1399/03/16
16:19
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398 16:49

3 جام، 3 آقای گلی و بهترین خط حمله و دفاع

نگاهی به عملکرد فولاد در لیگ برتر پایه فوتبال کشور فصل ٩٨-٩٧

باشگاه فولاد خوزستان در رقابت‌های لیگ برتر پایه فوتبال کشور فصل ٩٨-٩٧ بار دیگر توانست در میان سایر باشگاه ها عملکرد بهتری داشته باشد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، آکادمی باشگاه فولاد خوزستان در پایان رقابت‌های فصل ۹۷-۹۸ یک عنوان قهرمانی، یک نایب قهرمانی و یک عنوان سومی بدست آورد و علاوه برآن ۳ آقای گل لیگ های جوانان، نوجوان و نونهالان را به فوتبال ایران معرفی کرد.

از نظر آمار تیمی نیز امید ها و جوانان این باشگاه در خط حمله از سایر باشگاه ها بالاتر بودند و در خط دفاعی نیز نونهالان و امید فولاد در فصل ٩٨-٩٧ خوش درخشیدند.

در رده سنی امید که مهمترین لیگ پایه فوتبال کشور بشمار می رود، فولاد با اقتدار عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و جام طلایی را به اهواز آورد.

تیم امید باشگاه فولاد در طول این رقابت ها با ۴۲ امتیاز و اختلاف ۵ امتیازی نسبت به تیم نساجی مازندران، آمار بهترین خط حمله (۳۹ گل) و بهترین خط دفاع (۴ شکست) را نیز از آن خود کرد.

در لیگ برتر جوانان نیز فولاد عملکردی قابل قبول داشت. این تیم که از هفته‌های نخست توانسته بود در برابر مدعیان قد علم کند نهایتاً به خاطر اختلاف سه امتیازی با عنوان نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.

جوانان این باشگاه اما با این وجود توانستند بهترین خط حمله لیگ را با ۴۵ گل زده از آن خود کنند و علاوه بر آن علی عالی نژاد بازیکن فولاد توانست با ۱۸ گل زده آقای گلی لیگ برتر جوانان در فصل ۹۷-۹۸ شناخته شود. 

در یک رده پایین تر، نوجوانان فولاد اگر چه از صعود به مرحله نهایی باز ماندند اما امیرحسین عبیاوی بازیکن این تیم با ۱۴ گل زده آقای گل فوتبال قهرمانی نوجوانان کشور شد.

در مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر نونهالان فولاد با عنوان به کار خود خاتمه داد و علاوه بر آن بهترین خط دفاع مسابقات را از آن خود کرد.

این تیم در خط حمله نیز عملکرد بسیار خوبی داشت و بر این اساس امیر محمد سلحشور بازیکن پرورش یافته آکادمی فولاد موفق شد با ۱۸ گل آقای گل شود.

آکادمی فولاد در این فصل همچنین با حضور ۱۳ بازیکن در اردوی تیم های ملی پایه بخش دیگری از رسالت خود را بخوبی ایفا کرد و بازیکنانی از جمله سید رضا موسوی، علیرضا باویه، امین حزباوی، حمید شریفی، احمدرضا جلالی، حامی قنبران، حمزه منصوری، حسین صیاد، ایمان دانش، ابوالفضل بچاری، امیر سواعد، محمد امین حمیدی و دانیال سعدی را در اختیار تیم های ملی کشور قرار داد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---