهر خودرو، اظهار کرد: بازیکنات ما بسیار زحمت کشیدند و کار کردند و خوشحالیم که بار دیگر و البته برای اولین بار در سال 98 می توانیم در استادیوم اختصاصی مان برابر پدیده بازی کنیم. تمرینات خیلی خوبی داشتیم و بازیکنانم تلاش داشتند تا اشتباهات بازی قبلی مان را پوشش دهند و به شرایط بهتری برسیم.

 وی ادامه داد: در بازی هایی که پشت سر گذاشتیم نتایج خیلی خوبی داشتیم و تنها شکست پرسپولیست تا اینجای رقابت ها توسط فولاد رقم خورد. همچنین برابر تیم خوب سپاهان بازی انجام دادیم که اگرچه به تساوی رسیدیم ولی حق مان برد بود. ما دوست داریم این بازی های خوب را برابر پدیده هم انجام دهیم و نشان دهیم جایگاه ما بالای جدول است.

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: از تمام کسانی که برای تیم زحمت و آماده سازی زمین تمرین مان و زمین اختصاصی باشگاه تلاش کردند قدردانی می‌کنم .اکنون شرایط چمن باشگاه فولاد بی نظیر است و این شرایط به کیفیت بازی فردا بسیار کمک می کند. نکته قابل تامل نیز این است که وقتی زمین چمن خیلی خوب است و دو تیم می خواهند بازی خوبی انجام دهند، ما نیاز داریم دوربین های خوبی در ورزشگاه باشند تا مردم از طریق تلویزیون نیز با کیفیت خوبی بازی ببیند. در بازی قبلی خیلی ناراحت شدم که دیدم تصویر و صدا، اتفاقات داخل استادیوم را نشان نداد و شاید صدا و سیما بتواند کمک کند که با فرستادن دوربین های بیشتر بتواند مردم از دیدن بازی و استادیوم لذت ببرند.

 قطبی خاطرنشان کرد: تمام پاداش های بازی قبلی مان تا بازی گذشته قرار است توسط کادر فنی جمع شود و به مردم سیل زده خوزستان و ایران اهدا شود. مردم سیل زده بسیار زجر کشیدند و نیاز به کمک فوتبالیست ها دارند و ما می خواهیم این فرهنگسازی را نشان دهیم و بگوییم که این مردم تنها نیستند و آنهایی که ما را تشویق و حمایت می کنند ما هم در روزهای سخت کنارشان هستیم. پول زیادی نیست و بیشتر تفکر آن مطرح است و اگر همه جمع شویم، می توانیم این کمک را به این مردم داشته باشیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

فولاد⚽
یک شنبه 18 فروردین 1398 10:46 PM
۶ بازی متوالی ۱۸ امتیاز دارد عملکرد قطبی=۵ امتیاز نتیجه=تاسف

فولاد⚽
جمعه 16 فروردین 1398 7:19 PM
امروز بازی رو دیدیم و شاهد بودیم تنها ۳ یا ۴ بازیکن صاحب کیفیت فنی متوسط و یک بازیکن در حد استاندارد بود.در واقع کیفیتی که اقای قطبی از آن صحبت می کردند وجود نداشت که تحت تاثیر گرما قرار گرفته باشد.جای تاسف است که قطبی در شرایطی صحبت از گرما میکند که قرار است بسیاری از بازی ها در همین شرایط انجام شود.روزگاری فولاد با انتخاب درست بازیکن و شناخت صحیح از شرایط جوی از امتیاز هوای خوزستان در جهت موفقیت خود بهره می برد. اقای رضایی شما بسیار مقبول عام هستید اما باید پاسخگو باشید.۶ بازی ۵ امتیاز

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---