1399/03/13
11:57
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

دوشنبه 02 اردیبهشت 1398 9:57

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان؛

فولاد خوزستان قربانی اشتباهات داوری شده است

 مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتقاد از قضاوت های داوران در دیدارهای فولاد خوزستان، خواستار ورود VAR به فوتبال کشورمان شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حبیب الله رضایی با اشاره به دیدار تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان گفت: ما در این بازی دو نیمه بسیار متفاوت داشتیم و اگر قدر موقعیت هایمان را می دانستیم در نیمه نخست با زدن حداقل 3 گل، کار را یکسره می کردیم. متاسفانه در نیمه دوم با اشتباهات فردی شرایط دگرگون شد و صنعت نفت با استفاده از این فرصت ها جلو افتاد و قضاوت های عجیب کادر داوری هم فرصتی برای بازگشت به تیم ما نداد.

دکتر رضایی در ادامه افزود: فولاد با سرمایه گذاری ده ها میلیاردی در ساخت ورزشگاه مدرن، داشتن برترین آکادمی فوتبال ایران و سالیان سال کار حرفه ای امروز قربانی اشتباهات داوری شده است. در نیم فصل نخست به اذعان کارشناسان داوری برنامه 90 حداقل 5 تصمیم اشتباه تاثیرگذار داوری علیه فولاد خوزستان اتفاق افتاد و شاهد تکرار سوت های اشتباه علیه فولاد خوزستان هستیم. در برنامه شب های فوتبالی کارشناس داوری تائید کرد که در بازی با صنعت نفت آبادان 2 تصمیم داوری علیه ما بود و پنالتی به سود تیم ما اعلام نشد و گل سوم حریف ما آفساید بود.

مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتقاد از بی توجهی مسئولان لیگ نسبت به ناداوری ها در قبال فولاد خوزستان، گفت: سوال من از داوران این است که مگر یک تیم در طول 90 دقیقه چند موقعیت می تواند داشته باشد که اینگونه قضاوت میکنید؟ اگر پنالتی روی صابر حردانی اعلام میشد قطعا روند بازی تغییر می کرد و این نتیجه رقم نمی خورد. واقعا کمیته داوران و دپارتمان داوری چه پاسخی در قبال این اشتباهات دارند؟ فولاد در این فصل بزرگترین ضربه ها را از داوری خورده است. در بازی برگشت برابر سایپا اشتباه محرز داوری 3 امتیاز از چنگ فولاد درآورد اما علیرغم انتشار تصاویر و ویدئو این صحنه ها از سوی رسانه باشگاه و سایر رسانه های کشور هیچ توجهی به آن نشد و اتفاق خاصی نیافتاده است. پیش از این هم در کارشناسی برنامه 90 اعلام شد که پنالتی ما برابر استقلال تهران اعلام نشده است. همچنین در روز افتتاحیه ورزشگاه جلوی چشم هزاران هوادار، خطای دقیقه 11 مدافع سپاهان در محوطه جریمه روی پریرا گرفته نمی‌شود و در بازی برابر استقلال خوزستان مشخص شد که پنالتی روی مسی بولی از چشم داور دور مانده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین افزود: چه اصراری بر استفاده از داوران کم تجربه است؟ چرا داوری که یکبار قضاوت اشتباه در بازی ما داشته است دوباره انتخاب می‌شود؟ این شرایط به هیج وجه زیبنده فوتبال ما نیست. داوری در فوتبال ما نیاز به تحول اساسی دارد و با توجه به نقش داوران باید  توجه فدراسیون به این قشر بیشتر شود. همچنین فناوری VAR درصد زیادی از اشتباهات داوری را از بین می برد و باید ورود آن را به کشورمان تسریع کنیم.

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---